20 شوال 1443

 اخبار ویژه       ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ ۱۴:۴۴:۰۳       ۲۲
سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان گفت: در ستاد ثبت نام باید بسیار منسجم عمل کرد و از تمام ظرفیت ها در این راستا استفاده نمود.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه       ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ ۱۲:۳۱:۲۶       ۹۶
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان گفت: در برنامه ویژه بوم بر ساحت های شش گانه تعلیم و تربیت تاکید شده است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه       ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ ۱۸:۳۱:۴۷       ۳۱۵
مدیر کل امور تربیتی،‌ مشاوره و مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی وزارت آموزش‌وپرورش در آئیین اختتامیه یازدهمین دوره نوجوان‌سالم استان گیلان که به میزبانی مدیریت آموزش و ‌پرورش شهرستان ماسال برگزار برگزار گردید گفت: باید از تمام ظرفیت‌ها به خصوص والدین دانش‌آموزان برای مدیریت آسیب‌های اجتماعی بهره بگیریم.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه       ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ ۱۲:۵۱:۴۹       ۱۲۸
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان گفت: زمان ثبت نام آزمون ورودی پایه دهم مدارس نمونه دولتی تا پایان روز شنبه، ۳۱ اردیبهشت ماه سال 1401 تمدید شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه       ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ ۱۱:۲۴:۴۰       ۶۸
سخنگوی وزارت آموزش و پرورش در یادداشتی به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی به تشریح "روابط عمومی" و " جهاد تبیین" پرداخت.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه       ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ ۱۷:۳۱:۳۲       ۴۱۱
در حکمی از سوی « محمد فائزی» سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، «جابرعباسی» به سمت معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان گیلان منصوب و از زحمات « حمید آقاجانی » به عنوان سرپرست آموزش متوسطه، تقدیر شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه       ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ ۱۶:۳۰:۱۶       ۱۹۹
سرپرست اداره کل آموزش و پرورش گیلان به مناسبت 27 اردیبهشت، روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی با حضور در واحد روابط عمومی از کارکنان اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی استان تقدیر کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه       ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ ۱۳:۱۸:۴۹       ۱۰۷
رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان در یادداشتی روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه       ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ ۱۲:۳۰:۰۰       ۸۸
سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان گفت: مراکز فرهنگی و هنری، نقش مهمی در جهت آمادگی کودکان برای زندگی بهتر دارند.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه       ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ ۱۳:۲۲:۰۶       ۱۷۹
سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان در حاشیه این بازدید و در گفتگو با خبرنگار شبکه باران گفت: لیگ علمی بستری را برای دانش آموزان توانمند و علاقه‌مند فراهم کرده است تا در یک جریان آموزشی و رقابتی سالم، دانسته‌های خود را دو چندان نموده و در یک رقابت صمیمی و گروهی، تبادل دانش و بهتر اندیشیدن را تجربه کنند.
  ادامه مطلب...