12 ربیع‌الاول 1443

 اخبار مهم,اخبار ویژه,معاونت توسعه و پشتیبانی       ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ ۱۳:۴۲:۱۵       ۳۶۶
معاون برنامه ریزی، توسعه منابع و پشتیبانی آموزش و پرورش قم با اشاره به تمهیدات لازم در بازگشایی مدارس اظهار داشت: بستر و شرایط لازم برای آموزش حضوری و غیر حضوری دانش آموزان مهیا شده و همین راستا استودیو تولید محتوی آموزشی بر اساس استانداردهای موجود نیز تقریبا آماده سازی شده؛ به گونه ای که با توجه به‌ پتانسیل ها و ظرفیت های موجود، محتوی های تولید شده کلیه معاونت های پرورشی تربیت بدنی و ابتدایی در اختیار دانش آموزان سایر استان ها نیز قرار گرفته است.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,معاونت توسعه و پشتیبانی       ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۱۵:۵۹:۴۳       ۱۰۹۰
قابل توجه داوطلبین: جهت دریافت فرم امتیازبندی پذیرفته شدگان ماده28 سال 1399به ادامه مطلب مراجعه نمایید.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,معاونت توسعه و پشتیبانی       ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ ۱۲:۴۸:۳۸       ۲۱۸
در زیست‌بوم جدید، امروز ارزش نقش و جایگاه معلمانی که در خط مقدم تعلیم و تربیت، بار مسئولیتی سنگین‌تر را بر دوش کشیدند تا سنگر علم‌آموزی خالی نماند بر کسی پوشیده نیست.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,معاونت توسعه و پشتیبانی       ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ ۱۳:۱۸:۴۸       ۲۷۰
مراسم زنگ هفته پژوهش با حضور معاون پژوهش ، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان ، رییس اداره حراست ، رییس اداره تحقیق و پژوهش اداره کل و جمعی از دست اندرکاران اجرایی هفته پژوهش آموزش و پژورش استان در واحد آموزشی سید الشهدا ناحیه یک قم و با یاد شهید دانشمند کشور و افتخار استان دکتر فخری زاده در محیطی کاملا آرام و با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی نواخته شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,معاونت توسعه و پشتیبانی       ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ ۱۰:۴۰:۰۸       ۴۰۵
امیر هوشنگ ملاحسینی رئیس اداره تحقیق و پژوهش ضمن تبریک هفته پژوهش به تمامی پژوهشگران کشور و به ویژه فرهنگیان فرهیخته و تلاشگر آموزش و پرورش استان قم از کسب چهار موفقیت در سطح کشوری، توسط پژوهشگران استان قم خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,معاونت توسعه و پشتیبانی       ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ ۱۲:۳۷:۱۷       ۴۰۵
همزمان با 24 آذرماه روز پژوهش و فناوری و کاربست یافته های پژوهشی و در هفته پژوهش مدیر کل آموزش و پرورش استان قم از فرشته سلطانیان حایز رتبه برتر کشوری ، رییس اداره تحقیق و پژوهش اداره کل با عنوان کسب تجربه پژوهشی برتر کشور و معاون برنامه ریزی و توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل به علت کسب عنوان شورای تحقیقات برتر کشوری در عرصه پژوهش تجلیل نمود.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,معاونت توسعه و پشتیبانی       ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ ۱۰:۳۷:۴۹       ۲۳۸
دریافت حق بیمه از دانش آموزان در شرایطی که مدارس تعطیل بوده به یکی از سؤالات والدین تبدیل‌شده است.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,معاونت توسعه و پشتیبانی       ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ ۱۳:۱۷:۲۰       ۲۹۲
مدیر کل آموزش و پرورش استان قم صبح امروز در گفت و گویی با روابط عمومی، گزارشی از عملکرد واحد تحقیق و پژوهش آموزش و پرورش استان را ارائه نمود.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,معاونت توسعه و پشتیبانی       ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ ۱۳:۲۳:۴۳       ۳۴۳
معاون آموزش‌وپرورش استان قم گفت: سامانه شاد با امکان تکرار مطالب، فرصت یادگیری بهتر را برای دانش آموزان فراهم کرده، در حال حاضر بیش از ۹۰ درصد از دانش آموزان استان از سامانه شاد استفاده می‌کنند.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,معاونت توسعه و پشتیبانی       ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ ۰۹:۵۶:۰۰       ۲۷۷
اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان قم، جهت جلوگیری از تضییع حقوق همکاران فرهنگی در زمان بازنشستگی، موارد ذیل به اطلاع فرهنگیان می رساند.
  ادامه مطلب...