29 جمادی‌الثانی 1441

 آموزش ابتدایی,پروژه مهر98,حوزه مدیر کل,ویژه       ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ ۱۳:۵۵:۵۶       ۵۳۸
مدیرکل آموزش و پرورش استان در گردهمایی کارشناس مسئولان و کارشناسان آموزش،تکنولوژی و گروه های آموزشی دوره پیش دبستانی و ابتدایی نواحی و مناطق آموزش و پرورش استان در باشگاه فرهنگیان تبریز بر ضرورت برنامه ریزی و دقت نظر در اجرای ماموریت های تعلیم و تربیت در رده های صفی بر اساس برنامه تاکید کرد.
  ادامه مطلب...
 پروژه مهر98,توسعه مدیریت و پشتیبانی,حوزه مدیر کل,ویژه       ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ ۱۴:۰۰:۰۰       ۴۹۴
ظهر امروز،جلسه کارگروه توسعه مدیریت اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی در تالار معلم تبریز تشکیل یافت.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,پروژه مهر98,حوزه مدیر کل,ویژه       ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ ۱۴:۰۹:۰۸       ۳۹۸
مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی صبح امروز 15 مهر ماه 98 با حضور در برخی مدارس تبریز از روند برنامه های آموزشی و تربیتی بازدید کرد.
  ادامه مطلب...
 آموزش متوسطه,اخبار مهم,پروژه مهر98       ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ ۱۴:۰۰:۱۴       ۲۶۱
معاون آموزش متوسطه آذربایجان شرقی در جلسه شورای پروژه مهر 98 بر شناسایی و تعدیل کلاس های با تراکم بالای دانش آموزی در تمامی پایه های تحصیلی تاکید کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,پروژه مهر98,حوزه مدیر کل,فرهنگی و پرورشی,ناحیه 5 تبریز,ویژه       ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ ۱۴:۰۴:۳۹       ۵۷۵
جشن مهر عاطفه ها امروز چهارشنبه 10 مهر ماه 98 با حضرو مدیران کل آموزش و پرورش و کمیته امداد استان و فرماندار تبریز در سالن ورزشی کوثر ناحیه 5 تبریز همزمان با سایر مدارس برگزار شد.
  ادامه مطلب...
 پروژه مهر98,حوزه مدیر کل,ویژه       ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ ۱۳:۰۷:۵۹       ۵۲۶
پیش از ظهر امروز، مدیرکل آموزش وپرورش استان آذربایجان شرقی از دبیرستان های یادبود شهدا و مردانی آذر ناحیه پنج تبریز بازدید کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,پروژه مهر98,توسعه مدیریت و پشتیبانی,ویژه       ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ ۱۱:۴۸:۰۰       ۱۱۰۳
بررسی مدارک، معاینات پزشکی و انجام مصاحبه اختصاصی داوطلبان ورود به دانشگاه فرهنگیان سهمیه آذربایجان شرقی که در اعلام نتایج کد 11 درج شده است ، روز چهارشنبه مورخ 10 مهر ماه 98 انجام می شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,پروژه مهر98,حوزه مدیر کل,ویژه       ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ ۱۳:۱۷:۵۵       ۳۳۷
مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی که صبح امروز در مراسم استقبال از نو دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان پردیس الزهرای تبریز حضور یافته بود، گفت: دانشجویان دانشگاه فرهنگیان در ابتدای راه معلم شدن هستند و مسئولیتی که به سبب تربیت فرزندان این مرز و بوم بر عهده خواهید گرفت بیشتر از دیگر دانشجویان است.
  ادامه مطلب...
 آموزش متوسطه,اخبار مهم,پروژه مهر98       ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ ۱۰:۳۴:۱۰       ۲۵۶
جلسه پروژه مهر 98 آموزش و پرورش آذربایجان شرقی با حضور مسئولین کارگروه های استان صبح امروز در محل معاونت آموزش متوسطه استان برگزار شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,پروژه مهر98,ویژه       ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ ۰۷:۵۴:۵۱       ۲۳۰
مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجانشرقی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه دیروز تبریز بمناسبت آغاز سال جدید تحصیلی و هفته دفاع مقدس، پیشرفت و توسعه هر جامعه ای را در گرو توجه به آموزش و پرورش و مدرسه عنوان کرد.  
  ادامه مطلب...