20 صفر 1443

 اخبار مهم,سواد آموزی       ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ ۱۱:۳۷:۰۵       ۱۰۵
در جلسه برنامه ریزی و هماهنگی سوادآموزی استان از نظارت کمی و کیفی بر کلاس گذاری و فعالیت های سوادآموزی به عنوان یکی از ماموریت های اساسی سوادآموزی یاد شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,سواد آموزی,عناوین و رتبه ها,ویژه       ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ ۱۳:۵۰:۵۹       ۱۲۴
استاندار آذربایجان شرقی از معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به جهت کسب رتبه خیلی خوب و قابل تقدیر استان در ارزیابی سالانه سازمان نهضت سوادآموزی تقدیر کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,حوزه مدیر کل,سواد آموزی,ویژه       ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ ۱۳:۴۳:۴۴       ۲۱۴
مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان شرقی گفت: اگر بدنبال تحول خواهی هستیم سوادآموزی بیت الغزل این موضوع مهم درد عرصه آموزش و تعلیم و تربیت است و برنامه ریزی در زمینه مبارزه با بی سوادی جزو اهداف مهم است.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,سواد آموزی,ویژه       ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ ۱۳:۳۰:۵۹       ۲۱۷
معاون سوادآموزی استان آذربایجان شرقی گفت: از صدا و سیما و اصحاب رسانه نیز انتظار می‌رود با تولید و پخش برنامه های مختلف برای جامعه هدف یاریگر آنها باشند.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,حوزه مدیر کل,سواد آموزی,ویژه       ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ ۱۳:۱۲:۳۷       ۱۷۷
مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی در جلسه پشتیبانی سوادآموزی استان گفت: سوادآموزی آذربایجان شرقی دارای رتبه خیلی خوب در سطح کشور است.
  ادامه مطلب...
 آموزش متوسطه,اخبار مهم,پروژه مهر,سواد آموزی,ویژه       ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ ۱۳:۴۷:۰۲       ۲۸۶
شامگاه روز سه شنبه 16 شهریور 1400 با حضور معاونین آموزش متوسطه و سوادآموزی آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی در گفتگوی زنده خبری سیمای مرکز آذربایجانشرقی شبکه سهند برنامه های آغاز سال جدید تحصیلی و حوزه سواد آموزی تشریح شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,حوزه مدیر کل,سواد آموزی,ویژه       ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ ۱۳:۳۹:۵۰       ۲۴۵
کارگروه بهبود کیفیت و ستاد امتحانات سواد آموزی آذربایجان شرقی با حضور مدیرکل دستگاه تعلیم و تربیت استان پیش از ظهر امروز دوشنبه 15 شهریور ماه 1400 در باشگاه فرهنگیان تبریز تشکیل جلسه داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,سواد آموزی       ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ ۱۳:۲۸:۲۹       ۲۲۴
صبح امروز جلسه تشریح سیاست های معاونت سوادآموزی به شکل وبینار و با حضور مسئولین سوادآموزی استان آذربایجان شرقی برگزار گردید.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,سواد آموزی,ویژه       ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ ۲۲:۰۰:۰۰       ۱۴۱
معاون سوادآموزی استان آذربایجان شرقی مشارکت عمومی دستگاه هارا در شناسایی اسمی بی سوادان را بسیار مهم عنوان نموده و گفت: شرکای سوادآموزی در سال گذشته نسبت به معرفی افراد بی سواد تحت پوشش خود اقدام کردند که این نتیجه آن کسب رتبه اول جذب بی سوادان و کم سوادان در کشور بود.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,سواد آموزی,ویژه       ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ ۱۳:۰۰:۱۴       ۵۷۷
فرماندار تبریز در جلسه شورای پشتیبانی سواد آموزی استان آذربایجان شرقی گفت: با تمام ظرفیت و توان در خدمت سوادآموزی استان خواهیم بود تا بتوانیم درصد باسوادی را افزایش داده و بی‌سوادی را ریشه کن کنیم.
  ادامه مطلب...