20 صفر 1443

 دیدگاه ها       ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ ۰۸:۱۶:۳۰       ۱۳۳۶
رئیس جمهور احساس عدالت و تامین حقوق شهروندی را زمینه ساز آرامش جامعه دانست و گفت:انقلاب کردیم که رعیت نباشیم، بلكه شهروند باشیم.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,دیدگاه ها,ویژه       ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ ۲۳:۴۳:۵۸       ۱۹۱۶
در پی درگذشت ریزعلی خواجوی ( دهقان فداکار ) مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجانشرقی پیام تسلیتی صادر کرد.
  ادامه مطلب...
 دیدگاه ها       ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ ۱۳:۵۶:۳۲       ۱۲۵۳
با اندکی نگاهی به وضعیت سلامت جوامع بشری در گذر زمان در می یابیم که زمانی بیماری های واگیر دار و ناتوانی در درمان آنها، عامل اصلی مرگ ومیر بوده اما این روند تغییر کرده و در حال بیماری های غیر واگیر دارمهم ترین عامل مرگ ومیر در جهان بشمار می رود.
  ادامه مطلب...
 دیدگاه ها,ویژه       ۱۳۹۵/۰۸/۱۸ ۱۸:۵۹:۳۰       ۱۹۵۸
وزیر آموزش و پرورش در مراسم تكريم ومعارفه وزراي سابق و جديد آموزش وپرورش درسالن حجاب گفت: آموزش و پرورش گسترده و پیچیده و دچار دردهای مزمن است. از داخل و بیرون به آموزش و پرورش انتقاد دارند و نگاه انتقادی علیه همه چیز و همه در آموزش و پرورش حاکم است و ضروری است که یک تغییر نگاه و بینش ایجاد کنیم.
  ادامه مطلب...
 حوزه مدیر کل,دیدگاه ها,ویژه       ۱۳۹۵/۰۶/۱۰ ۰۸:۴۸:۲۴       ۲۲۰۱
مدیر کل آموزش و پرورش استان در آئین تجلیل از مناطق و نواحی فعال در اعزام کاروانهای راهیان نور با بیان اهمیت دقت در الگوسازی در شرایط حساس کنونی جامعه گفت: اردوهای معنوی راهیان نور بهترین مصداق برای الگو و نمونه است.
  ادامه مطلب...
 حوزه مدیر کل,دیدگاه ها,ویژه       ۱۳۹۵/۰۵/۱۷ ۱۵:۵۵:۳۰       ۱۱۶۷
مدیر کل آموزش و پرورش استان ظهر امروز در جلسه ستاد امتحانات استان در باشگاه فرهنگیان تبریز گفت:سلامت و ایمنی امتحانات اولویت برگزاری آزمونهای شهریور ماه است.
  ادامه مطلب...
 دیدگاه ها       ۱۳۹۵/۰۴/۱۱ ۱۳:۰۱:۴۱       ۱۳۳۳
مدیر کل و کارکنان آموزش و پرورش آذربایجانشرقی و نواحی پنجگانه تبریز و همچنین مناطق استان بهمراه جمع کثیری از دانش آموزان بار دیگر انزجار و نفرت خود را از رژیم غاصب صهیونیستی و حامیان آنها اعلام کردند
  ادامه مطلب...
 دیدگاه ها       ۱۳۹۵/۰۲/۱۰ ۱۳:۳۷:۵۷       ۳۶۱
وزير آموزش و پرورش در پيامي به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم تأكيد كرد: "هفته بزرگداشت مقام معلم" و گرامیداشت یاد و خاطره "شهید مرتضی مطهری" فرصتی مغتنم است تا همگان مراتب سپاس، تقدیر و قدرشناسی خودرا تقدیم معلمانی نمایند که نقش بی بدیل آنها در توسعه، پیشرفت و توفیقات کشور برکسی پوشیده نیست .
  ادامه مطلب...
 دیدگاه ها       ۱۳۹۵/۰۲/۰۷ ۰۹:۵۱:۵۲       ۶۳۴
معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجانشرقی صبح امروز در گردهمایی روساء و مدیران آموزش و پرورش استان در باشگاه فرهنگیان گفت: تربیت نیروی انسانی متعهد و مومن بر عهده دستگاه تعلیم و تربیت است و برای تحقق این مهم چاره ای جز توجه ویژه به قشر فرهنگی و معلمین نداریم.
  ادامه مطلب...
 دیدگاه ها       ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ ۱۲:۲۸:۰۷       ۸۰۰
به مناسبت برگزاری هیجدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار استان، اعضای مجمع خیرین مدرسه ساز به همراه مدیرکل آموزش و پرورش استان ظهر امروز با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز دیدار و گفت و گو کردند.
  ادامه مطلب...