29 جمادی‌الثانی 1441

 آذرشهر,اخبار مهم,افتتاح و کلنگ زنی,ویژه       ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ ۱۲:۱۹:۴۹       ۱۴۱
2 باب مدرسه خیر ساز 3 کلاسه در روستاهای ینگجه و قاضی جهان شهرستان آذرشهر و همچنین یک پروژه ورزشی افتتاح و به بهره برداری رسید.
  ادامه مطلب...
 آذرشهر,آموزش متوسطه,اخبار مهم,ویژه       ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ ۲۳:۰۱:۰۰       ۳۷۷
برای اولین بار در سطح کشور از خودروی خورشیدی طراحی و ساخته شده دانش آموزان پژوهشسرای خواجه نصیر آذرشهر در هفتمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری ربع رشیدی رونمایی شد.
  ادامه مطلب...
 آذرشهر,اخبار مهم,عناوین و رتبه ها       ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ ۱۳:۳۱:۵۲       ۳۶۳
معلم نمونه استانی از شهرستان آذرشهر در سال 98 می گوید: بهترین دوران شغلی بنده همان اوایل معلمی و تدریس در منطقه هشترود و روستای ذوالبین بود و معتقدم اگر یک معلم به شغل اش علاقه مند باشد همیشه بهترین اوقات خود را سپری می کند.
  ادامه مطلب...
 آذرشهر,عناوین و رتبه ها,ویژه       ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ ۱۰:۰۸:۴۲       ۳۳۲
دانش آموز نمونه آذرشهری و خلبان ماهر کوادکوپتر سرعتی عازم کره جنوبی است و به هم سن و سال های خود می گوید: عقب ماندگی در درس را بهانه ای برای انجام کارهای فوق برنامه قرار ندهید، با پشتکار می توان به تمام انرژی های منفی غلبه کرد.
  ادامه مطلب...
 آذرشهر,عناوین و رتبه ها,ویژه       ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ ۱۴:۱۵:۱۶       ۴۷۴
در یک اقدام جالب در دبیرستان مرحوم علی اکبر وفایی ممقان استان آذربایجان شرقی مدیر و معلمان این مدرسه با پیشگامی در کارهای خیر یک روز در هفته برای دانش آموزان با نیازهای ویژه این مدرسه صبحانه سالم تدارک می بینند.
  ادامه مطلب...
 آذرشهر,عناوین و رتبه ها,ویژه       ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ ۱۱:۰۲:۱۸       ۵۲۶
برای نخستین بار دانش آموزان خلاق آذرشهری با بکارگیری انرژِی نو بدون آلایندگی و هزینه سوخت با ساخت اجاق خورشیدی در قالب جشنواره درون مدرسه ای به پخت و پز پرداختند.
  ادامه مطلب...
 آذرشهر,اخبار مهم,افتتاح و کلنگ زنی       ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ ۰۹:۵۳:۴۷       ۲۷۵
همزمان با 13 آبان و روز دانش آموز یک باب مدرسه 6 کلاسه در پروژه مسکن مهر آذرشهر بهره برداری شد.
  ادامه مطلب...
 آذرشهر,اخبار مهم,انتصابها,حوزه مدیر کل,هریس       ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ ۱۲:۴۹:۴۵       ۱۷۰۰
با صدور حکمی از سوی مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی و با حضور و ابلاغ آن توسط معاون آموزش متوسطه استان، بهزاد بالازاده به سمت مدیر جدید آموزش و پرورش آذرشهر منصوب شد.
  ادامه مطلب...
 آذرشهر,اخبار مهم,فرهنگی و پرورشی       ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ ۰۹:۴۱:۵۴       ۳۸۹
بیش از 100 نفر از دانش آموزان دبیرستان نمونه فاطمیه آذرشهر چندین جزء قرآن کریم را در طول تابستان 97 در کلاس های اوقات فراغت حفظ کردند.
  ادامه مطلب...
 آذرشهر,آموزش متوسطه,عناوین و رتبه ها,ویژه       ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ ۱۳:۳۰:۴۹       ۲۹۷
مقام اول رشته جوشکاری از استان آذربایجان شرقی در شانزدهمین دوره مسابقات علمی- عملی هنرجویان هنرستانهای کاردانش سراسر کشور، رشته های فنی را عامل گسترش و توسعه صنعتی کشور معرفی کرد و گفت: با تشویق خانواده و علاقه ی شخصی رشته ی جوشکاری هنرستان را انتخاب کردم.
  ادامه مطلب...