8 صفر 1443

 اخبار مهم,پروژه مهر,توسعه مدیریت و پشتیبانی,ویژه       ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ ۱۴:۰۰:۴۸       ۱۶۷
جلسه کمیته تخصصی سرویس مدارس استان با حضور معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی در جهت مدیریت و ساماندهی سرویس حمل و نقل دانش آموزان مدارس شروع شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,توسعه مدیریت و پشتیبانی,ویژه       ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ ۱۳:۱۵:۳۷       ۶۴۲
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع استان زمان و مکان مراجعه قبول شدگان آزمون استخدامی فرزندان شهداء و جانبازان هفتاد درصد و بالاتر در سال 1400 سهمیه استان آذربایجان شرقی جهت ارائه مدارک و مستندات و معاینه پزشکی را اعلام کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,توسعه مدیریت و پشتیبانی,ویژه       ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ ۱۱:۱۹:۳۱       ۵۸۱
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع استان از اعلام زمان و مکان بررسی مدارک و مستندات قبول شدگان آزمون استخدامی فرزندان شهداء و جانبازان هفتاد درصد و بالاتر در سال 1400 سهمیه استان آذربایجان شرقی در آینده نزدیک خبرداد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,پروژه مهر,توسعه مدیریت و پشتیبانی,ویژه       ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ ۰۹:۳۳:۱۰       ۴۶۷
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان آذربایجانشرقی آمار ثبت نام دانش آموزان استان در سامانه پادا و سیدا تا تاریخ 4 شهریور 98 را اعلام کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,توسعه مدیریت و پشتیبانی,ویژه       ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ ۲۳:۲۴:۰۰       ۸۲۲۰
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی برنامه زمانبندی مراجعه داوطلبان سال 1400ورود به دانشگاه فرهنگیان سهمیه استان آذربایجان شرقی برای ارائه مدارک، معاینه پزشکی و انجام فرآیند مصاحبه عمومی گزینش و مصاحبه تخصصی را اعلام کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,توسعه مدیریت و پشتیبانی,ویژه       ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ ۱۰:۲۱:۴۳       ۶۷۲۵
به اطلاع داوطلبان ورود به دانشگاه فرهنگیان سهمیه استان آذربایجان شرقی می رساند: برنامه زمان بندی مصاحبه معرفی‌‌شدگان‌ چندبرابر ظرفیت آزمون سراسری سال 1400 دانشگاه فرهنگیان سهمیه استان آذربایجان شرقی به زودی اعلام خواهد شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,توسعه مدیریت و پشتیبانی,ویژه       ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ ۰۸:۴۵:۵۹       ۸۴۴
دستورالعمل نقل و انتقالات اینترنتی مرحله دوم درون و برون استانی معلمان و کارکنان رسمی و پیمانی و قراردادانجام کارمعین آموزش و پرورش در سال تحصیلی 1401-1400 ابلاغ شد. متقاضیان تا مورخ 1400/5/31 فرصت دارند نسبت به ثبت نام در سایت و سپس ارائه مدارک خود به مدیریت ها و ادارات آموزش و پرورش محل خدمت فعلی خود اقدام نمایند.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,توسعه مدیریت و پشتیبانی,ویژه       ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ ۰۸:۱۳:۴۱       ۷۵۸
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع استان از اعلام نتایج نقل و انتقال داخل و خارج استان سال 1400 فرهنگیان رسمی و پیمانی خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,توسعه مدیریت و پشتیبانی       ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ ۱۳:۱۲:۰۱       ۳۳۶
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع استان در جلسه توجیهی کارکنان پشتیبانی بر حساسیت کار این بخش در تحقق اهداف دستگاه تعلیم و تربیت تاکید کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,توسعه مدیریت و پشتیبانی,ویژه       ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ ۰۷:۵۸:۱۹       ۱۱۹۸
معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش، با اعلام برگزاری آزمون نمونه دولتی در 15 مرداد، دستورالعمل بهداشتی مربوط به برگزاری «آزمون را اعلام کرد.
  ادامه مطلب...