8 صفر 1443

 اخبار مهم,شبستر       ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۱۲:۴۰:۰۰       ۱۹۰
مدیر آموزش و پرورش شبستر کمبود نیروی انسانی ماهر و متخصص را مشکل اصلی آموزش و پرورش منطقه است عنوان کرد و گفت: آماده برگزاری کلاسها به صورت حضوری در سالتحصیلی جدید هستیم.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,افتتاح و کلنگ زنی,شبستر       ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ ۰۸:۳۶:۳۵       ۴۵۳
مدرسه پویا و کلاس درس تربیت بدنی به ترتیب در مدارس شهید احمد صبری شندآباد و مدرسه ارم شهر وایقان با حضور مسئولین آموزش و پرورش استان و شهرستان افتتاح شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,افتتاح و کلنگ زنی,شبستر,ویژه       ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ ۱۳:۳۱:۵۷       ۳۹۸
صبح امروز و با حضور استاندار آذربایجان شرقی ؛ سه مورد از پروژه های آموزشی مدیریت آموزش و پرورش شبستر افتتاح و کلنگ زنی شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,افتتاح و کلنگ زنی,شبستر,ویژه       ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ ۱۱:۵۸:۱۳       ۲۴۱
در هشتمین روز از دهه مبارک فجر و با حضور مسئولین استانی و شهرستانی ؛ مدرسه 3 کلاسه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی علیشاه رسید.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,شبستر,عناوین و رتبه ها,ویژه       ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ ۱۰:۲۶:۴۴       ۵۵۴
رتبه 69 کنکور سراسری رشته علوم تجربی از منطقه شبستر گفت: یاری و عنایات خداوند متعال، اعتماد به نفس و باورم به اینکه میتوانم به اهدافم برسم؛ رمز موفقیت من در کنکور سراسری بود.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,شبستر,ویژه       ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ ۱۱:۳۰:۰۰       ۳۳۰
در حاشیه سی و چهارمین اجلاس ویدئو کنفرانس روسا و مدیران آموزش و پرورش کشور؛ مدیر منطقه شبستر آذربایجان شرقی تقویت هویت اجتماعی دانش آموزان از طریق شرکت و گسترش دروس کارگاهی و اردوهای عملی و تقویت هویت اسلامی مهم ترین اقدام برای سالتحصیلی منطقه عنوان کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,تربیت بدنی و سلامت,شبستر,ویژه       ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ ۱۲:۰۰:۰۳       ۴۸۷
نشست معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی با فرماندار و مسئولین آموزش و پرورش و رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شبستر با محوریت تجهیز و آماده سازی فضاهای ورزشی اردوگاه شهید مدنی درمحل فرمانداری برگزار شد
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,افتتاح و کلنگ زنی,شبستر,ویژه       ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ ۱۳:۱۰:۳۳       ۵۲۳
مدرسه 6 کلاسه جلوسی شبستر استان آذربایجان شرقی با اعتباری بالغ بر 55 میلیارد ریال در قالب اوراق اسناد خزانه اسلامی به بهره برداری رسید.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,پژوهش برنامه ریزی و نیروی انسانی,شبستر       ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ ۱۳:۳۷:۵۶       ۳۶۸
کارگروه توسعه مدیریت و نیروی انسانی آموزش و پرورش شبستر با حضور کامیار قهرمانی فر معاون پژوهش ، برنامه‌ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی در اتاق جلسات اداره آموزش و پرورش شبستر برگزار شد.
  ادامه مطلب...
 افتتاح و کلنگ زنی,حوزه مدیر کل,شبستر,ویژه       ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ ۰۷:۵۰:۲۲       ۴۲۹
مدیرکل آموزش وپروش آذربایجانشرقی عصر امروز در آیین کلنگ زنی مدارس خیرساز درخشانی روستای بنیس و محمد ابراهیم برهان الدین شهر شبستر در مجتمع فرهنگی و هنری روستای بنیس از احداث این دو مدرسه خیرساز با هزینه ای 35 میلیارد ریالی در مدت یکسال خبر داد.
  ادامه مطلب...