8 صفر 1443

 اخبار مهم,افتتاح و کلنگ زنی,حوزه مدیر کل,خواجه,ویژه       ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ ۱۸:۳۰:۳۳       ۹۱
صبح امروز و با حضور نماینده مردم اهر وهریس و مدیرکل آموزش وپرورش استان آذربایجان شرقی، یک باب مدرسه خیر ساز 8کلاسه شبانه روزی دخترانه با کمک های مالی دو خیر بزرگوار مختار و یحیی نجفی سرای با اعتبار 3.6میلیارد تومان با زیر بنای 500مترمربع در روستای سرای افتتاح شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,حوزه مدیر کل,سواد آموزی,ویژه       ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ ۱۳:۴۳:۴۴       ۷۰
مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان شرقی گفت: اگر بدنبال تحول خواهی هستیم سوادآموزی بیت الغزل این موضوع مهم درد عرصه آموزش و تعلیم و تربیت است و برنامه ریزی در زمینه مبارزه با بی سوادی جزو اهداف مهم است.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,سواد آموزی,ویژه       ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ ۱۳:۳۰:۵۹       ۶۱
معاون سوادآموزی استان آذربایجان شرقی گفت: از صدا و سیما و اصحاب رسانه نیز انتظار می‌رود با تولید و پخش برنامه های مختلف برای جامعه هدف یاریگر آنها باشند.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,حوزه مدیر کل,سواد آموزی,ویژه       ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ ۱۳:۱۲:۳۷       ۵۲
مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی در جلسه پشتیبانی سوادآموزی استان گفت: سوادآموزی آذربایجان شرقی دارای رتبه خیلی خوب در سطح کشور است.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,پروژه مهر,توسعه مدیریت و پشتیبانی,ویژه       ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ ۱۴:۰۰:۴۸       ۱۶۶
جلسه کمیته تخصصی سرویس مدارس استان با حضور معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی در جهت مدیریت و ساماندهی سرویس حمل و نقل دانش آموزان مدارس شروع شد.
  ادامه مطلب...
 آموزش ابتدایی,اخبار مهم,حوزه مدیر کل,عناوین و رتبه ها,ویژه       ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ ۱۷:۲۶:۱۲       ۲۱۷
ظهر امروز و با حضور معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش از عوامل تولید و پخش برنامه محتوای پیش دبستانی استودیو یار مهربان تجلیل شد.
  ادامه مطلب...
 آموزش ابتدایی,اخبار مهم       ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ ۱۷:۱۴:۱۴       ۱۴۳
معاون آموزش ابتدایی استان آذربایجان شرقی تاکید کرد: دوره پیش دبستانی و دبستان دوره شخصیت سازی و شخصیت پردازی دانش آموز است و کارکرد مدرسه و حضور در مدرسه صرفاً آموختن مهارت های کاربردی در چنین دوره آموزشی اتفاق می افتد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,تربیت بدنی و سلامت       ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ ۱۶:۰۰:۰۰       ۵۳
گردهمایی کارشناس مسئولین و کارشناسان تربیت‌بدنی و سلامت نواحی و مناطق استان برای سالتحصیلی جدید به مدت سه روز در تبریز برگزار شد.
  ادامه مطلب...
 آموزش ابتدایی,اخبار مهم,حوزه مدیر کل,ویژه       ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ ۱۴:۲۵:۰۳       ۱۷۶
" مشارکت اولیا در تصمیم گیری های نظام آموزش و ارتقا سطح سواد فرهنگی خانواده ها" عناوین مورد تاکید معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش در جلسه معاونین آموزش ابتدایی و منتخب مدیران مدارس ابتدایی نواحی تبریز بود.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,حوزه مدیر کل,ویژه       ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ ۱۴:۱۹:۲۵       ۱۵۸
مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی از آمادگی کامل مدارس آذربایجان شرقی برای آموزش های حضوری، غیر حضوری و ترکیبی با استفاده از تمامی ظرفیت ها خبر داد.
  ادامه مطلب...