19 شوال 1443

 اخبار مهم,معاونت برنامه ریزی آموزشی       ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ ۱۰:۰۵:۱۰       ۱۳۹۸
معاون برنامه ریزی آموزشی و توانبخشی سازمان آموزش و پرورش استثنایی ایجاد فرصت های برابر آموزشی را از حقوق اساسی دانش آموزان برابر سند تحول بنیادین آموزش و پرورش اعلام کرد و گفت :به طور معمول حدود ۳۵هزار نفر دانش آموز دیرآموز در برنامه سنجش نوآموزان شناسایی می شوند.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,معاونت برنامه ریزی آموزشی       ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ ۱۰:۲۲:۲۴       ۱۲۱۴
معاون برنامه ریزی آموزشی و توانبخشی سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور اعلام کرد:کتاب مهارت آموزی ویژه دانش آموزان طیف اتیسم برای اولین بار در سازمان آموزش وپرورش استثنایی کشور تالیف و در اختیار مدارس استثنایی کشور قرار گرفت.
  ادامه مطلب...
 معاونت برنامه ریزی آموزشی       ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ ۰۹:۵۲:۵۹       ۱۰۸۵
معاون برنامه ریزی آموزشی و توانبخشی سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور از مکاتبات با سازمان امور اداری و استخدامی برای دریافت ردیف‌های مجزا و خاص برای مدارس استثنایی خبر داد.
  ادامه مطلب...
 معاونت برنامه ریزی آموزشی       ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ ۱۳:۵۹:۵۴       ۱۱۸۱
معاون برنامه ریزی آموزشی و توانبخشی سازمان آموزش وپرورش استثنایی اعلام کرد: بزرگ‌ترین چالش ما برای فراگیر سازی، کمبود نیروی انسانی متخصص است.
  ادامه مطلب...
 معاونت برنامه ریزی آموزشی       ۱۳۹۷/۱۲/۰۴ ۱۴:۳۸:۴۳       ۱۲۳۲
معاون برنامه ریزی آموزشی و توانبخشی سازمان آموزش و پرورش استثنایی ضمن تاکید بر ضرورت افزایش سریعتر نرخ پوشش تحصیلی در بخش مبتلایان به اوتیسم گفت: در حال حاضر از مجموع بیش از ۲۰۰۰ دانش آموزان مبتلا به اوتیسم، حدود ۲۰۰ نفر در سیستم آموزش تلفیقی فراگیر در مدارس عادی حضور دارند.
  ادامه مطلب...
 معاونت برنامه ریزی آموزشی       ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ ۱۳:۲۸:۲۰       ۱۲۰۵
معاون برنامه ریزی آموزشی و توانبخشی سازمان آموزش و پرورش استثنایی از راه‌اندازی رشته‌های مهارتی برای مبتلایان به اوتیسم خبر داد و گفت: به ازای هر ۲۵ دانش آموز یک مدرسه استثنایی داریم.
  ادامه مطلب...
 معاونت برنامه ریزی آموزشی       ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ ۱۱:۳۷:۳۳       ۱۱۳۷
معاون برنامه ریزی آموزشی و توانبخشی سازمان آموزش و پرورش استثنایی آخرین اتفاقات و رخ دادها درباره سنوات ارفاقی معلمان آموزش و پرورش استثنایی را تشریح کرد.
  ادامه مطلب...
 معاونت برنامه ریزی آموزشی       ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ ۱۰:۲۹:۰۷       ۱۰۴۰
چهارمین همایش اتیسم توانمند سازی نیروی انسانی و خانواده یکم اسفندماه در برج میلاد برگزار می شود.
  ادامه مطلب...
 معاونت برنامه ریزی آموزشی       ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ ۱۰:۲۵:۲۷       ۱۲۶۹
معاون برنامه‌ریزی آموزشی و توانبخشی سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور گفت: شرایط کار در مدارس استثنایی بسیار سخت است و میزان سختی کاری هم که داده می‌شود، رقم قابل ملاحظه‌ای نیست. نظر سازمان هم این است که آن رقم باید تغییر کند، ولی محدودیت‌هایی از نظر اقتصادی در کشور وجود دارد که کار را سخت می‌کند.
  ادامه مطلب...
 معاونت برنامه ریزی آموزشی       ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ ۱۳:۳۳:۰۲       ۱۴۲۵
معاون برنامه ریزی آموزشی و توانبخشی سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور از تدوین و تولید بسته های آموزشی چندرسانه ای و برگزاری کارگاه های آموزش زبان اشاره خبر داد.
  ادامه مطلب...