9 صفر 1443

  استثنايي,آرشیو اخبار ویژه,اخبار ویژه       ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ ۱۶:۴۵:۰۲       ۷۴۲
مدیر آموزش و پرورش استثنایی خوزستان گفت: ۲۰۰ دانش آموز استثنایی شهرستان کارون فاقد مدرسه استثنایی هستند و برای تحصیل به مدارس اهواز می روند.
  ادامه مطلب...
  استثنايي,آرشیو اخبار ویژه,اخبار ویژه       ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ ۱۲:۵۵:۴۹       ۹۳۷
مدیر آموزش و پرورش استثنایی خوزستان گفت: سنجش سلامت نوآموزان بدو ورود به پایه اول ابتدایی از دوم تیرماه آغاز شده است و تا کنون 30 هزار و 260 نوآموز سنجش شده‌اند. تا پایان تابستان 105 هزار نوآموز پایه اول و 50 هزار نوآموز پیش دبستانی سنجش خواهند شد.
  ادامه مطلب...
  استثنايي,اخبار مهم       ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ ۱۱:۱۸:۰۸       ۱۰۳۰
مدیر آموزش و پرورش استثنایی خوزستان از فعالیت 500 نیروی اجرایی تخصصی در 56 پایگاه سنجش سلامت آموزش و پرورش خوزستان خبر داد.
  ادامه مطلب...
  استثنايي,آرشیو اخبار ویژه,اخبار ویژه       ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ ۰۹:۲۱:۴۵       ۱۱۷۱
مدیر آموزش و پرورش استثنایی خوزستان از آغاز به کار 56 پایگاه سنجش سلامت و پیش بینی سنجش سلامت 105 هزار نوآموز پایه اول و 50 هزار نوآموز پیش دبستانی در خوزستان خبر داد.
  ادامه مطلب...
  استثنايي,اخبار مهم       ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ ۰۹:۲۶:۳۷       ۳۴۸
رییس اداره آموزش و پرورش استثنایی خوزستان با بیان اینکه حدود پنج هزار و 200 دانش‌آموز استثنایی در خوزستان وجود دارد، گفت: 960 دانش‌آموز با نیازهای ویژه در استان وجود دارند که در مدارس عادی مشغول به تحصیل هستند.
  ادامه مطلب...
  استثنايي,اخبار ویژه       ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ ۱۲:۱۴:۳۲       ۱۱۳۸
مدیر آموزش و پرورش استثنایی خوزستان اظهار کرد: به زودی در خوزستان به عنوان تنها استان کشور، مرکز مشاوره خانواده و دانش آموزان استثنایی راه اندازی می شود.
  ادامه مطلب...
  استثنايي,اخبار مهم       ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ ۱۰:۱۵:۳۰       ۱۵۳۷
رئیس آموزش و پرورش استثنایی خوزستان گفت: به زودی مجوز ایجاد یک کلاس استثنایی در لالی از سوی وزارت آموزش و پرورش صادر می‌شو و با صدور این مجوز برای اولین بار در کشور یک منطقه عشایری دارای کلاس استثنایی می‌شود.
  ادامه مطلب...
  استثنايي,اخبار ویژه,پروژه مهر       ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ ۱۸:۱۶:۵۵       ۳۴۸
رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی خوزستان گفت: 77 هزار و 679 دانش آموز ورودی پایه اول ابتدایی امسال در خوزستان مورد سنجش سلامت قرار گرفتند.
  ادامه مطلب...
  استثنايي,اخبار مهم,پروژه مهر       ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ ۱۵:۳۰:۰۹       ۴۱۷
مدیر آموزش و پرورش استثنایی خوزستان گفت: پیاده روی ۴۰۰ دانش آموز استثنایی یکی از برنامه هایی است که به مناسبت هفته ملی پارالمپیک در خوزستان برگزار می شود.
  ادامه مطلب...
  استثنايي,اخبار مهم,پروژه مهر       ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ ۲۲:۰۴:۵۴       ۴۵۱
مدیر آموزش و پرورش استثنایی خوزستان گفت: 11 دانش آموز استثنایی در کنکور سراسری 96 در دانشگاه ها پذیرفته شدند.
  ادامه مطلب...