8 صفر 1443

 اخبار مهم,افتتاح و کلنگ زنی,ناحیه 5 تبریز,ویژه       ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ ۱۶:۰۰:۰۰       ۲۷۵
ظهر امروز با حضور مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی، کلنگ احداث مدرسه یک کلاسه به همت خانواده خیر نیکوکار حمید عبدالله زاده در روستای نصرت آباد تبریز بر زمین زده شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,ناحیه 5 تبریز       ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ ۱۶:۱۵:۰۰       ۲۲۷
مدیر آموزش و پرورش ناحیه 5 تبریز گفت: در صورتی که آموزش و پرورش به صورت غیرمتمرکز اداره شود مهمترین و اصلی‌ترین برنامه مربوط به فرهنگ و جغرافیایی منطقه‌ای مثل آموزش هنرهای محلی می‌شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,حوزه مدیر کل,ناحیه 5 تبریز,ویژه       ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ ۱۷:۰۰:۰۰       ۳۰۴
آیین افتتاح طرح جهادی "بهار آموزش در خزان کرونا" با حضور مدیران کل آموزش و پرورش و نوسازی مدارس استان و جمعی از مسئولین استانی به میزبانی آموزش و پرورش ناحیه پنج تبریز برگزار شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,عناوین و رتبه ها,ناحیه 5 تبریز       ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ ۰۸:۵۸:۳۷       ۳۲۰
مدیر نمونه استانی از ناحیه 5 تبریز می گوید: همه دانش آموزان هنرستان ها نابغه‌های گمشده جامعه هستند که نیاز به شکوفا شدن دارند برای داشتن مدرسه پویا و فعال باید مدرسه دانش آموز و اولیا در تعامل با هم بوده و یک هدف واحد را دنبال کنند.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,عناوین و رتبه ها,ناحیه 5 تبریز       ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ ۱۲:۲۷:۱۹       ۳۴۳
معلم نمونه استانی از آموزش و پرورش ناحیه 5 تبریز گفت: معلمان عناصر اصلی پیشرفت جامعه هستند و هنوز باید بهتر شد و بیشتر تلاش کرد چون مسیر تعلیم و تربیت پایانی ندارد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,افتتاح و کلنگ زنی,تربیت بدنی و سلامت,ناحیه 5 تبریز,ویژه       ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ ۱۲:۳۴:۴۰       ۵۴۵
دومین مرکز ارزیابی ساختار قامتی و حرکات اصلاحی ناحیه پنج تبریز به بهره برداری رسید.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,حوزه مدیر کل,ناحیه 5 تبریز,ویژه       ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ ۰۹:۲۳:۴۵       ۲۱۹
بمناسبت میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و روز مادر در مراسمی و با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان از فرهنگیان فرزند شهید آموزش و پرورش ناحیه پنج تبریز تجلیل شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,افتتاح و کلنگ زنی,حوزه مدیر کل,ناحیه 5 تبریز,ویژه       ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ ۱۵:۰۰:۰۵       ۵۵۸
صبح امروز و با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، فرماندار تبریز و جمعی از مسئولین کلنگ احداث مدرسه 12 کلاسه سردار شهید سلیمانی ناحیه 5 در شهرک ارم تبریز بر زمین زده شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه ابتکارات آموزشهای مجازی مدارس,پژوهش برنامه ریزی و نیروی انسانی,ناحیه 5 تبریز,ویژه       ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ ۱۱:۵۳:۲۴       ۸۰۸
با حضور معاون پژوهشی، برنامه ریزی و ساماندهی نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان از کتاب "منشور دانستنی های معلم در مورد نرم افزار های تولید محتوا در برنامه شاد" رونمایی شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,ناحیه 5 تبریز,ویژه       ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ ۱۲:۳۰:۰۰       ۶۹۲
در حاشیه سی و چهارمین اجلاس ویدئو کنفرانس روسا و مدیران آموزش و پرورش کشور؛ رئیس آموزش و پرورش ناحیه 5 تبریز تاکید کرد: آغاز سالتحصیلی در 15 شهریور ماه ایده ای مناسب است که دانش آموزان با فضای آموزشی زودتر انس پیدا کنند.
  ادامه مطلب...