21 صفر 1441

 ویژه,اخبار مهم,آموزش ابتدایی       ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ ۱۳:۳۲:۵۶       ۲۷۹
معاون آموزش ابتدایی آذربایجان شرقی در دوره آموزشی طرح بوم برای مدرسان میانی مناطق و نواحی استان در باشگاه فرهنگیان تبریز تاکید کرد: طرح بوم زمینه تربیت پذیر کردن و فرهنگ پذیر کردن دانش آموزان را بر اساس مقتضیات فرهنگ ایرانی اسلامی فراهم می کند.
  ادامه مطلب...
 ویژه,آموزش ابتدایی,حوزه مدیر کل,پروژه مهر98       ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ ۱۳:۵۵:۵۶       ۳۲۱
مدیرکل آموزش و پرورش استان در گردهمایی کارشناس مسئولان و کارشناسان آموزش،تکنولوژی و گروه های آموزشی دوره پیش دبستانی و ابتدایی نواحی و مناطق آموزش و پرورش استان در باشگاه فرهنگیان تبریز بر ضرورت برنامه ریزی و دقت نظر در اجرای ماموریت های تعلیم و تربیت در رده های صفی بر اساس برنامه تاکید کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,آموزش ابتدایی       ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ ۱۱:۲۵:۲۹       ۲۵۲
گردهمایی کارشناس مسئولان و کارشناسان آموزش،تکنولوژی و گروه های آموزشی دوره پیش دبستانی و ابتدایی نواحی و مناطق آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی صبح امروز دوشنبه 22 مهر ماه 98 در باشگاه فرهنگیان تبریز برگزار شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,آموزش ابتدایی       ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ ۱۸:۰۰:۰۰       ۱۰۴
با حضور معاون آموزش ابتدایی استان کارگاه های آموزشی دوره ابتدایی و پیش دبستانی روز پنجشنبه در مدرسه شهید محمودی ناحیه 3 تبریزبرگزار شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,آموزش ابتدایی,آموزش متوسطه       ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ ۱۱:۰۰:۰۰       ۱۵۰
نشست شورای سیاست گذاری برنامه ویژه مدرسه در اداره کل آموزش و پرورش استان صبح روز چهارشنبه ۱۶مهر ماه تشکیل شد.
  ادامه مطلب...
 ویژه,اخبار مهم,ناحیه 4 تبریز,آموزش ابتدایی,حوزه مدیر کل       ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ ۱۲:۲۷:۱۰       ۱۷۶
جشن آغاز رسمی قرآن آموزی دانش آموزان آذربایجان شرقی برای 70 هزار دانش آموز پایه اول ابتدایی به صورت پایلوت استانی در مجتمع آموزشی میلاد ناحیه 4 تبریز با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان برگزار شد.
  ادامه مطلب...
 ویژه,اخبار مهم,تربیت بدنی و سلامت,آموزش ابتدایی,حوزه مدیر کل       ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ ۲۳:۰۵:۰۰       ۴۰۲
نشست خبری معاونین تربیت بدنی و سلامت و آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش شامگاه نهم مهرماه ۹۸ با حضور اصحاب رسانه استان آذربایجان شرقی در باشگاه فرهنگیان تبریز برگزار شد.
  ادامه مطلب...
 ویژه,اخبار مهم,تربیت بدنی و سلامت,آموزش ابتدایی,حوزه مدیر کل,افتتاح و کلنگ زنی       ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ ۱۳:۴۷:۵۳       ۲۵۲
نمایه های ویژه درس تربیت بدنی پایه اول تا ششم ابتدایی که برای اولین بار در کشور توسط سرگروه های آموزشی درس تربیت بدنی استان آذربایجان شرقی با همکاری معاونت آموزش ابتدایی طراحی شده بود، رونمایی شد.
  ادامه مطلب...
 ویژه,اخبار مهم,تربیت بدنی و سلامت,آموزش ابتدایی,حوزه مدیر کل       ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ ۰۹:۵۹:۰۰       ۲۷۳
معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش در اولین گردهمایی و هم اندیشی مشترک معاونین تربیت بدنی و سلامت و آموزش ابتدایی استان ها به میزبانی اذربایجان شرقی گفت: بهره گیری کافی از مقوله ی تربیت بدنی در کودکی تربیت اثربخش و یادگیری پایدار را موجب می شود
  ادامه مطلب...
 ویژه,اخبار مهم,تربیت بدنی و سلامت,آموزش ابتدایی,حوزه مدیر کل       ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ ۰۹:۳۸:۵۴       ۲۹۲
اولین گردهمایی و هم اندیشی مشترک معاونین تربیت بدنی و سلامت و آموزش ابتدایی استان ها با هدف " شکوفایی ورزش پایه و نشاط دانش آموزان کشور" صبح امروز با حضور معاونین تربیت بدنی و سلامت و آموزش ابتدایی وزیر در باشگاه فرهنگیان تبریز آغاز بکار کرد.
  ادامه مطلب...