20 صفر 1443

 اخبار مهم,ترکمانچای,ویژه       ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ ۱۴:۴۵:۰۰       ۳۷۹
در حاشیه سی و چهارمین اجلاس ویدئو کنفرانس روسا و مدیران آموزش و پرورش کشور، رئیس منطقه ترکمانچای آذربایجان شرقی یکی از شاخص های مهم رشد یافته در این منطقه را کاهش نرخ ترک تحصیل دانش آموزان بیان کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,ترکمانچای,حوزه مدیر کل,میانه,ویژه       ۱۳۹۸/۱۰/۰۵ ۱۹:۲۵:۰۰       ۸۰۵
وزیر آموزش و پرورش در طول سفر دو روزه خود به استان آذربایجان شرقی با افتتاح چندین پروژه عمرانی و آموزشی بعد از ظهر امروز 5 دی از مناطق زلزله ترکمانچای میانه بازدید کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,ترکمانچای,عناوین و رتبه ها       ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ ۰۹:۵۲:۰۷       ۴۲۳
معلم قرآن منطقه ترکمانچای استان آذربایجان شرقی در کلاس درسی که خود آن را هوشمند کرده درس می دهد.او امسال بعنوان معلم نمونه استان آذربایجان شرقی معرفی شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,انتصابها,ترکمانچای,حوزه مدیر کل       ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ ۰۸:۴۹:۴۱       ۹۴۷
با صدور حکمی از سوی مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی و با ابلاغ آن توسط رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات استان، نجف ابراهیمی به سمت سرپرست آموزش و پرورش منطقه ترکمانچای منصوب شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,ترکمانچای,فرهنگی و پرورشی       ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ ۱۴:۰۲:۴۵       ۴۷۰
جلسه کمیته برنامه ریزی آموزش و پرورش مناطق ترکمانچای و کندوان با حضور معاون فرهنگی و پرورشی آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی در ترکمانچای برگزار شد.
  ادامه مطلب...
 انتصابها,ترکمانچای,حوزه مدیر کل,ویژه       ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ ۱۳:۳۴:۰۷       ۸۱۶
با صدور حکمی از سوی مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجانشرقی و ابلاغ آن، منوچهر کلانتری به عنوان سرپرست آموزش و پرورش منطقه ترکمانچای منصوب شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,ترکمانچای       ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ ۱۰:۴۹:۰۰       ۲۶۰
طرح حیاط پویا در 20 آموزشگاه ابتدایی منطقه ترکمانچای اجرا می شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,ترکمانچای       ۱۳۹۶/۰۶/۰۹ ۰۹:۰۴:۱۲       ۲۹۶
باحضور مسئولین شهرستان میانه، درهفته دولت سال96، موتورخانه وسیستم گرمایشی مدرسه شبانه روزی حضرت معصومه (س) ترکمانچای به بهره برداری رسید.
  ادامه مطلب...
 ترکمانچای,حوزه مدیر کل,ویژه       ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ ۰۷:۴۵:۲۵       ۳۵۳
مدیر کل آموزش و پرورش استان در بازدید سرزده از منطقه ترکمانچای با حضور در شورای معاونین تاکید کرد: مشکلات دستگاه تعلیم و تربیت نیاز به عزم همگانی داشته و شعار کمترین منابع بهترین استفاده میثاق مدیران استانی می باشد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,ترکمانچای       ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ ۱۲:۱۲:۰۵       ۵۰۳
رئیس آموزش وپرورش منطقه ترکمانچای خبر داد: یوسف موسوی دبیر منطقه ترکمانچای موفق به کسب رتبه اول کشوری در فراخوان شیوه های طراحی سوال درس عربی پایه هشتم (مهارت مکالمه) شد.
  ادامه مطلب...