8 صفر 1443

 آموزش و پرورش استان از نگاه رسانه,اخبار مهم       ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ ۱۲:۵۲:۰۵       ۲۸۶
نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی با قدردانی از مشارکت خیران در اجرای طرح "آجر به آجر" گفت: امسال ۳۵ باب مدرسه با مشارکت ۹ میلیارد ریالی خیران مدرسه ساز این شهرستان نوسازی شده اند.
  ادامه مطلب...
 آموزش و پرورش استان از نگاه رسانه,اخبار مهم       ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ ۱۸:۰۵:۰۰       ۲۷۶
انتخابات دهمین مجلس دانش آموزی و شورای دانش آموزی آذربایجان شرقی برگزار شد.
  ادامه مطلب...
 آموزش و پرورش استان از نگاه رسانه,اخبار مهم,حوزه مدیر کل,ویژه       ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ ۱۴:۳۲:۵۲       ۸۸۵
معاون آموزش متوسطه استان آذربایجان شرقی در خصوص جزئیات کسب رتبه های آموزش و پرورش استان در 6 سال گذشته بر اساس آمارهای فرا استانی توضیح داد.
  ادامه مطلب...
 آموزش و پرورش استان از نگاه رسانه       ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ ۰۹:۰۵:۵۰       ۳۵۹
تبریز - ایرنا - ایجاد مراکز رفاهی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی در طول دولت تدبیر و امید پیشرفت چشمگیری داشته است و می توان این هشت سال را اوج اعتلای منزلت اجتماعی و تکریم فرهنگیان در دارالتعلیم ایران اسلامی نامید.
  ادامه مطلب...
 آموزش و پرورش استان از نگاه رسانه,اخبار مهم,اخبار ویژه ابتکارات آموزشهای مجازی مدارس,عناوین و رتبه ها,ویژه       ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ ۱۰:۰۷:۵۰       ۸۸۹
امروز نیمکت های مدارس، در سکوت، منتظر نشسته اند. مستطیل سبز رنگ، از بس به گچ های بریده چشم دوخته افسرده شده است. سکوت مدرسه آزار دهنده است. «کرونا» شادی و هیاهوی کودکان را از مدرسه گرفته است. چند ماه پیش قبل از کرونا فریاد زندگی در مدرسه موج می زد، انگار همین دیروز بود که کیف ها و کوله پشتی ها با فریادهای کودکانه به هم ساییده می شدند.
  ادامه مطلب...
 آموزش و پرورش استان از نگاه رسانه,اخبار مهم,فرهنگی و پرورشی       ۱۳۹۹/۰۱/۲۵ ۱۰:۵۸:۲۷       ۶۴۰
خبرگزاری پانا: مدیر سازمان دانش آموزی آذربایجان شرقی از برگزاری مسابقه رادیویی پیشتازان در ایام تعطیلی کرونایی در کانال مخصوص این سازمان در فضای مجازی خبر داد.
  ادامه مطلب...
 آموزش متوسطه,آموزش و پرورش استان از نگاه رسانه,اخبار مهم       ۱۳۹۹/۰۱/۲۵ ۰۹:۱۹:۱۱       ۸۶۸
خبرگزاری فارس: معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه از امروز شبکه شاد برای آموزش مجازی مقاطع ابتدایی آغاز به‌کار کرد، گفت: سایر مقاطع نیز وارد این شبکه خواهند شد.
  ادامه مطلب...
 آموزش و پرورش استان از نگاه رسانه,اخبار مهم,اخبار ویژه ابتکارات آموزشهای مجازی مدارس,ویژه       ۱۳۹۹/۰۱/۲۳ ۱۳:۲۸:۴۱       ۱۶۷۸
ننه آذر» ،«ببعی قصه‌گو»،«صدف با صابون» ، «ژاله پژمرده با مادر پرستار»، «چاووش چاق» و بسیاری دیگر از این کاراکترها، بازیگران قصه‌های آقا معلم تبریزی هستند تا در این روزهای کرونایی، کلاس اولی‌ها به دنیای قصه‌ها سفر کرده و حروف الفبا را با قصه‌هایی که ننه آذر برایشان تعریف می‌کند یاد بگیرند.
  ادامه مطلب...
 آموزش و پرورش استان از نگاه رسانه,اخبار مهم,عناوین و رتبه ها,فرهنگی و پرورشی,ویژه       ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ ۰۹:۲۰:۳۵       ۶۱۳
دانش آموز حافظ کل قرآن می گوید: از هم سن و سالان خود می خواهم در طول شبانه روز در کنار درس و فعالیت های هنری و ورزشی حتی اگر شده فقط دقایقی را به تلاوت قرآن اختصاص دهند تا با آن انس بگیرند.
  ادامه مطلب...
 آموزش و پرورش استان از نگاه رسانه       ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ ۱۳:۲۳:۴۷       ۴۱۷
ایسنا/ مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی از نامگذاری 300 مدرسه در استان به نام شهدا در ایام الله دهه فجر خبر داد و گفت: هدف از نامگذاری خیابانها و معابر، زنده نگه داشتن یاد و خاطر شهیدان گلگون کفن است.
  ادامه مطلب...