15 ربیع‌الاول 1443

 اخبار مهم,اخبار ویژه,معاونت آموزش ابتدایی       ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ ۱۴:۰۰:۰۰       ۶۱
فرایند آموزش از ابتدای شیوع ویروس کرونا هیچ گاه تعطیل نشده و با قوت ادامه یافته است، با این حال طبق دستور العمل های ستاد ملی پیشگیری از ویروس کرونا، برنامه هایی در دستور کار قرار گرفته است که با شیب ملایم و با رعایت دستور العمل ها فعالیت حضوری مدارس آغاز شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,معاونت آموزش ابتدایی       ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ ۱۱:۲۰:۲۳       ۳۱۴
معاون آموزش ابتدایی آموزش‌وپرورش استان قم با اشاره به اینکه مدارس در جهت ارتقا کیفیت آموزشی محتوای مناسب ارائه دهند ، گفت: امسال 30 هزار دانش آموز کلاس اولی داریم که تعدا از آنها بازمانده از تحصیل هستند.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,معاونت آموزش ابتدایی       ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ ۱۰:۵۶:۵۵       ۳۴۷
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش‌وپرورش قم گفت: ثبت‌نام در دوره ابتدایی تقریبا تکمیل شده است و امسال ۳۰ هزار دانش‌آموزان وارد پایه اول ابتدایی می‌شوند.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,معاونت آموزش ابتدایی       ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ ۰۹:۴۶:۳۱       ۲۲۳
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان قم در خصوص اهمیت ثبت نام دوره پیش دبستانی اظهار کرد: دوره پیش دبستانی یک دوره آموزش کاملا رسمی و بسیار ضروری برای کودکان 5 ساله است امّا غیر اجباری بودن آن باعث شده خانواده ها در جریان اهمیت پیش دبستانی قرار نگیرند در حالی که تفاوت معنا داری بین دانش آموزانی که دوره پیش دبستانی را گذرانده اند با دانش آموزی که این دوره را ندیده‌اند وجود دارد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,معاونت آموزش ابتدایی       ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ ۰۸:۳۰:۰۰       ۲۹۲
معاون آموزش‌وپرورش استان قم با اشاره به ورود ۲۸ هزار کلاس اولی به دبستان‌های استان گفت: زنگ اعلام رسمی شروع آموزش برای دانش آموزان پایه اول از ۳۱ شهریورماه از مدارس و شبکه تلویزیونی به‌ویژه برنامه شاد با عنوان شکوفه‌ها نواخته می‌شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,معاونت آموزش ابتدایی       ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ ۰۹:۳۸:۵۳       ۶۷۵
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش‌وپرورش قم گفت: مدارس این استان برای هر نوع آموزش، اعم از حضوری و یا غیرحضوری دانش آموزان آمادگی صددرصدی دارند.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,معاونت آموزش ابتدایی       ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ ۱۲:۴۹:۰۴       ۶۲۶
ثبت نام مدارس برای سال تحصیلی جدید ۱۴۰۱-۱۴۰۰ بجز پایه اول ابتدایی، به صورت غیر حضوری و الکترونیکی و در سامانه پادا به نشانی pada.medu.irانجام خواهد شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,معاونت آموزش ابتدایی       ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ ۱۰:۲۷:۲۳       ۲۶۷
در راستای اجرای عملی سندتحول بنیادین آموزش و‌پرورش بسته تحولی خوانا با هدف تقویت مهارت های خواندن ، نوشتن و در تلفیق با مهارتهای گوش کردن ،صحبت کردن و آداب زندگی در استان اجرایی شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,معاونت آموزش ابتدایی       ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ ۱۳:۳۹:۰۵       ۲۷۲
معاون آموزش‌وپرورش استان قم گفت: با توجه به شرایط حاکم بر کشور و دغدغه والدین، امسال آموزش مراکز پیش‌دبستانی در حدود ۶۵ پایگاه، به‌صورت مجازی و رایگان برگزار می‌شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,معاونت آموزش ابتدایی       ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ ۰۸:۳۹:۱۹       ۲۹۲
معاون آموزش ‌و پرورش استان قم گفت: با توجه به بارگذاری محتوای آموزشی دوره‌های پیش‌دبستانی، نوآموزان قمی نیز در سامانه شاد تحت آموزش‌های مجازی قرار می‌گیرند.
  ادامه مطلب...