8 صفر 1443

 اخبار مهم,هریس       ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۱۵:۳۰:۰۰       ۲۵۷
سرپرست آموزش و پرورش هریس کشور گفت: تغییرات در حوزه وزارت و ادارات کل به جهت تغییر دولت و در سطح منطقه یک بلاتکلیفی و نوعی شکاف است که آموزش و پرورش را تحت تاثیر قرار می دهد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,ویژه,هریس       ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ ۰۸:۰۱:۳۴       ۲۷۴
در حاشیه سی و چهارمین اجلاس ویدئو کنفرانس روسا و مدیران آموزش و پرورش کشور؛ رئیس منطقه هریس آذربایجان شرقی گفت: یکی از چالش های مهم آموزش و پرورش در مناطق محروم وجود کلاس های چندپایه روستایی است.
  ادامه مطلب...
 آموزش متوسطه,اخبار مهم,هریس       ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ ۱۳:۱۰:۵۲       ۲۳۹
جلسه مشترک کمیته برنامه ریزی اداره کل استان آذربایجان شرقی و منطقه هریس با حضور معاون آموزش متوسطه استان در سالن کنفرانس آموزش و پرورش هریس برگزار شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,افتتاح و کلنگ زنی,هریس       ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ ۰۹:۵۹:۰۰       ۳۷۶
همزمان با هفته دولت مدارس حضرت امام خمینی (ره) و استثنایی باغچه بان هریس و مدرسه غزال کلوانق افتتاح شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,حوزه مدیر کل,ویژه,هریس       ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ ۱۴:۰۴:۳۸       ۸۱۴
مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی در سفر یکروزه به شهرستان هریس ضمن بازدید از پروژه های مختلف آموزشی و عمرانی این منطقه، با امام جمعه و پیشکسوتان شهرستان دیدار کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,تربیت بدنی و سلامت,عناوین و رتبه ها,ویژه,هریس       ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ ۱۳:۰۴:۰۷       ۶۰۲
مرضیه کوهی دانش آموز والیبالیست شهرستان هریس استان آذربایجان شرقی با برنامه ریزی دقیقی که برای درس و ورزش دارد، بزرگترین آرزویش رسیدن به مربیگری والیبال در سطح بین المللی است.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,افتتاح و کلنگ زنی,هریس       ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ ۰۸:۲۴:۲۳       ۳۴۰
مدرسه 4 کلاسه تقوای مینق که با مشارکت خیرین و اداره نوسازی مدارس استان با هزینه 6 میلیارد ریال احداث شده بود، افتتاح شد.
  ادامه مطلب...
 آموزش و پرورش استان از نگاه رسانه,عناوین و رتبه ها,ویژه,هریس       ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ ۱۳:۳۳:۳۳       ۴۱۴
دانش آموزان هنرستان شبانه روزی غیرانتفاعی دخترانه مبین دانش هریس در اقدامی جالب و ابتکاری نو اقدام به درست کردن ترشیجات خانگی و فروش آن می کنند.
  ادامه مطلب...
 اهر,حوزه مدیر کل,خواجه,ویژه,هریس       ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ ۱۰:۴۰:۵۰       ۵۴۴
مدیرکل آموزش وپرورش استان در دیدار با عبدالهی نماینده مردم شهرستان های اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی و روسای آموزش وپرورش اهر، هریس و خواجه تصریح کرد: "آشنایی با ادبیات دستگاه تعلیم وتربیت، اولویت بندی مشکلات، برنامه ریزی، تلاش شبانه روزی و همت جمعی" راهگشای مشکلات پیش روی آموزش وپرورش است.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,انتصابها,حوزه مدیر کل,هریس       ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ ۱۵:۱۰:۲۷       ۱۲۴۷
با صدور حکمی از سوی مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی و ابلاغ آن توسط معاون آموزش متوسطه استان، منصور سام پور به سمت مدیر جدید آموزش و پرورش هریس منصوب شد.
  ادامه مطلب...