18 صفر 1441

 اخبار مهم,آذرشهر,عناوین و رتبه ها       ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ ۱۳:۳۱:۵۲       ۲۸۷
معلم نمونه استانی از شهرستان آذرشهر در سال 98 می گوید: بهترین دوران شغلی بنده همان اوایل معلمی و تدریس در منطقه هشترود و روستای ذوالبین بود و معتقدم اگر یک معلم به شغل اش علاقه مند باشد همیشه بهترین اوقات خود را سپری می کند.
  ادامه مطلب...
 ویژه,آذرشهر,عناوین و رتبه ها       ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ ۱۰:۰۸:۴۲       ۲۶۴
دانش آموز نمونه آذرشهری و خلبان ماهر کوادکوپتر سرعتی عازم کره جنوبی است و به هم سن و سال های خود می گوید: عقب ماندگی در درس را بهانه ای برای انجام کارهای فوق برنامه قرار ندهید، با پشتکار می توان به تمام انرژی های منفی غلبه کرد.
  ادامه مطلب...
 ویژه,آذرشهر,عناوین و رتبه ها       ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ ۱۴:۱۵:۱۶       ۳۷۰
در یک اقدام جالب در دبیرستان مرحوم علی اکبر وفایی ممقان استان آذربایجان شرقی مدیر و معلمان این مدرسه با پیشگامی در کارهای خیر یک روز در هفته برای دانش آموزان با نیازهای ویژه این مدرسه صبحانه سالم تدارک می بینند.
  ادامه مطلب...
 ویژه,آذرشهر,عناوین و رتبه ها       ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ ۱۱:۰۲:۱۸       ۴۸۲
برای نخستین بار دانش آموزان خلاق آذرشهری با بکارگیری انرژِی نو بدون آلایندگی و هزینه سوخت با ساخت اجاق خورشیدی در قالب جشنواره درون مدرسه ای به پخت و پز پرداختند.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,آذرشهر,افتتاح و کلنگ زنی       ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ ۰۹:۵۳:۴۷       ۲۳۵
همزمان با 13 آبان و روز دانش آموز یک باب مدرسه 6 کلاسه در پروژه مسکن مهر آذرشهر بهره برداری شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,هریس,آذرشهر,حوزه مدیر کل,انتصابها       ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ ۱۲:۴۹:۴۵       ۱۵۱۳
با صدور حکمی از سوی مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی و با حضور و ابلاغ آن توسط معاون آموزش متوسطه استان، بهزاد بالازاده به سمت مدیر جدید آموزش و پرورش آذرشهر منصوب شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,آذرشهر,فرهنگی و پرورشی       ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ ۰۹:۴۱:۵۴       ۲۸۵
بیش از 100 نفر از دانش آموزان دبیرستان نمونه فاطمیه آذرشهر چندین جزء قرآن کریم را در طول تابستان 97 در کلاس های اوقات فراغت حفظ کردند.
  ادامه مطلب...
 ویژه,آذرشهر,آموزش متوسطه,عناوین و رتبه ها       ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ ۱۳:۳۰:۴۹       ۲۶۰
مقام اول رشته جوشکاری از استان آذربایجان شرقی در شانزدهمین دوره مسابقات علمی- عملی هنرجویان هنرستانهای کاردانش سراسر کشور، رشته های فنی را عامل گسترش و توسعه صنعتی کشور معرفی کرد و گفت: با تشویق خانواده و علاقه ی شخصی رشته ی جوشکاری هنرستان را انتخاب کردم.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,آذرشهر,افتتاح و کلنگ زنی       ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ ۰۸:۰۷:۳۸       ۴۰
از مدرسه بازسازی شده دبستان شهید عباسی روستای آلمالوداش با هزینه 600 میلیون تومانی خیّر مدرسه ساز سید مهدی آذرین بهره برداری شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,آذرشهر,تربیت بدنی و سلامت,حوزه مدیر کل       ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ ۱۲:۲۰:۵۷       ۲۲۰
نخستین همایش ریشه یابی و پیشگیری از آسیبهای اجتماعی مناطق جوار آذرشهر ، اسکو ، خسروشاه ، ایلخچی و گوگان به میزبانی آموزش و پرورش آذرشهر با حضور مدیر حراست و رئیس اداره پیشگیری از آسیبهای اجتماعی اداره کل آموزش و پرورش استان در آذرشهربرگزار شد.
  ادامه مطلب...