8 صفر 1443

 اخبار مهم,افتتاح و کلنگ زنی,حوزه مدیر کل,خواجه,ویژه       ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ ۱۸:۳۰:۳۳       ۹۱
صبح امروز و با حضور نماینده مردم اهر وهریس و مدیرکل آموزش وپرورش استان آذربایجان شرقی، یک باب مدرسه خیر ساز 8کلاسه شبانه روزی دخترانه با کمک های مالی دو خیر بزرگوار مختار و یحیی نجفی سرای با اعتبار 3.6میلیارد تومان با زیر بنای 500مترمربع در روستای سرای افتتاح شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,افتتاح و کلنگ زنی,بستان آباد,حوزه مدیر کل,ویژه       ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ ۱۷:۰۰:۰۰       ۴۶
مدرسه های شهید عادلی و شهید ابراهیمیان روستای سعید آباد بستان آباد توسط خیرین مدرسه ساز با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی افتتاح شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,افتتاح و کلنگ زنی,پروژه مهر,ویژه       ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ ۲۲:۵۱:۳۱       ۲۷۹
صبح امروز و با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی و نماینده مردم بستان آباد در مجلس شورای اسلامی، مدارس مقاوم سازی شده شهید عادلی و شهید ابراهیمیان روستای سعید آباد بستان آباد افتتاح شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,افتتاح و کلنگ زنی,ناحیه 5 تبریز,ویژه       ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ ۱۶:۰۰:۰۰       ۲۷۵
ظهر امروز با حضور مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی، کلنگ احداث مدرسه یک کلاسه به همت خانواده خیر نیکوکار حمید عبدالله زاده در روستای نصرت آباد تبریز بر زمین زده شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,افتتاح و کلنگ زنی,حوزه مدیر کل,مراغه,ویژه       ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ ۲۰:۰۰:۰۰       ۲۰۰
مدرسه ۶کلاسه خیرساز با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش و مسئولین استانی و شهرستانی در مراغه مورد کلنگ زنی قرار گرفت.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,افتتاح و کلنگ زنی,حوزه مدیر کل,ملکان,ویژه       ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ ۱۸:۰۰:۰۰       ۲۹۵
آیین بهره برداری و آغاز عملیات احداث 15 فضای آموزشی-ورزشی با حضور مدیر کل آموزش و پرورش، نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین شهرستان و استانی به میزبانی آموزش و پرورش منطقه ملکان برگزار شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,افتتاح و کلنگ زنی,بناب,فرهنگی و پرورشی,ویژه       ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ ۱۶:۰۰:۰۰       ۳۰۸
افتتاح فعالیت های پایگاه های تابستانی شهرستان بناب، بازدید از پروژه ۱۸ کلاسه ساختمان اداری آموزش و پرورش و مجموعه تفریحی و گردشگری اردوگاه امام علی (ع) مجموعه آموزش و پرورش بناب در سفر یک روزه معاون فرهنگی و پرورشی اداره کل صورت گرفت.
  ادامه مطلب...
 آذرشهر,اخبار مهم,افتتاح و کلنگ زنی,حوزه مدیر کل,ویژه       ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ ۱۸:۵۴:۲۶       ۴۲۰
مدرسۀ خیّرساز زنده یاد مهندس حسن عسگریان دماوندی در روستای نادیلو آذرشهر با حضور مدیران کل آموزش و پرورش و اداره نوسزی و تجهیز مدارس استان و خانواده عسگریان دماوندی افتتاح شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,افتتاح و کلنگ زنی,میانه,ویژه       ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ ۰۸:۵۸:۵۴       ۲۹۷
سه مدرسه مشارکتی با مشارکت خیران و اداره کل نوسازی مدارس استان با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه، نماینده مردم میانه در مجلس، معاون مدیر کل نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس استان؛ جمعی از اعضای شورای تامین و اداری و خیران در بخش مرکزی شهرستان میانه با اعتباری بالغ بر ۹ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
  ادامه مطلب...
 آذرشهر,اخبار مهم,افتتاح و کلنگ زنی       ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ ۰۸:۴۷:۵۴       ۱۹۰
اولین مدرسۀ پویا در منطقۀ آذرشهر با هدف افزایش فعالیت بدنی دانش‌آموزان روز سه‌شنبه 11 خرداد با حضور مسئولین منطقه و استان افتتاح شد.
  ادامه مطلب...