9 صفر 1443

 اخبار مهم,باوي       ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ ۱۱:۲۷:۴۷       ۴۱۸
مدیر آموزش و پرورش شهرستان باوی گفت: همایش ازدواج آسان و پایدار با هدف ارتقا آگاهی جامعه در پژوهشسرا ی آموزش و پرورش برگزار شد .
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,باوي       ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ ۱۶:۱۲:۰۴       ۳۸۵
مدیر آموزش و پرورش شهرستان باوی گفت: نمایشگاه دستاوردهای دانش آموزی در عرصه سلامت و مهارتهای اجتماعی برای اولین بار در استان خوزستان با شرکت دانش آموزانی از 18 مدرسه در باوی برگزار شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,باوي       ۱۳۹۶/۰۹/۲۸ ۱۰:۲۷:۴۵       ۳۹۲
مدیر آموزش و پرورش شهرستان باوی گفت: مطابق تفام نامه ای که میان آموزش و پرورش شهرستان باوی با نمایندگی بیمه معلم منعقد شد، کلیه مدارس روستایی شهرستان باوی به صورت رایگان بیمه شدند.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,باوي,پروژه مهر       ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ ۰۸:۵۷:۲۳       ۴۵۹
مدیر آموزش و پرورش شهرستان باوی گفت: در هفته ای که گذشت، طرح آموزش حقوق و تکایف برای بیش از 500 دانش آموز دختر در شهرستان باوی اجرا شد .
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,باوي,پروژه مهر       ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ ۰۸:۴۹:۲۱       ۳۱۲
مدیر آموزش و پرورش شهرستان باوی گفت: برخی از مدارس شهرستان فرسوده است و با توجه به خطراتی که ممکن است پیش بیاورد، بهسازی و مقاوم سازی مدارس فسوده باوی یک ضرورت فوری است و رسیدگی بیشتر به این مدارس را می طلبد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,باوي,پروژه مهر       ۱۳۹۶/۰۸/۱۵ ۱۱:۴۱:۲۴       ۲۴۳
مدیر آموزش و پرورش شهرستان باوی گفت: یک دانش آموز در حد تراز جمهوری اسلامی باید شرایط جامعه را به خوبی درک کند و مدافع ارزشهای ملی و دینی باشد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,باوي,پروژه مهر       ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ ۱۵:۴۵:۲۳       ۴۵۹
مدیر آموزش و پرورش باوی گفت: توسعه و گسترش فرهنگ ورزش همگانی در جامعه زمینه ساز ارتقای شاخص های سلامت روان و جسم خواهد بود.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,باوي,پروژه مهر       ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ ۱۰:۱۳:۱۵       ۴۴۳
مدیر آموزش و پرورش شهرستان باوی گفت: سهام بنی هاشم و زهرا عابدی، دبیران متوسطه باوی در مرحله کشوری فراخوان تحلیل محتوای کتاب درسی مطالعات اجتماعی متوسطه اول، حائز رتبه برتر شدند .
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,باوي,پروژه مهر       ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ ۰۸:۴۰:۱۶       ۳۸۸
آئین نمادین نواخته شدن زنگ جشن عاطفه ها با حضور مسئولین شهرستان باوی در مدرسه ابتدایی دخترانه نرجس برگزار شد .
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,باوي,پروژه مهر       ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ ۱۲:۲۰:۰۵       ۴۳۰
مدیر آموزش و پرورش باوی گفت: حسن بنی اسد دانش آموز شهرستان باوی در مسابقات کشوری قرآن، رتبه اول در رشته حفظ قرآن کریم را به دست آورد.
  ادامه مطلب...