7 شوال 1441

 اخبار مهم,تربیت بدنی و سلامت       ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ ۰۸:۵۰:۳۶       ۱۷۲
جلسه هم اندیشی درخصوص بازگشایی مدارس استان با حضور معاونت تربیت بدنی و سلامت دراتاق جلسه تالار معلم تبریز برگزار گردید.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,تربیت بدنی و سلامت       ۱۳۹۹/۰۲/۲۶ ۱۸:۳۹:۳۱       ۱۴۰
رئیس اداره سلامت و تندرستی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی: پی گیر فرایند ضد عفونی و آماده سازی مدارس آذربایجان شرقی برای بازگشایی مدارس در 27 اردیبهشت هستیم
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,تربیت بدنی و سلامت,حوزه مدیر کل,ویژه       ۱۳۹۹/۰۲/۰۱ ۱۸:۳۹:۲۳       ۳۱۵
مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی با صدور پیامی هفته سلامت را به مدافعان، مراقبان و سفیران سلامت و همکاران معاونت تربیت‌بدنی و سلامت تبریک گفت و افزود: سلامت و بهداشت یکی از اساسی ترین مولفه های زندگی انسان و بنیان توسعه پایدار در هر کشوری است.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,تربیت بدنی و سلامت,ویژه       ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ ۱۸:۵۲:۱۱       ۲۷۷
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش آذربایجان شرقی روز شمار هفته سلامت(اول لغایت 7 اردیبهشت ماه) را اعلام کرد و گفت: برنامه های این هفته با شعار حمایت همگانی از مدافعان سلامت برگزار می شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,تربیت بدنی و سلامت,ویژه       ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ ۱۳:۴۹:۵۱       ۳۰۴
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان در جریان بازدید نماینده ولی فقیه در استان از مرکز تولید ماسک های بهداشتی از تولید روزانه 5000 ماسک جهت استفاده دانش آموزان و مردم مناطق محروم استان خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه ابتکارات آموزشهای مجازی مدارس,تربیت بدنی و سلامت,ویژه       ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ ۰۸:۵۳:۴۵       ۹۱۹
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش آذربایجان شرقی از برگزاری مسابقه سفیران سلامت دانش آموزی از طریق اپلیکیشن اپ سفیران سلامت خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه ابتکارات آموزشهای مجازی مدارس,تربیت بدنی و سلامت,ویژه       ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ ۱۰:۴۴:۲۵       ۶۷۶
رئیس اداره سلامت و تندرستی آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی گفت: کمپین «هر دانش‌آموز، یک سفیر سلامت» با شعار نه به سفر، نه به دید و بازدید و سالم ماندن در خانه برای پیشگیری از ابتلا به کرونا کلید خورد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,تربیت بدنی و سلامت,ویژه       ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ ۱۱:۱۸:۲۹       ۲۰۸
ویدئو کنفرانس معاونت تربیت بدنی و سلامت با مسئولین وزارت آموزش و پرورش جهت ارائه گزارش ستاد پیشگیری و کنترل بیماری کرونا در استان آذربایجانشرقی برگزار شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,تربیت بدنی و سلامت,ویژه       ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ ۱۴:۵۲:۱۵       ۸۱۷
رئیس اداره سلامت آموزش و پرورش آذربایجان شرقی تاکید کرد: دانش آموزان، معلمان و والدین توصیه های مراقبتی منتشر شده کرونا ویروس را در کانال ها و سایت های ادارات و مدارس جدی بگیرند و از ایجاد استرس و دامن زدن بر شایعات بپرهیزند.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,تربیت بدنی و سلامت,ویژه       ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ ۱۳:۱۱:۱۳       ۲۴۵
با حضور مسئولین آموزش وپرورش، دانشگاه علوم پزشکی، نیروی انتظامی و مرکز بهداشت استان آذربایجان شرقی، آتش نشانی، اورژانس 115 و سایر ارگان های ذیربط حاضر در جلسه پویش نه به مواد آتش زای مخاطره آمیز و نوروزی شاد در کنار خانواده با پرهیز از رفتارهای پر خطر در دفتر معاونت تربیت بدنی و سلامت دستگاه تعلیم و تربیت استان برگزار شد.
  ادامه مطلب...