8 صفر 1443

 اخبار مهم,افتتاح و کلنگ زنی,حوزه مدیر کل,خواجه,ویژه       ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ ۱۸:۳۰:۳۳       ۹۵
صبح امروز و با حضور نماینده مردم اهر وهریس و مدیرکل آموزش وپرورش استان آذربایجان شرقی، یک باب مدرسه خیر ساز 8کلاسه شبانه روزی دخترانه با کمک های مالی دو خیر بزرگوار مختار و یحیی نجفی سرای با اعتبار 3.6میلیارد تومان با زیر بنای 500مترمربع در روستای سرای افتتاح شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,حوزه مدیر کل,سواد آموزی,ویژه       ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ ۱۳:۴۳:۴۴       ۷۳
مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان شرقی گفت: اگر بدنبال تحول خواهی هستیم سوادآموزی بیت الغزل این موضوع مهم درد عرصه آموزش و تعلیم و تربیت است و برنامه ریزی در زمینه مبارزه با بی سوادی جزو اهداف مهم است.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,حوزه مدیر کل,سواد آموزی,ویژه       ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ ۱۳:۱۲:۳۷       ۵۳
مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی در جلسه پشتیبانی سوادآموزی استان گفت: سوادآموزی آذربایجان شرقی دارای رتبه خیلی خوب در سطح کشور است.
  ادامه مطلب...
 آموزش ابتدایی,اخبار مهم,حوزه مدیر کل,عناوین و رتبه ها,ویژه       ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ ۱۷:۲۶:۱۲       ۲۲۰
ظهر امروز و با حضور معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش از عوامل تولید و پخش برنامه محتوای پیش دبستانی استودیو یار مهربان تجلیل شد.
  ادامه مطلب...
 آموزش ابتدایی,اخبار مهم,حوزه مدیر کل,ویژه       ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ ۱۴:۲۵:۰۳       ۱۷۸
" مشارکت اولیا در تصمیم گیری های نظام آموزش و ارتقا سطح سواد فرهنگی خانواده ها" عناوین مورد تاکید معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش در جلسه معاونین آموزش ابتدایی و منتخب مدیران مدارس ابتدایی نواحی تبریز بود.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,حوزه مدیر کل,ویژه       ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ ۱۴:۱۹:۲۵       ۱۵۸
مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی از آمادگی کامل مدارس آذربایجان شرقی برای آموزش های حضوری، غیر حضوری و ترکیبی با استفاده از تمامی ظرفیت ها خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,حوزه مدیر کل,ویژه       ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ ۱۳:۰۹:۵۷       ۱۴۷
معاون آموزش ابتدایی وزارت گفت: دانش اموزان عضو انجمن های اسلامی می توانند صدای گویا و نقاد در اتاق فکر سیستم تعلیم و تربیت برای اجرای عدالت آموزشی و افزایش کیفیت آموزش در کشور باشند.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,حوزه مدیر کل,ویژه       ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ ۱۲:۳۶:۲۷       ۱۲۹
معاون آموزش ابتدایی وزارت و مدیرکل اموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی در یکی از مدارس ابتدایی شهر تبریز حضور یافت و از نزدیک در جریان فرآیند ثبت نام و آمادگی مدرسه برای بازگشایی مدارس قرار گرفت.
  ادامه مطلب...
 آموزش ابتدایی,اخبار مهم,پروژه مهر,حوزه مدیر کل       ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ ۱۲:۲۲:۳۵       ۱۴۸
صبح امروز با حضور معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش جلسه روسا و مدیران نواحی و مناطق آذربایجان شرقی در تالار معلم استان برگزار شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,حوزه مدیر کل,ویژه       ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ ۱۲:۱۱:۲۱       ۱۴۶
مدیرکل اموزش و پرورش اذربایجان شرقی با تشریح رویکردهای استان در پروژه مهر 1400، گفت: اجرای برنامه های پروژه مهر توسط روسا و مدیران به صورت مستمر، دائمی و پیگیرانه رصد می شود.
  ادامه مطلب...