20 صفر 1443

 اخبار مهم,جوابیه ها,ویژه,هوراند       ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ ۱۰:۱۵:۰۷       ۱۲۴۴
در پی مشکل ایجاد شده برای داوطلبان کنکور سراسری سال۹۹ شهرستان هوراند معاون پژوهش ، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی پاسخ های لازم را ارائه کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,جوابیه ها       ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ ۱۲:۳۴:۲۹       ۷۱۸
رئیس اردوگاه و تفرجگاه دانش آموزی الغدیر تبریز با تکذیب گزارش برخی رسانه ها مبنی بر قطع درختان این اردوگاه برای ساختمان سازی، گفت: این باغ با کشت بیش از 15 هزار اصله نهال توسط آموزش و پرورش احیاء شده است و ساختمان در حال احداث بعنوان خوابگاه دانش آموزی در فضایی فاقد درخت، و ساخت آن از سوی وزارت تصویب شده بود.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,جوابیه ها       ۱۳۹۷/۰۹/۰۹ ۱۴:۲۳:۵۶       ۱۱۵۲
رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به فیلمی که در ساعات اخیر در فضای مجازی مبنی بر گرم کردن کلاس درس در روستای طاویران سفلی و استفاده از پتو توسط دانش آموزان در کلاس درس منتشر شد واکنش نشان داد.
  ادامه مطلب...
 آموزش و پرورش استان از نگاه رسانه,اخبار مهم,افتتاح و کلنگ زنی,جوابیه ها,حوزه مدیر کل,ویژه       ۱۳۹۷/۰۸/۰۶ ۱۱:۱۵:۲۱       ۵۷۰
مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی گفت:طبق برنامه ریزی ها و همفکری های صورت گرفته با آغاز اقدامات اولیه حصارکشی و ایمنی در اسرع وقت، فضای ورزشی و پژوهشی در زمین راکد کوی فاطمی محله قطران احداث می شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,بناب,پروژه مهر,جوابیه ها,حوزه مدیر کل       ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ ۱۴:۴۸:۴۸       ۲۵۶۰
مدیر آموزش و پرورش بناب در جوابیه ای نسبت به گزارش خبری با عنوان «پدیده ای عجیب در آموزش و پرورش شهرستان بناب ؟! تاکید کرد:این خبر بر اساس شنیده های مردمی بوده و هیچ مستندات قانونی ارائه نشده است.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,جوابیه ها       ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ ۱۱:۴۸:۰۷       ۹۴۳
مدیر آموزش و پرورش مراغه: مدارس هیات امنایی بر اساس آیین نامه تاسیس، در راستای افزایش کیفیت آموزشی و پرورشی و مشارکت اولیا در تصمیم گیری های مدارس ،با تصویب شورای آموزش و پرورش به ریاست فرماندار مراغه ،مدیر آموزش و پرورش ،شهردار،نماینده امام جمعه، رییس شورای اسلامی و تعدادی از مسئولین این شهرستان به فعالیت می پردازند.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,جوابیه ها,حوزه مدیر کل       ۱۳۹۵/۰۸/۱۹ ۱۱:۰۴:۰۳       ۴۳۹۷
مدیر حراست آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی تاکید کرد: اسناد و مدارک تحصیلی گزارش شده توسط ادارات مربوطه، به مراجع قضایی ارجا داده می شود.
  ادامه مطلب...
 آموزش ابتدایی,اخبار مهم,جوابیه ها       ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ ۰۱:۰۵:۰۰       ۱۷۴۹
معاون آموزش ابتدایی استان آذربایجان شرقی با بیان اینکه همه ابلاغیه های ارسالی در همه سطوح صرفا با مجوز کمیته مستندسازی معتبر است، گفت: ابلاغیه های بدون مجوز و طرح رده بندی ضمانت اجرایی ندارد و لازم است به مقامات بالا گزارش شود.
  ادامه مطلب...