12 ربیع‌الاول 1443

 اخبار مهم,اخبار ویژه,حوزه مدیر کل       ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ ۰۹:۳۵:۴۷       ۶۳
رئیس اداره انجمن اولیاء و مربیان آموزش و پرورش استان قم با اشاره به درگیری اولیاء در امر آموزش و برجسته شدن نقش و جایگاه معلمان یادآورشد: آموزش در فضای مجازی باعث ارتباط بیشتر و بهتر اولیاء و مربیان و کادر آموزشی مدرسه شده به همین دلیل تلاش کردیم در این دوسالی که به دلیل شرایط کرونا آموزش مجازی بود اولیاء را درگیر مسائل آموزشی و تربیتی کنیم و حقیقتا این امر تحقق پیدا کرده و امروز اولیاء نقش معلم را ایفا می‌کنند.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,حوزه مدیر کل       ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ ۱۲:۳۹:۱۵       ۸۳
به مناسبت هفته نیروی انتظامی و به منظور پاسداشت زحمات سبزپوشان انتظامی ، مدیرکل آموزش و پرورش قم با فرماندهی انتظامی استان دیدار کرد .
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,حوزه مدیر کل       ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ ۱۰:۳۴:۴۷       ۵۳
دفتر انجمن اولیا و مربیان روزشمار هفته پیوند اولیا و مربیان سال تحصیلی1401- 1400 را با شعار «همراهی با اولیا، همکاری با مربیان»، اعلام کرد. با هدف تقویت بنیان خانواده و کمک به افزایش سطح توانایی و مهارت‌های خانواده در ایفای نقش تربیتی متناسب با اقتضائات جامعه، دفتر انجمن اولیا و مربیان روزشمار هفته پیوند اولیا و مربیان سال تحصیلی1401- 1400 را با شعار «همراهی با اولیا، همکاری با مربیان»، اعلام کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,حوزه مدیر کل       ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ ۱۱:۱۸:۲۴       ۱۴۵
سرپرست وزارت آموزش و پرورش با صدور پیامی؛ آغاز سال تحصیلی۱۴۰۰-۱۴۰۱ را به تمام فرهنگیان و دانش آموزان تبریک گفت.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,حوزه مدیر کل       ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ ۱۴:۱۰:۰۰       ۱۹۶
حمید رضا شیخ الاسلام، مدیر کل آموزش و پرورش استان قم در پیامی ضمن پاسداشت اربعین حسینی «علیه السلام» و هفته دفاع مقدس فرا رسیدن سال تحصیلی جدید را تبریک گفته و یاد و خاطره فرهنگیان درگذشته به واسطه ویروس منحوس کرونا را گرامی داشت.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,حوزه مدیر کل       ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ ۱۴:۱۵:۰۰       ۲۹۰
مدیر کل آموزش و پرورش استان قم از آماده سازی بیش از 14 هزار و 500 بسته آموزشی با عنوان پویش همکلاسی مهربان خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,حوزه مدیر کل       ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ ۰۹:۴۷:۴۱       ۵۸۴
طبق توافق معاونین وزارت آموزش و پرورش، دیوان محاسبات کل کشور و سازمان برنامه و بودجه مبنی بر رفع مغایرت احکام صادر شده مقرر شد که فوق العاده ویژه معلمان، مطابق قانون در شهریور پرداخت شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,حوزه مدیر کل       ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ ۰۹:۱۰:۰۰       ۴۵۱
رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان قم، با بیان اینکه این استان برای تمام شرایط مختلف احتمالی آغاز سال تحصیلی جدید آمادگی کامل دارد، گفت: بازگشایی مدارس در استان منوط به تصمیم ستاد ملی مقابله با کروناست.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,حوزه مدیر کل       ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ ۱۲:۳۱:۵۶       ۵۶۲
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس قم گفت: از مهرماه سال گذشته تاکنون، ۲۴ طرح آموزشی، پرورشی و ورزشی شامل ۱۳۸ کلاس درس احداث و تحویل آموزش‌وپرورش شده‌است.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,حوزه مدیر کل       ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ ۱۲:۱۱:۳۸       ۶۵۸
کتابچه عملکرد اداره کل آموزش و پرورش قم به منظور اشاره ای مختصر از فعالیت این اداره در ایام شیوع ویروس کرونا تهیه و تدوین شده است.
  ادامه مطلب...