8 صفر 1443

 اخبار مهم,ورزقان       ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ ۱۱:۱۵:۰۰       ۱۸۸
مدیر آموزش و پرورش ورزقان مهم ترین مشکلات و چالش های اجرایی پیش روی آموزش و پرورش در سطح ملّی و در سطح منطقه در پنج سال آینده را ترکیب سنّی معلّمان که اغلب در سال‌های جاری و پیشِ رو به مقام بازنشستگی نائل می‌شوند وکمبود نیروی انسانی به ویژه در مناطق محروم عنوان کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,ورزقان,ویژه       ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ ۰۸:۴۴:۲۵       ۳۷۰
خانم معلمی که علی‌رغم موانع متعدد، با حضور مستمر و بیتوته‌ی یک ساله در روستای جنگلی و محروم خاکوانقِ منطقه‌ی ورزقان، عشق معلّمی را با مهر مادری عجین ساخته است.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,عناوین و رتبه ها,ورزقان,ویژه       ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ ۱۱:۳۶:۳۱       ۶۲۴
به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در مصاحبه با روابط عمومی فعال آموزش و پرورش در عرصه تحقیق و پژوهش با 13 عنوان کتاب تالیفی تاکید شد: شغل معلمی، بسیار پیچیده و نیازمند داشتن دانش روز و تجربه موفق است، هر معلمی باید ارتباط ویژه ای با کتاب و کتابخوانی داشته باشد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,ورزقان,ویژه       ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ ۱۰:۳۷:۳۱       ۴۹۳
در حاشیه سی و چهارمین اجلاس ویدئو کنفرانس روسا و مدیران آموزش و پرورش کشور؛ مدیر آموزش و پرورش منطقه ورزقان آذربایجان شرقی بر توجه به ساحات متعدد و متنوّع تربیت با استناد به اسناد بالادستی تاکید کرد و گفت: ایجاد هماهنگی‌های لازم بین مدیران نواحی و مناطق و حذف تشتّت در اجرای برنامه‌ها و فواصل بین صف و ستاد به ویژه در اموری همچون استفاده از فناوریهای نوین و تمهیدِ مقدمات و شرایط برای گسترش این فناوریها با توجه به شیوع بیماری کوید۱۹ و به تبَعِ آن اهمیتِ آموزش غیرحضوری است.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,سواد آموزی,ورزقان       ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ ۱۱:۱۴:۱۸       ۴۹۴
معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان در جلسه ی شورای اداری آموزش و پرورش ورزقان بر آگاه سازی اولیا جهت آموزش فرزندان نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی تاکید کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه ابتکارات آموزشهای مجازی مدارس,ورزقان,ویژه       ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ ۱۳:۳۴:۵۱       ۷۲۵
سرباز معلمی که با حضور و بیتوته در روستای جنگلی ارسباران و منطقه ورزقان درس عشق و ایثار را به دانش آموزان خود یاد داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه ابتکارات آموزشهای مجازی مدارس,ورزقان,ویژه       ۱۳۹۹/۰۲/۰۸ ۰۹:۰۷:۲۴       ۶۷۷
معلم یاران منطقه ورزقان با حضور در دورترین و محروم ترین روستاها که به آموزش های مجازی دسترسی ندارند، با برگزاری کلاس های درس به صورت حضوری بارعایت فاصله اجتماعی به تعطیلی آموزش" نه" گفتند.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,سواد آموزی,ورزقان       ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ ۱۳:۳۴:۵۷       ۴۷۰
صبح امروز همایش طرح آموزش عملی نماز(کلید بهشت) با حضور اشرفی معاون سوادآموزی استان و ضیائی رئیس ستاد اقامه نماز آذربایجان شرقی در شهرستان ورزقان برگزار شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,افتتاح و کلنگ زنی,ورزقان       ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ ۱۳:۰۶:۵۰       ۴۹۶
همزمان با هفته دولت مدرسه 12 کلاسه صلح ورزقان که با مشارکت سازمان جمعیت هلال احمر ساخته شده است، افتتاح شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,افتتاح و کلنگ زنی,ورزقان       ۱۳۹۸/۰۵/۰۹ ۱۳:۱۹:۳۷       ۳۵۳
قرارداد ساخت مدرسه 2کلاسه ابتدایی روستای شیخملو ورزقان با حضور نجفی معاون مشارکت های مردمی اداره کل نوسازی استان و خیرمدرسه ساز منعقد شد.
  ادامه مطلب...