8 صفر 1443

 اخبار مهم,ناحیه 2 تبریز       ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۱۰:۰۰:۰۰       ۳۰۹
مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو تبریز عمده ترین چالش آموزش و پرورش کشور را غلبه گفتمان معیشت محور عنوان کرد و گفت: دولت و مجلس توامان باید عزم خویش را برای نجات آموزش و پرورش از این گفتمان بنیان برافکن جزم نمایند.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,عناوین و رتبه ها,ناحیه 2 تبریز,ویژه       ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ ۱۴:۱۳:۰۶       ۳۶۳
معلم ناحیه دو تبریز در اولین جشنواره معلمان مولف جز منتخبین برتر کشور معرفی شد.
  ادامه مطلب...
 حوزه مدیر کل,فرهنگی و پرورشی,ناحیه 2 تبریز,ویژه       ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ ۱۴:۰۰:۱۹       ۴۳۶
همزمان با اولین روز هفته دفاع مقدس زنگ مقاومت مدارس استان آذربایجانشرقی بصورت نمادین با رعایت شرایط کرونائی طی مراسم خاصی در محل دبیرستان دوره اول سلمان فارسی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه دو تبریز توسط مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجانشرقی نواخته شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,پروژه مهر,حوزه مدیر کل,ناحیه 2 تبریز,ویژه       ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ ۱۳:۴۶:۲۶       ۶۵۷
مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی در راستای نظارت بر روند آمادگی مدارس و اجرای برنامه های آموزشی دانش آموزان پیش از ظهر امروز سه شنبه 25 شهریور ماه از برخی مدارس و پروژه های مدرسه سازی تبریز بازدید کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,حوزه مدیر کل,فرهنگی و پرورشی,ناحیه 2 تبریز,ویژه       ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ ۱۳:۱۴:۱۹       ۴۵۹
دومین مرحله رزمایش کمک مومنانه آموزش و پرورش ناحیه 2 تبریز با توزیع 450 بسته معیشتی، بهداشتی و لوازم التحریر در بین دانش آموزان نیازمند برگزار شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,ناحیه 2 تبریز,ویژه       ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ ۱۵:۳۰:۰۰       ۶۱۹
در حاشیه سی و چهارمین اجلاس ویدئو کنفرانس روسا و مدیران آموزش و پرورش کشور؛ مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 تبریز تاکید کرد: برای اجرای طرح بوم نیازسنجی در این ناحیه انجام شده است و برای هر دانش آموز حداقل یک مهارت آموزش داده شده است.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,فرهنگی و پرورشی,ناحیه 2 تبریز,ویژه       ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ ۱۴:۱۱:۴۸       ۷۶۳
مرحله دوم طرح کمک مومنانه آموزش و پرورش ناحیه 2 تبریز همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر با حضور نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی اجرا شد و 400 بسته معیشتی و بهداشتی بین خانواده های دانش اموزان کم بضاعت توزیع شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,حوزه مدیر کل,فرهنگی و پرورشی,ناحیه 2 تبریز,ویژه       ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ ۱۳:۵۲:۲۶       ۴۳۴
بسته های معیشتی و بهداشتی با عنوان رزمایش کمک مومنانه به خانواده های دانش آموزان نیازمند در دوران کرونا هم زمان با میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) در دبیرستان سمیه ناحیه 2 تبریز توزیع شد.
  ادامه مطلب...
 حوزه مدیر کل,ناحیه 2 تبریز,ویژه       ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ ۲۰:۳۷:۱۲       ۷۲۶
مراسم بزرگداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش با حضور امام جمعه تبریز حجت الاسلام و المسلمین سید محمدعلی آل هاشم در سالن همایش زهرا مردانی آذر ناحیه ۲ تبریز برگزار شد.
  ادامه مطلب...
 افتتاح و کلنگ زنی,حوزه مدیر کل,ناحیه 2 تبریز,ویژه       ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ ۱۲:۵۶:۳۰       ۴۱۳
ظهر امروز و با حضور مدیر کل و مسئولین دستگاه تعلیم و تربیت استان، نمایشگاه کتاب و آثار برتر مولفین و و پژوهشگران نواحی پنجگانه آموزش و پرورش تبریز در دبیرستان فردوسی ناحیه ۲ تبریز افتتاح شد.
  ادامه مطلب...