22 جمادی‌الثانی 1441

 اخبار مهم,تعطیلی مدارس,چاراویماق,ویژه       ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ ۰۶:۴۰:۰۰       ۲۵۵
بعلت بارش برف، کولاک و برودت هوا کلیه مدارس شهری و روستایی شهرستان چاراویماق در تمام مقاطع تحصیلی بغیر امتحانات نهایی سال سوم متوسطه روز سه شنبه 10 دی ماه تعطیل اعلام شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,چاراویماق,عناوین و رتبه ها       ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ ۱۶:۲۶:۳۳       ۲۲۹
تفاهم نامه احداث مدرسه سه کلاسه خیرساز روستای گل شهرستان چاراویماق در آذربایجان شرقی با اعتبار بیش از ۲۴۰ میلیون تومان منعقد شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,چاراویماق,عناوین و رتبه ها       ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ ۱۱:۱۹:۲۹       ۴۵۰
معلم نمونه استانی از منطقه چاراویماق استان آذربایجان شرقی داشتن خاطرات خوب از معلمان دوران تحصیلش را انگیزه بسیار فوق العاده ای برای یادگیری فنون معلمی، شیوه کلاسداری و نحوه برقراری ارتباط مطلوب با دانش آموزان عنوان می کند و می گوید: از همان اوایل معلمی شاکله ی شخصیتی خود را بر مبنای دوستی، محبت و روابط صمیمانه با دانش آموزان پایه گذاری کرده ام.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,افتتاح و کلنگ زنی,چاراویماق       ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ ۱۲:۳۲:۴۲       ۲۰۱
دبستان سه کلاسه خیرساز روستای بیگلر کندی چاراویماق با هزینه ی بیش از دو میلیارد ریالی افتتاح شد.
  ادامه مطلب...
 چاراویماق,عناوین و رتبه ها,ویژه       ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ ۰۸:۳۷:۵۳       ۳۱۷
امروز عطر معلمی و مادری آمیخته در هم در فضای روستای قلیچ خان کندی به مشام می رسید، کودکان شاد، مادرانی سرشار از عشق و معلمی لبریز از محبت...
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,چاراویماق       ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ ۱۱:۰۷:۵۳       ۲۸۳
دیروزجلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان چاراویماق باحضورمعاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش استان برگزار شد.
  ادامه مطلب...
 آموزش و پرورش استان از نگاه رسانه,اخبار مهم,چاراویماق,حوزه مدیر کل,عناوین و رتبه ها,ویژه       ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ ۰۹:۱۴:۵۲       ۴۴۲
با انتشار تصویری از یک معلم جوان و شاگردانش در منطقه چاراویماق در میان برف چند متری، گفت‌وگویی با این معلم ایثارگر در قلمرو کوه‌های بلند انجام گرفت.
  ادامه مطلب...
 چاراویماق,حوزه مدیر کل,ویژه       ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ ۱۵:۰۵:۰۰       ۲۶۳
طی مراسمی و یا حضور مدیران کل آموزش و پرورش و نوسازی مدارس استان و فرماندار چاراویماق از بازنشستگان آموزش و پرورش شهرستان چاراویماق تجلیل بعمل آمد.
  ادامه مطلب...
 آموزش و پرورش استان از نگاه رسانه,اخبار مهم,افتتاح و کلنگ زنی,چاراویماق       ۱۳۹۷/۰۸/۰۶ ۱۴:۲۱:۳۹       ۱۷۳
مدیر آموزش و پرورش چاراویماق در مراسم کلنگ زنی مدرسه چهار کلاسه روستایی از جذب و هزینه کرد 400 میلیون تومان برای نوسازی تجهیزات مدارس در این شهرستان خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,چاراویماق       ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ ۰۸:۴۵:۳۹       ۲۰۷
با هدف تجلیل از خیرین و جلب مشارکت بیش از پیش برای رفع نیازهای مدارس، دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار شهرستان چاراویماق برگزار شد.
  ادامه مطلب...