20 صفر 1443

 اخبار مهم,پژوهش برنامه ریزی و نیروی انسانی,تعطیلی مدارس,ویژه       ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ ۱۲:۰۸:۵۱       ۶۸۱
به دنبال تصمیم ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا و در ادامه مصوبه و ابلاغ ستاد استانی، از فردا دوشنبه 25 مرداد لغایت پایان شنبه 30 مرداد به غیر از کارکنان بخشهای حفاظتی، کلیه واحدهای اداری و آموزشی مدارس و ادارات آموزش و پرورش استان تعطیل خواهد بود.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,پژوهش برنامه ریزی و نیروی انسانی,ویژه       ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ ۱۳:۰۳:۳۶       ۳۹۱
جلسه هماهنگی دهمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی رشد با حضور معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع استان صبح امروز چهارشنبه 24 تیر ماه در اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی برگزار شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,پژوهش برنامه ریزی و نیروی انسانی,ویژه       ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ ۰۰:۲۲:۴۸       ۲۹۰۳
در راستای بخشنامه شماره 710/59 وزارت آموزش و پرورش، اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی برای طرح جذب معلم وظیفه سال 1400 ثبت نام می نماید.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,پژوهش برنامه ریزی و نیروی انسانی,ویژه       ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ ۱۳:۱۹:۱۹       ۴۰۳
صبح امروز و با حضور معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، کارگروه توسعه مدیریت آموزش و پرورش استان تشکیل جلسه داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه ابتکارات آموزشهای مجازی مدارس,پژوهش برنامه ریزی و نیروی انسانی,ناحیه 5 تبریز,ویژه       ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ ۱۱:۵۳:۲۴       ۸۲۲
با حضور معاون پژوهشی، برنامه ریزی و ساماندهی نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان از کتاب "منشور دانستنی های معلم در مورد نرم افزار های تولید محتوا در برنامه شاد" رونمایی شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,پژوهش برنامه ریزی و نیروی انسانی,عناوین و رتبه ها,ویژه       ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ ۱۳:۳۶:۵۸       ۶۱۲
معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل از ارتقای رتبه استان در صدور و تایید ابلاغ های پرسنلی و کلاسبندی مدارس دولتی و غیردولتی در بستر سامانه های "بکفا" و‌"سناد" به جایگاه دوم کشوری در یک هفته گذشته خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,پژوهش برنامه ریزی و نیروی انسانی       ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ ۱۰:۱۷:۵۹       ۴۳۰
معاونت پژوهش و برنامه ریزی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی آمار ثبت نام دانش آموزان استان در سیستم سناد تا 28 شهریور ماه 99 را اعلام کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,پژوهش برنامه ریزی و نیروی انسانی       ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ ۰۹:۵۸:۳۴       ۴۳۱
معاونت پژوهش و برنامه ریزی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی آمار ثبت نام دانش آموزان استان در سیستم سناد تا 22 شهریور ماه 99 را اعلام کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,پروژه مهر,پژوهش برنامه ریزی و نیروی انسانی       ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ ۰۷:۵۶:۲۲       ۴۶۶
معاونت پژوهش و برنامه ریزی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی آمار ثبت نام دانش آموزان استان در سیستم سناد تا 25 مرداد ماه 99 را اعلام کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,پروژه مهر,پژوهش برنامه ریزی و نیروی انسانی       ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ ۰۸:۰۳:۵۵       ۴۸۹
معاونت پژوهش و برنامه ریزی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی آمار ثبت نام دانش آموزان استان در سیستم سناد تا 23 مرداد ماه 99 را اعلام کرد.
  ادامه مطلب...