7 شوال 1441

 اخبار مهم,جوابیه ها       ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ ۱۲:۳۴:۲۹       ۴۵۱
رئیس اردوگاه و تفرجگاه دانش آموزی الغدیر تبریز با تکذیب گزارش برخی رسانه ها مبنی بر قطع درختان این اردوگاه برای ساختمان سازی، گفت: این باغ با کشت بیش از 15 هزار اصله نهال توسط آموزش و پرورش احیاء شده است و ساختمان در حال احداث بعنوان خوابگاه دانش آموزی در فضایی فاقد درخت، و ساخت آن از سوی وزارت تصویب شده بود.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,جوابیه ها       ۱۳۹۷/۰۹/۰۹ ۱۴:۲۳:۵۶       ۹۴۵
رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به فیلمی که در ساعات اخیر در فضای مجازی مبنی بر گرم کردن کلاس درس در روستای طاویران سفلی و استفاده از پتو توسط دانش آموزان در کلاس درس منتشر شد واکنش نشان داد.
  ادامه مطلب...
 آموزش و پرورش استان از نگاه رسانه,اخبار مهم,افتتاح و کلنگ زنی,جوابیه ها,حوزه مدیر کل,ویژه       ۱۳۹۷/۰۸/۰۶ ۱۱:۱۵:۲۱       ۳۶۱
مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی گفت:طبق برنامه ریزی ها و همفکری های صورت گرفته با آغاز اقدامات اولیه حصارکشی و ایمنی در اسرع وقت، فضای ورزشی و پژوهشی در زمین راکد کوی فاطمی محله قطران احداث می شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,بناب,پروژه مهر98,جوابیه ها,حوزه مدیر کل       ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ ۱۴:۴۸:۴۸       ۱۹۷۶
مدیر آموزش و پرورش بناب در جوابیه ای نسبت به گزارش خبری با عنوان «پدیده ای عجیب در آموزش و پرورش شهرستان بناب ؟! تاکید کرد:این خبر بر اساس شنیده های مردمی بوده و هیچ مستندات قانونی ارائه نشده است.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,جوابیه ها       ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ ۱۱:۴۸:۰۷       ۶۹۷
مدیر آموزش و پرورش مراغه: مدارس هیات امنایی بر اساس آیین نامه تاسیس، در راستای افزایش کیفیت آموزشی و پرورشی و مشارکت اولیا در تصمیم گیری های مدارس ،با تصویب شورای آموزش و پرورش به ریاست فرماندار مراغه ،مدیر آموزش و پرورش ،شهردار،نماینده امام جمعه، رییس شورای اسلامی و تعدادی از مسئولین این شهرستان به فعالیت می پردازند.
  ادامه مطلب...
 آموزش متوسطه,اخبار مهم,جوابیه ها,حوزه مدیر کل,ویژه       ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ ۱۴:۳۵:۴۲       ۱۶۶۲
پیش از ظهر امروز و در جلسه کمیته پیشگیری از جعل اسناد آموزش و پرورش استان مدیر دستگاه تعلیم و تربیت با مهم ارزیابی نمودن فعالیت این مجموعه بر اصل پیشگیری در کنار حل مشکل تاکید کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,جوابیه ها,حوزه مدیر کل       ۱۳۹۵/۰۸/۱۹ ۱۱:۰۴:۰۳       ۴۲۵۰
مدیر حراست آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی تاکید کرد: اسناد و مدارک تحصیلی گزارش شده توسط ادارات مربوطه، به مراجع قضایی ارجا داده می شود.
  ادامه مطلب...
 آموزش ابتدایی,اخبار مهم,جوابیه ها       ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ ۰۱:۰۵:۰۰       ۱۶۰۹
معاون آموزش ابتدایی استان آذربایجان شرقی با بیان اینکه همه ابلاغیه های ارسالی در همه سطوح صرفا با مجوز کمیته مستندسازی معتبر است، گفت: ابلاغیه های بدون مجوز و طرح رده بندی ضمانت اجرایی ندارد و لازم است به مقامات بالا گزارش شود.
  ادامه مطلب...