21 ذیقعده 1441

 اخبار ویژه,معاونت آموزش ابتدایی       ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ ۰۹:۳۹:۰۵       ۱۴۲
مراحل ثبت نام قطعی 83124 دانش آموز مقطع ابتدایی یعنی قریب به 80درصد دانش آموزان مقطع ابتدایی در سامانه سناد انجام شده است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت آموزش ابتدایی       ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ ۰۸:۰۵:۴۳       ۱۳۱
طرح ملی مدرسه خوانا با هدف ارتقای مهارتهای خواندن، نوشتن و آداب و مهارت های زندگی در سال تحصیلی 1400-1399 همزمان در سراسر کشور و با مشارکت سازمان و نهادهای مختلف در سطح استان نیز اجراء خواهد شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت آموزش ابتدایی       ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ ۱۳:۳۱:۱۹       ۷۳
دومین جلسه ستاد ثبت نام استان با حضور اعضای ستاد ثبت نام و معاونین آموزش متوسطه و ابتدایی نواحی 1 و 2 زنجان در سالن شهید تجلی اداره کل، برگزار شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت آموزش ابتدایی       ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ ۰۸:۳۶:۲۴       ۲۰۷
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: بر اساس دستورالعمل ابلاغی ثبت‌نام نوآموزان پیش دبستانی 5 و 6 ساله (دو سال قبل از دبستان) هم‌زمان با کلاس اولی‌ها انجام می شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,حوزه مدیرکل,معاونت آموزش ابتدایی       ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ ۰۸:۵۶:۰۱       ۱۷۰
جلسه هماهنگی برگزاری جشن الفبا با حضور مسئولینی از آموزش و پرورش استان و صدا و سیما مرکز زنجان در سالن شهید تجلی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان برگزار شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت آموزش ابتدایی       ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ ۱۹:۴۱:۵۸       ۲۲۲
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: هر گونه آزمون و امتحان پایانی (پایه ی اول تا پنجم ) ممنوع است و همچنین در خرداد 99 امتحانات هماهنگ پایه ششم، با توجه به شیوع بیماری کرونا ملغی اعلام شده است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,حوزه مدیرکل,معاونت آموزش ابتدایی       ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ ۲۱:۱۶:۵۲       ۴۶۰
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: تکمیل گزارش پیشرفت تحصیلی دوره ی ابتدایی با محوریت معلم، مدیر و طرح در شورای مدرسه انجام می‌شود و هر گونه آزمون و امتحان پایانی (پایه ی اول تا پنجم ) ممنوع است و هم چنین در خرداد 99 امتحانات هماهنگ پایه ششم، با توجه به شیوع بیماری کرونا ملغی اعلام شده است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت آموزش ابتدایی       ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ ۰۹:۲۵:۵۸       ۲۴۵
با حضور معاون آموزش ابتدایی اداره کل و هیئت همراه بسته های آموزشی حاوی جزوه های آموزشی و نوشت افزار به دانش آموزان مناطق روستایی اهدا شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت آموزش ابتدایی       ۱۳۹۹/۰۲/۱۶ ۰۹:۲۴:۰۶       ۱۹۶
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان در آیین تجلیل از جهادگران آموزشی شهرستان ابهر گفت: فعالیت معلمان در حوزه تولید محتوای آموزشی و تدریس غیرحضوری، انقلاب آموزشی محسوب می شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,حوزه مدیرکل,معاونت آموزش ابتدایی       ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ ۲۱:۳۵:۲۷       ۳۴۵
مدیر کل آموزش و پرورش زنجان و هیئت همراه با حضور در مدرسه شهید فهمیده روستای اولنگ واقع در شهرستان سلطانیه، بسته های آموزشی،بهداشتی و ورزشی به دانش آموزان این مدرسه اهدا کرد.
  ادامه مطلب...