18 ذیحجه 1442

 اخبار پروژه مهر,اخبار مهم,اخبار ویژه,خبری       ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ ۱۱:۰۰:۴۵       ۷۳
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی و به نقل از خبرگزاری برنا؛ جانشین ستاد کرونای استان قزوین گفت: با واکسیناسیون کامل فرهنگیان و ایمن سازی معلمان شرایط مناسبی برای آغاز سال تحصیلی مهیا می شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار پروژه مهر,اخبار مهم,اخبار ویژه,خبری       ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۱۰:۳۲:۰۹       ۱۹
معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش در سی و پنجمین اجلاس مدیران و روسای آموزش و پرورش کشور با اشاره به اینکه واکسیناسیون فرهنگیان همزمان با عید غدیر آغاز می شود، گفت: این موضوع با هماهنگی ستاد ملی مقابله با کرونا تا 25 مرداد ماه ادامه دارد.
  ادامه مطلب...
 اخبار پروژه مهر,اخبار مهم,اخبار ویژه,خبری       ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ ۱۴:۳۷:۲۹       ۱۶
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی؛ سید یدالله حسینی، معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین با اعلام این خبر اظهار داشت: ۱۱۴ دانشجو معلم جهادگر به مدارس کم برخوردار استان قزوین اعزام شدند.
  ادامه مطلب...
 اخبار پروژه مهر,اخبار مهم,اخبار ویژه,خبری       ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ ۰۸:۰۷:۱۱       ۷۸
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی و به نقل از خبرگزاری برنا؛ سی و پنجمین اجلاس روسای آموزش و پرورش سراسر کشور از امروز سه شنبه به مدت دو روز به صورت ویدئو کنفرانس در سالن باغستان قزوین آغاز شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار پروژه مهر,اخبار مهم,اخبار ویژه,خبری       ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ ۰۸:۰۱:۰۷       ۶۴
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی؛ در راستای افزایش بهره وری منابع انسانی، اجرایی نمودن بخش های مرتبط با سند تحول بنیادین، ارتقای کیفیت فعالیت های آموزش و پرورش، توسعه عدالت آموزشی و تفویض اختیارات منطقه ای، جلسات تفاهم نامه توسعه سنواتی سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ نواحی و مناطق ۱۴ گانه آموزش و پرورش استان قزوین در بازه زمانی ۸ تیرماه لغایت ۱۹ تیرماه ۱۴۰۰ با حضور مسئولین حوزه معاونت های اداره کل، رؤسا، معاونین و کارشناسان مرتبط مناطق برگزار گردید.
  ادامه مطلب...
 اخبار پروژه مهر,اخبار مهم,اخبار ویژه,خبری       ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ ۰۷:۵۱:۳۴       ۵۹
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی؛ حسنعلی اصغری مدیرکل آموزش و پرورش به همراه توفیق محمد حسینی معاون آموزش متوسطه و منصور رضایی رئیس اداره آموزش دوره اول متوسطه و دوم نظری در کارگاه توانمند سازی منتخبی از مدیران مدارس استان قزوین حضور پیدا کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار پروژه مهر,اخبار مهم,اخبار ویژه,خبری       ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ ۱۰:۲۹:۵۳       ۱۸۸
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی و به نقل از روزنامه ولایت قزوین؛ سید یداله حسینی معاون آموزش ابتدایی استان اظهار داشت: حدود 23 هزار نوآموز بدو ورود به دبستان در سطح استان داریم.
  ادامه مطلب...
 اخبار پروژه مهر,اخبار مهم,اخبار ویژه,خبری       ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ ۰۸:۲۷:۰۳       ۱۰۰
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی و به نقل از خبرگزاری ایرنا؛ توفیق محمد حسینی معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان قزوین گفت: امسال ۱۸ هزار دانش آموز در سطح این استان واجد شرایط انتخاب رشته و هدایت تحصیلی برای ورود به پایه دهم در مقطع متوسطه دوره دوم هستند.
  ادامه مطلب...
 اخبار پروژه مهر,اخبار مهم,اخبار ویژه,خبری       ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ ۰۹:۵۸:۵۷       ۸۰
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی و به نقل از روزنامه ولایت قزوین؛ سید یداله حسینی معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش گفت: طی سال تحصیلی گذشته به دلیل شرایطی که داشتیم حدود 2 درصد دانش‌آموزانمان دچار افت تحصیلی شدند.
  ادامه مطلب...
 اخبار پروژه مهر,اخبار مهم,اخبار ویژه,خبری       ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ ۰۸:۰۵:۳۳       ۲۹
مدیر کل امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی از صدور نمون برگ های 6 و 7 هدایت تحصیلی دانش آموزان پایه نهم جهت ارزیابی دانش آموزان خبر داد.
  ادامه مطلب...