22 صفر 1441

 اخبار مهم,چاراویماق,عناوین و رتبه ها       ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ ۱۶:۲۶:۳۳       ۱۸۶
تفاهم نامه احداث مدرسه سه کلاسه خیرساز روستای گل شهرستان چاراویماق در آذربایجان شرقی با اعتبار بیش از ۲۴۰ میلیون تومان منعقد شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,چاراویماق,عناوین و رتبه ها       ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ ۱۱:۱۹:۲۹       ۴۱۸
معلم نمونه استانی از منطقه چاراویماق استان آذربایجان شرقی داشتن خاطرات خوب از معلمان دوران تحصیلش را انگیزه بسیار فوق العاده ای برای یادگیری فنون معلمی، شیوه کلاسداری و نحوه برقراری ارتباط مطلوب با دانش آموزان عنوان می کند و می گوید: از همان اوایل معلمی شاکله ی شخصیتی خود را بر مبنای دوستی، محبت و روابط صمیمانه با دانش آموزان پایه گذاری کرده ام.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,چاراویماق,افتتاح و کلنگ زنی       ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ ۱۲:۳۲:۴۲       ۱۷۷
دبستان سه کلاسه خیرساز روستای بیگلر کندی چاراویماق با هزینه ی بیش از دو میلیارد ریالی افتتاح شد.
  ادامه مطلب...
 ویژه,چاراویماق,عناوین و رتبه ها       ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ ۰۸:۳۷:۵۳       ۲۹۲
امروز عطر معلمی و مادری آمیخته در هم در فضای روستای قلیچ خان کندی به مشام می رسید، کودکان شاد، مادرانی سرشار از عشق و معلمی لبریز از محبت...
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,چاراویماق       ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ ۱۱:۰۷:۵۳       ۲۵۹
دیروزجلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان چاراویماق باحضورمعاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش استان برگزار شد.
  ادامه مطلب...
 ویژه,اخبار مهم,چاراویماق,حوزه مدیر کل,آموزش و پرورش استان از نگاه رسانه,عناوین و رتبه ها       ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ ۰۹:۱۴:۵۲       ۳۸۶
با انتشار تصویری از یک معلم جوان و شاگردانش در منطقه چاراویماق در میان برف چند متری، گفت‌وگویی با این معلم ایثارگر در قلمرو کوه‌های بلند انجام گرفت.
  ادامه مطلب...
 ویژه,چاراویماق,حوزه مدیر کل       ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ ۱۵:۰۵:۰۰       ۲۱۴
طی مراسمی و یا حضور مدیران کل آموزش و پرورش و نوسازی مدارس استان و فرماندار چاراویماق از بازنشستگان آموزش و پرورش شهرستان چاراویماق تجلیل بعمل آمد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,چاراویماق,آموزش و پرورش استان از نگاه رسانه,افتتاح و کلنگ زنی       ۱۳۹۷/۰۸/۰۶ ۱۴:۲۱:۳۹       ۱۴۰
مدیر آموزش و پرورش چاراویماق در مراسم کلنگ زنی مدرسه چهار کلاسه روستایی از جذب و هزینه کرد 400 میلیون تومان برای نوسازی تجهیزات مدارس در این شهرستان خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,چاراویماق       ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ ۰۸:۴۵:۳۹       ۱۶۱
با هدف تجلیل از خیرین و جلب مشارکت بیش از پیش برای رفع نیازهای مدارس، دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار شهرستان چاراویماق برگزار شد.
  ادامه مطلب...
 ویژه,چاراویماق       ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ ۱۶:۴۷:۴۸       ۱۹۶۸
امروز دوشنبه 20 فروردین مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی در برنامه ی سرزده ضمن بازدید و بررسی روند پیشرفت کار پروژه های عمرانی از تعدادی مدارس منطقه بازدید و با جمعی از پیشکسوتان فرهنگی چاراویماق دیدار کرد.
  ادامه مطلب...