8 صفر 1443

 اخبار مهم,چاراویماق       ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ ۱۲:۴۵:۰۰       ۹۶
مدیر آموزش و پرورش شهرستان چاراویماق گفت: نحوه ی تعامل و ارتباط مدیران آموزش و پرورش با فرهنگیان یکی از جوانب مهم ارتباط سازمانی است که بازخوردهای ناشی از آن، رفتار اثربخش را تسهیل می کند.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,چاراویماق,ویژه       ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ ۱۴:۰۰:۰۰       ۳۱۸
در حاشیه سی و چهارمین اجلاس ویدئو کنفرانس روسا و مدیران آموزش و پرورش کشور؛ رئیس منطقه چاراویماق آذربایجان شرقی برنامه ی ویژه ی مدرسه /بوم از ویژگی‌هایی نظیر موقعیت جغرافیایی منطقه ای، روستایی، شرایط و بستر حاکم بر مدرسه و علاقمندی دانش آموزان چاراویماق به حرفه های مهارتی تاثیر پذیر بوده است.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,افتتاح و کلنگ زنی,چاراویماق,ویژه       ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ ۱۰:۵۲:۲۱       ۶۳۱
آیین کلنگ زنی مدرسه سه کلاسه خیرساز این روستا، با تقبل ۲۹۰ میلیون تومانی هزینه ساخت توسط خانواده شهید والا مقام مجید نامی، برگزار شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,تعطیلی مدارس,چاراویماق,ویژه       ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ ۰۶:۴۰:۰۰       ۴۹۸
بعلت بارش برف، کولاک و برودت هوا کلیه مدارس شهری و روستایی شهرستان چاراویماق در تمام مقاطع تحصیلی بغیر امتحانات نهایی سال سوم متوسطه روز سه شنبه 10 دی ماه تعطیل اعلام شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,چاراویماق,عناوین و رتبه ها       ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ ۱۶:۲۶:۳۳       ۵۰۸
تفاهم نامه احداث مدرسه سه کلاسه خیرساز روستای گل شهرستان چاراویماق در آذربایجان شرقی با اعتبار بیش از ۲۴۰ میلیون تومان منعقد شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,چاراویماق,عناوین و رتبه ها       ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ ۱۱:۱۹:۲۹       ۶۵۳
معلم نمونه استانی از منطقه چاراویماق استان آذربایجان شرقی داشتن خاطرات خوب از معلمان دوران تحصیلش را انگیزه بسیار فوق العاده ای برای یادگیری فنون معلمی، شیوه کلاسداری و نحوه برقراری ارتباط مطلوب با دانش آموزان عنوان می کند و می گوید: از همان اوایل معلمی شاکله ی شخصیتی خود را بر مبنای دوستی، محبت و روابط صمیمانه با دانش آموزان پایه گذاری کرده ام.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,افتتاح و کلنگ زنی,چاراویماق       ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ ۱۲:۳۲:۴۲       ۴۲۳
دبستان سه کلاسه خیرساز روستای بیگلر کندی چاراویماق با هزینه ی بیش از دو میلیارد ریالی افتتاح شد.
  ادامه مطلب...
 چاراویماق,عناوین و رتبه ها,ویژه       ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ ۰۸:۳۷:۵۳       ۵۱۸
امروز عطر معلمی و مادری آمیخته در هم در فضای روستای قلیچ خان کندی به مشام می رسید، کودکان شاد، مادرانی سرشار از عشق و معلمی لبریز از محبت...
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,چاراویماق       ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ ۱۱:۰۷:۵۳       ۴۶۹
دیروزجلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان چاراویماق باحضورمعاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش استان برگزار شد.
  ادامه مطلب...
 آموزش و پرورش استان از نگاه رسانه,اخبار مهم,چاراویماق,حوزه مدیر کل,عناوین و رتبه ها,ویژه       ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ ۰۹:۱۴:۵۲       ۶۰۷
با انتشار تصویری از یک معلم جوان و شاگردانش در منطقه چاراویماق در میان برف چند متری، گفت‌وگویی با این معلم ایثارگر در قلمرو کوه‌های بلند انجام گرفت.
  ادامه مطلب...