20 صفر 1443

 اخبار مهم,حوزه مدیر کل,ناحیه 2 تبریز,ویژه       ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ ۱۳:۴۳:۴۷       ۳۲
فرمانده سپاه عاشورا صبح امروز در مراسم نواختن زنگ ایثار و مقاومت در دبیرستان فردوسی تبریز گفت: قلم وقتی در خدمت سرافرازی و سربلندی یک ملت باشد قدرت آفرین است.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,حوزه مدیر کل,ناحیه 2 تبریز,ویژه       ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ ۱۳:۳۲:۱۷       ۶۵
آیین نواختن زنگ مقاومت و ایثار همزمان با سراسر کشور در مدارس آذربایجان شرقی با حضور فرمانده سپاه عاشورا و مدیرکل آموزش و پرورش استان برگزار شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,پروژه مهر,حوزه مدیر کل,ویژه       ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ ۱۲:۳۱:۰۸       ۱۶۳
مدیر کل با حضور در گفت و گوی ویژه خبری استانی در خصوص روند بازگشایی مدارس و اقدامات صورت گرفته توضیحات لازم را ارائه کرد.
  ادامه مطلب...
 آموزش متوسطه,اخبار مهم,پروژه مهر,ویژه       ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ ۱۲:۲۹:۰۲       ۹۱
دبیر پروژه مهر استان و معاون مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی با حضور در گفت و گوی ویژه خبری شبکه خبر استانی از آخرین اقدامات صورت گرفته بهداشتی برای بازگشایی مدارس را تشریح کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,ناحیه 3 تبریز,ویژه       ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ ۱۰:۰۵:۰۰       ۳۷
زنگ مهر همزمان با سراسر کشور با حضور نماینده مردم شریف تبریز، آذرشهر و اسکو برای 85 هزار دانش آموز آموزش و پرورش ناحیه 3 تبریز بصورت پایلوت در دبیرستان بشارت به صدا در آمد و سال تحصیلی جدید در تمامی مقاطع تحصیلی آغاز شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,ناحیه 4 تبریز,ویژه       ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ ۰۹:۵۹:۳۱       ۱۱۷
مسعود پزشکیان نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی در مراسم زنگ مهر 1400 با دانش آموزان دبیرستان دخترانه شهید مسافری سخن گفت و در بخش دوم ضمن گفتگو با دبیران این آموزشگاه به سوالات همکاران در زمینه های مختلف پاسخ داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,حوزه مدیر کل,فرهنگی و پرورشی,ناحیه 3 تبریز,ویژه       ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ ۱۵:۰۰:۰۰       ۱۱۱
زنگ نماز ظهر امروز با حضور رئیس دفتر نماینده ولی فقیه و مدیرکل آموزش و پرورش استان در مدرسه دانش آموز ناحیه 3 تبریز برگزار شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,پروژه مهر,ویژه       ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ ۱۴:۱۱:۲۸       ۱۰۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان‌شرقی دانش‌آموزان و آینده‌سازان میهن اسلامی را امیدان آینده امت اسلام و پیشتازان و پیشگامان گام دوم انقلاب خطاب کرد و گفت: اینک در حالی بهار تعلیم و تربیت و سال تحصیلی جدید آغاز می‌شود که در آستانه اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و هفته دفاع مقدس قرار گرفته‌ایم.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,ویژه       ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ ۱۱:۳۷:۵۲       ۱۲۶
نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی گفت: مدیران، معلمین و مربیان پرورشی باید ارتباط خود را با اولیا بیشتر کنند، اولیا باید صرف اینکه معلم به وظایف خود عمل می کند دانش آموز را تنها رها نکنند و باید رفتار دانش آموزان را در خانه نیز به مدیران و مسئولین آموزشی منعکس کنند.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,پروژه مهر,حوزه مدیر کل,ویژه       ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ ۱۰:۲۴:۰۵       ۱۵۵
آیین آغاز سالتحصیلی 1401- 1400 به صورت پایلوت استانی در مدرسه زهرا مردانی آذر ناحیه 2 تبریز با حضور نماینده ولی فقیه، استاندار و مدیرکل آموزش و پرورش استان برگزار شد.
  ادامه مطلب...