9 صفر 1443

 اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ ۱۴:۰۱:۴۴       ۱۷۷
مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان گفت: آموزش حضوری فقط با رعایت دقیق ضوابط بهداشتی، همکاری اولیای عزیز و با رویکرد حفظ سلامت کامل دانش آموزان، معلمان و خانواده و بر اساس مصوبات ستاد ملی کرونا آغاز خواهد شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ ۱۶:۵۲:۱۶       ۱۳۵
مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان گفت: بر طرف نمودن کاستی ها، ارتقای توانمندی ها، مطالبه گری اولیا از آموزش و پرورش و استفاده مفید دانش آموزان از فضای مجازی و تکنولوژی از توفیقات آموزش مجازی بوده است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ ۱۴:۰۵:۰۰       ۲۲
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان گیلان گفت: با توجه به واکسیناسیون معلمان تا پایان شهریورماه تمامی مدارس از اول مهر ماه به صورت ترکیبی ، حضوری یا غیرحضوری بازگشایی خواهد شد .
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ ۱۳:۱۸:۳۷       ۶۲
دبیرکل شورای عالی آموزش و پروش در گردهمایی مشترک شورای معاونان و مدیران کل آموزش و پرورش به تشریح آئین نامه اجرایی مدارس پرداخت و جایگاه مدرسه را از منظر سند تحول بنیادین بیان کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ ۱۲:۵۸:۱۴       ۹۴
حدود یک هفته دیگر مدارس در سراسر کشور بازگشایی و سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ آغاز خواهد شد و آن طور که مسئولان وزارت آموزش و پرورش اعلام کرده اند، مدارس در مناطق مختلف کشور ترکیبی از آموزش‌های حضوری و مجازی را تجربه خواهند کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ ۱۲:۲۴:۳۸       ۶۲
مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان فردا، جمعه 26 شهریور، سخنران پیش از خطبه های نمازجمعه این هفته شهر رشت است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ ۲۰:۰۶:۳۹       ۹۳
سرپرست وزارت آموزش و پرورش، بخشنامه «الگوی فعالیت آموزشی و تربیتی مدارس در شرایط کووید 19»، برای سال تحصیلی 1401-1400 را به ادارات کل آموزش و پرورش استان ها ابلاغ کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ ۱۷:۲۰:۰۰       ۹۲
رئیس سازمان سوادآموزی کشور گفت: براین اساس، مدارس برای آغاز سال تحصیلی به سه دسته مدارس کم جمعیت، مدارس متوسط جمعیت و پرجمعیت تقسیم می شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ ۱۷:۰۵:۰۰       ۴۶
امام جمعه رودسر گفت: سعه صدر و تدبیر مدیران به ویژه در شرایط سخت کرونایی بسیاری از موانع آموزشی، فرهنگی و اقتصادی را از پیش روی جامعه برمی دارد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ ۱۵:۱۸:۱۱       ۱۸۶
رئیس سازمان سوادآموزی کشور در سفر به گیلان از برخی مدارس شهرهای لاهیجان، لنگرود و رودسر بازدید کرد و با روند آماده سازی مدارس برای آغاز سال نحصیلی در این شهرها آشنا شد.
  ادامه مطلب...