8 صفر 1443

 اخبار مهم,نظرکهریز       ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۱۱:۴۰:۰۰       ۲۰۳
رئیس منطقه نظرکهریزی آذربایجان شرقی بر توجه به مهارت آموزی با توجه به نیازهای منطقه تاکید کرد و گفت: شاهد پیشرفت چشمگیر در ساختن مدارس خیر ساز دراستان بوده ایم و سهم منطقه ما نیز در این خصوص در سه سال گذشته خوب بوده است.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,نظرکهریز       ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ ۱۴:۲۵:۵۹       ۳۸۷
محمد خدایاری در خصوص برگزاری امتحانات نهایی به صورت حضوری می گوید: برگزاری امتحانات نهایی به صورت حضوری و با رعایت پروتکل های بهداشتی، آمادگی برای کنکور نیز است و می توان گفت کرونا برای گذر از امتحانات مانع بزرگی نبود و در سطح سوالات نسبت به سال های قبل تغییرات کمی اعمال شده است.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,عناوین و رتبه ها,نظرکهریز       ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ ۰۹:۰۷:۱۴       ۱۹۴
واحد روابط عمومی آموزش و پرورش منطقه نظرکهریزی با رضا جهانی آموزگار دانش آموزان استثنایی و معلم نمونه استانی گفت و گو کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,عناوین و رتبه ها,نظرکهریز       ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ ۰۹:۱۲:۱۴       ۳۳۳
دبیرنمونه استانی از منطقه نظرکهریزی در خصوص ابتکارات کلاسی خود می گوید: از طریق جذاب کردن کلاس درس با درگیر کردن دانش آموزان به مطالب درسی و مشارکت دادن آن ها در جریان تدریس که این امر باعث توجه دانش آموزان به موضوع درسی شده و هم در آن ها روحیه مشارکت و کار گروهی را تقویت می کند.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,نظرکهریز,ویژه       ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ ۰۹:۲۰:۵۱       ۸۷۱
فاطمه سیفی دانش آموز منطقه نظرکهریزی رتبه 94 رشته علوم انسانی کنکور سراسری را به خود اختصاص داده که در مصاحبه ای در خصوص مطالعه هدفمند و با برنامه خود می گوید.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,نظرکهریز,ویژه       ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ ۱۲:۴۵:۰۰       ۳۵۳
در حاشیه سی و چهارمین اجلاس ویدئو کنفرانس روسا و مدیران آموزش و پرورش کشور؛ رئیس منطقه نظرکهریز آذربایجان شرقی از آمادگی منطقه برای شروع حضوری سالتحصیلی خبر داد و گفت: شاهد پیشرفت در ساختن مدارس خیرساز بوده ایم.
  ادامه مطلب...
 افتتاح و کلنگ زنی,نظرکهریز,ویژه       ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ ۱۰:۰۱:۳۲       ۳۷۶
بمناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گازرسانی به 27 مدرسه روستایی و استانداردسازی سیستم گرمایشی 17 مدرسه بخش نظرکهریزی استان آذربایجان شرقی انجام پذیرفت.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,انتصابها,پژوهش برنامه ریزی و نیروی انسانی,نظرکهریز       ۱۳۹۷/۰۹/۰۳ ۱۵:۰۲:۵۴       ۶۸۹
با صدور حکمی از سوی مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی و با حضور و ابلاغ آن توسط معاون پژوهش، برنامه ریز و نیروی انسانی استان، اسفندیار حسن زاده به سمت رئیس جدید آموزش و پرورش منطقه نظرکهریزی منصوب شد.
  ادامه مطلب...
 افتتاح و کلنگ زنی,پروژه مهر,حوزه مدیر کل,نظرکهریز,ویژه       ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ ۱۴:۱۶:۳۱       ۶۸۹
ظهر امروز و باحضور مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجانشرقی و مسئولین شهرستان هشترود، مدرسه ابتدایی دو کلاسه حضرت مهدی(عج) روستای سلمان کندی بخش نظرکهریزی شهرستان هشترود با هزینه بیش از یک میلیارد و 400 میلیون ریالی افتتاح شد
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,پروژه مهر,پژوهش برنامه ریزی و نیروی انسانی,نظرکهریز,هشترود       ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ ۱۳:۰۳:۰۰       ۵۶۷
معاون پژوهش ، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش از افزایش بیش از 6 درصدی دانش آموزان استان در سالتحصیلی 98-97 نسبت به سال گذشته و همچنین پیش بینی افزایش 18 هزار دانش آموز مدارس دولتی آذربایجانشرقی ناشی از استقرار پایه دوزادهم از اول مهرماه۹۷ خبر داد.
  ادامه مطلب...