14 ربیع‌الثانی 1441

 اخبار مهم,اسکو,افتتاح و کلنگ زنی,حوزه مدیر کل,ویژه       ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ ۱۴:۳۳:۰۶       ۳۶۹
با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی سه پروژه آموزش و پرورش در 36 کلاس درسی در مقاطع ابتدایی و متوسطه به طور همزمان در شهر جدید سهند به بهره برداری رسیدند.
  ادامه مطلب...
 اسکو,پروژه مهر98,حوزه مدیر کل,ویژه       ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ ۰۷:۴۰:۳۸       ۱۸۵
مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی در دیدار با فرماندار شهرستان اسکو و مدیر عامل شرکت عمرانی شهر جدید سهند گفت: خیرین با درک درست از فرهنگ و شرایط تعلیم و تربیت کشور نقش مهمی در توسعه دانش و آگاهی و توسعه فرهنگی ایران اسلامی ایفا کرده اند.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اسکو,افتتاح و کلنگ زنی,پروژه مهر98       ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ ۱۱:۰۰:۰۶       ۱۲۸
فرماندار اسکو در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان گفت: به همت شرکت عمران شهر جدید سهند 3 مدرسه 12 کلاسه و 1 مدرسه 9 کلاسه تا آغاز سال تحصیلی جدید به فضاهای آموزشی شهر سهند اضافه می شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اسکو,پژوهش برنامه ریزی و نیروی انسانی       ۱۳۹۸/۰۴/۱۶ ۰۷:۳۲:۳۶       ۳۰۰
معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش وپرورش آذربایجانشرقی در جلسه کارگروه توسعه مدیریت شهرستان اسکو تاکید کرد: عدالت آموزشی یکی از رویکردهای مهم دستگاه تعلیم و تربیت استان است.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اسکو,افتتاح و کلنگ زنی       ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ ۱۴:۱۲:۱۸       ۱۳۳
فرماندار اسکو در آیین کلنگ زنی افزایش فضای آموزشی دبستان شهید خسروی کهنمو گفت:مشارکت رکن اصلی و اساسی توسعه جامعه است و خیرین یاری گران توسعه اجتماعی هستند.
  ادامه مطلب...
 آموزش متوسطه,اخبار مهم,اسکو       ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ ۰۸:۱۵:۰۰       ۵۴
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی گفت: برنامه محوری آموزش و پرورش برای تحقق چشم انداز تعیین شده در سند تحول بنیادین ضروریست.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اسکو,فرهنگی و پرورشی       ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ ۱۶:۰۰:۰۰       ۶۶
آئین اختتامیه چهارمین دوره استانی مسابقات قرآن ، عترت و نماز فرهنگیان در کانون فرهنگی و هنری فجراسکو برگزار شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اسکو,فرهنگی و پرورشی       ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ ۱۰:۰۴:۴۸       ۱۱۸
رئیس اداره قرآن ، عترت و نماز استان آذربایجان شرقی در شورای قرآن ،عترت و نماز آموزش وپرورش اسکو از برگزاری مرحله استانی مسابقات قرآن عترت و نمازفرهنگیان دراوایل اردیبهشت سال جاری در شهرستان اسکو خبرداد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اسکو,عناوین و رتبه ها       ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ ۰۸:۳۳:۰۰       ۱۸۸
با حضور نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی از دانش آموزان نخبه قرآنی، حافظان و قاریان ممتاز کشوری و استانی شهرستان اسکو تجلیل شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اسکو       ۱۳۹۷/۱۲/۰۶ ۱۰:۴۰:۳۲       ۲۷۳
سومین دوره مسابقات سازه های ماکارونی ویژه دانش آموزان مقاطع دوره اول و دوم متوسطه مدارس اسکو، سهند و ایلخچی با بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی برگزار شد.
  ادامه مطلب...