12 ربیع‌الثانی 1441

 اخبار مهم,حوزه مدیر کل,ویژه       ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ ۱۲:۴۹:۵۳       ۱۹۶
مدیر کل آموزش و پرورش استان در آئین پیش اجلاس نماز دردبیرستان فرزانگان ناحیه 4 با بیان اینکه نماز زیباترین و کامل ترین شکل عبادت و پرستش است گفت: اولیا ، معلمان و مدیران باید با مجهز شدن به علوم روز و روانشناسی، دانش آموزان را تشویق و راهنمایی به این فریضه الهی کنند.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,توسعه مدیریت و پشتیبانی,حوزه مدیر کل,ویژه       ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ ۱۴:۱۶:۰۱       ۴۸۳۲
مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش‌وپرورش از آغاز به کار سامانه ثبت‌نام فرهنگیان فاقد مسکن به آدرس اینترنتی maskan.medu.ir خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,توسعه مدیریت و پشتیبانی,حوزه مدیر کل,ویژه       ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ ۱۱:۵۹:۳۰       ۳۲۵
گردهمایی معاونین توسعه مدیریت و پشتیبانی نواحی و مناطق آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی با حضور مدیر کل دستگاه تعلیم و تربیت استان در باشگاه فرهنگیان تبریز برگزار شد.
  ادامه مطلب...
 حوزه مدیر کل,ویژه       ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ ۱۳:۲۰:۰۴       ۳۹۰
دانش آموز نخبه علمی و ورزشی استثنائی که در حال حاضر دانشجوست بمناسبت روز معلولین با مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی دیدار و گفتگو کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,حوزه مدیر کل,ویژه       ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ ۰۸:۱۱:۱۸       ۲۱۲
آیین گرامیداشت روز جهانی معلولین در محل دانشگاه فرهنگیان تبریز با شعار سال توانمندسازی و ارتقای مشارکت افراد دارای معلولیت در دستیابی به توسعه فراگیر عادلانه و پایدار و با حضور دانش آموزان با نیازهای ویژه مدارس تبریز برگزار شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,حوزه مدیر کل,ویژه       ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ ۱۶:۱۲:۰۲       ۳۳۴
مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی در جلسه ستاد امتحانات بر برگزاری سالم امتحانات بعنوان یک اصل تاکید کرد و گفت: دقت لازم در انتخاب عوامل اجرایی و نظارتی امتحانات صورت بگیرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,حوزه مدیر کل,ویژه       ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ ۱۵:۴۵:۰۷       ۲۵۶
شورای معاونین آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی ظهر امروز در دفتر مدیر کل دستگاه تعلیم و تربیت استان برگزار شد که فعالیت به دور از هرگونه حاشیه سیاسی و انتخاباتی بعنوان رویکرد دستگاه مورد تاکید بود.
  ادامه مطلب...
 حوزه مدیر کل,ویژه       ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ ۱۴:۱۲:۲۰       ۱۷۹
با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی شورای امر به معروف و نهی از منکر استان امروز یکشنبه 10 آذر ماه در سالن اجتماعات تالار معلم تبریز برگزار شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,حوزه مدیر کل,ویژه       ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ ۲۰:۳۳:۳۶       ۴۱۰
جلسه شورای آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی عصر امروز با حضور معاون عمرانی استاندار و مدیران کل آموزش و پروش و اداره نوسازی استان در باشگاه فرهنگیان تبریز تشکیل شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,تربیت بدنی و سلامت,حوزه مدیر کل,ویژه       ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ ۱۶:۰۰:۰۰       ۲۳۶
مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی تاکید کرد: دستگاه تعلیم و تربیت استان آمادگی کامل خود را برای انجام اقدامات لازم در پیشگیری از آنفلوانزای ویروسی در مدارس اعلام می کند.
  ادامه مطلب...