11 ربیع‌الاول 1443

 اخبار حوزه ریاست,اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ ۱۰:۵۲:۳۶       ۵۴
مدیرکل آموزش و پرورش فارس به مناسبت فرا رسیدن هفته پیوند اولیا و مربیان پیامی را صادر کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار حوزه ریاست,اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ ۱۰:۳۵:۰۰       ۹۰
جلسه آموزشی و توجیهی آشنایی با قوانین و مقررات مربوط به تخلفات ادارای ویژه مدیران، معلمان و کارکنان اداری ادارات آموزش و پرورش سراسر فارس با حضور کارشناس مسئول امور حقوقی و کارشناس نظارت دفتر هماهنگی هیات های رسیدگی به تخلفات اداری وزارت آموزش و پرورش برگزار شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار حوزه ریاست,اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ ۱۹:۵۱:۱۷       ۱۰۹
سخنگوی ارشد نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران از مردم عشایر به عنوان ذخیره الهی برای انقلاب اسلامی که همواره در میدان جهاد حضور داشته و شهدای بسیاری تقدیم انقلاب نمودند نام برد.
  ادامه مطلب...
 اخبار حوزه ریاست,اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ ۱۹:۲۰:۱۹       ۵۹
رییس آموزش و پرورش عشایری فارس گفت:  در مدارس عشایری استان فارس بیش از ۱۲ هزار دانش آموز تحصیل می کنند که ۸ هزار نفر از آنها در مقطع ابتدایی و ما بقی در مقطع متوسطه حضور دارند .
  ادامه مطلب...
 اخبار حوزه ریاست,اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ ۰۹:۵۷:۴۵       ۱۳۷
رییس اداره انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش فارس گفت: در سال تحصیلی 1401-1400 هفته پیوند اولیا و مربیان با شعار همراهی اولیا، همکاری مربیان با تاکید بر همدلی بیشتر در اجرای فعالیت های تربیتی و آموزشی مدارس و همچنین آماده سازی و اقناع خانواده ها در دوران پساکرونا برای آموزش حضوری دانش آموزان از 24 تا 30 مهرماه برگزار می شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار حوزه ریاست,اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ ۰۸:۲۱:۰۵       ۶۸۶
نماینده صندوق ذخیره فرهنگیان در فارس گفت: بیش از5هزار وپانصد نفرازهمکاران فرهنگی فارسی عضو صندوق ذخیره فرهنگیان بابت صرفا سود یک ساله 1399 مبلغی بین 10 الی 22 میلیون تومان دریافت نموده اند
  ادامه مطلب...
 اخبار حوزه ریاست,اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ ۰۸:۰۰:۰۰       ۱۰۰
مسئول بسیج فرهنگیان فارس گفت: دوره طرح ولایت جهت ارایه آموزش های تخصصی به معلمان برای جریان سازی مذهبی و تقویت مبانی دینی دانش آموزان با سرفصل های اختصاصی برگزار می شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار حوزه ریاست,اخبار ویژه,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ ۱۲:۲۲:۴۹       ۱۸۵
مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: مسابقات فرهنگی هنری به منظور کشف، رشد و شکوفایی استعدادهای هنری و افزایش سطح آگاهی دانش آموزان از طریق ایجاد انگیزه و رقابت سالم طرح ریزی و اجرا می شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار حوزه ریاست,اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ ۱۰:۳۶:۰۸       ۱۸۹
مدیرکل آموزش و پرورش فارس به مناسبت فرارسیدن روز جهانی و هفته ی ملی کودک پیامی به شرح زیر صادر کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار حوزه ریاست,اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ ۰۸:۵۶:۳۲       ۱۴۶
رییس بسیج دانش آموزی کشور گفت: به مناسبت آغاز سال تحصیلی 1401-1400 بیش از 450 هزار بسته وسایل کمک آموزشی و لوازم التحریر در قالب پویش همکلاسی مهربان تهیه و بین دانش آموزان مناطق کمتر برخوردار توزیع خواهد شد.
  ادامه مطلب...