12 ربیع‌الاول 1443

 آموزش و پرورش منطقه جعفریه,اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ ۱۰:۳۳:۵۸       ۳۱۱
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان قم با حضور در منطقه جعفریه روند ثبت نام نوآموزان و هم چنین وضعیت آموزشی دانش آموزان را بازدید کرد.
  ادامه مطلب...
 آموزش و پرورش منطقه جعفریه,اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ ۰۸:۳۲:۱۵       ۴۹۹
رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان قم از روند اجرای طرح سنجش سلامت نوآموزان در پایگاه سنجش سلامت جعفریه بازدید کرد.
  ادامه مطلب...
 آموزش و پرورش منطقه جعفریه,اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ ۰۹:۱۶:۱۹       ۴۱۷
با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و دستورالعمل های بهداشتی وزارت بهداشت، امتحانات نهایی 4 حوزه امتحانی بخش جعفرآباد همزمان با سراسر کشور آغاز شد
  ادامه مطلب...
 آموزش و پرورش منطقه جعفریه,اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۳۹۹/۰۱/۲۵ ۱۲:۲۵:۵۹       ۷۲۱
مدیر آموزش و پرورش جعفریه تأکید کرد: تعطیلی مدارس به معنای تعطیلی آموزش نیست و تمامی معلمان مدارس منطقه به ویژه پایه دوازدهمی ها موظفند تدریس را طبق برنامه هفتگی به صورت مجازی انجام دهند.
  ادامه مطلب...
 آموزش و پرورش منطقه جعفریه,اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ ۱۰:۰۵:۳۴       ۵۰۲
مدیر آموزش و پرورش جعفریه در دهمین جلسه شورای آموزش و پرورش منطقه جعفرآباد، دهه فجر را فرصت مناسبی برای معرفی و تبیین دستاورد ها و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایرن توصیف کرد
  ادامه مطلب...
 آموزش و پرورش منطقه جعفریه,اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ ۰۸:۰۷:۲۹       ۵۶۱
صبح امروز در نهمین جلسه شورای آموزش و پرورش جعفریه، با محوریت اجلاس سراسری نماز و راهکارهای رونق بخشیدن به نماز مدارس و نقش اولیاء و عوامل مدرسه در این زمینه بررسی شد.
  ادامه مطلب...
 آموزش و پرورش منطقه جعفریه,اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ ۱۰:۱۳:۱۸       ۲۹۱
در راستای تحقق اهداف سندتحول بنیادین، یک دوره کارگاه طرح توانمند سازی همزمان دانش آموزان ،اولیاء و کارکنان دبیرستان دخترانه حضرت خدیجه سلام الله علیها روستای قزل آباد با حضور اولیاء دانش آموزان برگزار شد.
  ادامه مطلب...
 آموزش و پرورش منطقه جعفریه,اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ ۰۸:۱۶:۳۶       ۱۱۸۴
رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش استان قم در جلسه هم اندیشی ارزیابان نواحی و مناطق قم گفت: بازرسی و نظارت مستمر و ارزیابی دقیق از روند عملکردها، با رویکرد صیانت از قانون، عامل مهم رشد، بالندگی و توسعه و پیشرفت درهر مجموعه ای است .
  ادامه مطلب...
 آموزش و پرورش منطقه جعفریه,اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ ۱۳:۰۴:۱۷       ۳۵۸
رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه جعفرآباد گفت: دوم شهریور ماه امتحانات نهایی دانش آموزان قبول نشده در خرداد ماه آغاز خواهد شد.
  ادامه مطلب...
 آموزش و پرورش منطقه جعفریه,اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ ۱۰:۲۲:۰۷       ۵۱۵
رئیس اداره آموزش و پرورش شهر جعفریه در صدوپنجمین جلسه شورای فرهنگ عمومی بخش جعفرآباد با اشاره به اهمیت جایگاه مباحث فرهنگی و مذهبی در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، از برگزاری نماز جماعت در تمامی مدارس بخش جعفرآباد خبر داد و افزود: مهم‌ترین رویکرد سند ملی تحول بنیادین آموزش و پرورش، تربیت دینی و اسلامی است که در جهت تحقق این رویکرد، آموزش و پرورش جعفریه ضمن آسیب شناسی اقدامات سال های قبل، اولویت های فرهنگی خاصی بر اساس دستورالعمل های ابلاغی و نیز مصوبات شورای فرهنگ عمومی بخش برنامه ریزی کرده است.
  ادامه مطلب...