19 شوال 1443

 ریاست       ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ ۱۴:۵۸:۵۲       ۲۷
جلسه هم اندیشی مشترک شورای معاونین آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران و مدیران مناطق 21 گانه این استان، با حضور رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی به عنوان نماینده حوزه ستادی برای پیگیری مسائل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با موضوعات ساماندهی نیروی انسانی، امتحانات، بررسی وضعیت ثبت نام کتاب های درسی، انتخاب رشته تحصیلی و بررسی مسائل حقوقی و املاک، در مجتمع عصر انقلاب شهرستان اسلامشهر برگزار شد.
  ادامه مطلب...
 ریاست       ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ ۰۹:۳۲:۳۱       ۷۴
معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور از برنامه‌های ورزشی و تربیت بدنی این سازمان برای دانش‌آموزان استثنایی گفت.
  ادامه مطلب...
 ریاست       ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ ۰۸:۴۸:۱۹       ۶۳
معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش‌وپرورش استثنایی در پیامی روز جهانی ارتباطات و روابط‌عمومی را به‌ تمامی همکاران عرصه ارتباطات و روابط‌عمومی تبریک گفت.
  ادامه مطلب...
 ریاست       ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ ۲۳:۱۱:۳۸       ۵۶
معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی در نشست با کارشناس مسئولان و کارشناسان برنامه‌ریزی آموزشی و درسی دانش‌آموزان کم‌توان‌ذهنی استان‌ها، گفت: با توجه به این یکی از اهداف تاسیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی این است که دانش‌آموزان استثنایی پس از تحصیل به خودکفایی فردی، اجتماعی و اقتصادی در جامعه برسند، بر همین اساس مهارت‌آموزی این دانش‌آموزان اهمیت بسیاری دارد.
  ادامه مطلب...
 ریاست       ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ ۱۴:۵۰:۳۲       ۴۵
معاون برنامه‌ریزی آموزشی و توان‌بخشی سازمان آموزش و پرورش استثنایی از ابلاغ شیوه‌نامه نحوه ارزشیابی و برگزاری امتحانات دانش‌آموزان استثنایی به استان‌ها خبر داد.
  ادامه مطلب...
 ریاست       ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ ۱۱:۴۴:۳۵       ۴۶
معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی در سومین نشست شورای راهبری سازمان در سال جاری تأکید کرد: راهبرد کلی برنامه‌های آموزش و پرورش استثنایی تعامل و همکاری با آموزش و پرورش عادی و در کنار آن هماهنگی و هم‌افزایی با سایر دستگاه‌های همکار آموزش و پرورش استثنایی است.
  ادامه مطلب...
 ریاست       ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ ۱۸:۰۴:۰۸       ۱۰۸
معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی در دیدار صمیمانه با معلمان آموزشگاه جسمی حرکتی سروش شهر تهران که به مناسبت هفته گرامیداشت معلم انجام شد، گفت: معلمان‌ به‌عنوان مهم‌ترین رکن نظام تعلیم‌وتربیت نقش مؤثری در اجرای برنامه‌های تحولی آموزش و پرورش استثنایی دارند.
  ادامه مطلب...
 ریاست       ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ ۱۳:۵۷:۴۳       ۵۷
رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور گفت: اکنون ۲۰ هزار مدرسه پذیرا داریم و دانش‌آموزان دارای معلولیت جسمی و حرکتی، نابینایی و ناشنوایی می‌توانند در مدارس عادی حضور داشته باشند.
  ادامه مطلب...
 ریاست       ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ ۱۳:۰۴:۰۳       ۱۰۲
اسماعیل برقی معاون برنامه‌ریزی آموزشی و توان‌بخشی سازمان آموزش و پرورش استثنایی در مراسم معارفه خود که در محل سالن کنفرانس سازمان آموزش و پرورش استثنایی برگزار شد؛ گفت: پوشش تحصیلی کودکان استثنایی یکی از جلوه های عدالت آموزشی است.
  ادامه مطلب...
 ریاست       ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ ۱۲:۵۹:۳۹       ۹۴
با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی مراسم معارفه " اسماعیل برقی" معاون جدید برنامه‌ریزی آموزشی و توان‌بخشی سازمان آموزش و پرورش استثنایی و تکریم "مجید هداوند" برگزار شد.
  ادامه مطلب...