19 ربیع‌الاول 1443

 اخبار ویژه,معاونت پژوهشی,معاونت پشتیبانی       ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ ۱۵:۳۰:۳۹       ۲۴۱
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش فارس گفت: باهدف ارتقا توانمندی ها و آماده سازی سرباز معلمان جدیدالورود فارس یک دوره آموزشی 7 روزه از یکم تا هفتم مهر برای این افراد برگزار کردیم.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت پشتیبانی       ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ ۲۲:۱۹:۰۱       ۴۱۷
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش فارس گفت: تا روز جمعه ۱۲ شهریور ماه مصاحبه بیش از ۱۳۰۰ نفر از پذیرفته شدگان چند برابرظرفیت آزمون سراسری دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهیدرجایی در فارس به پایان رسیده است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت پشتیبانی       ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ ۰۹:۴۸:۳۳       ۸۷۵
مدیر منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش فارس جزییات زمان بررسی مدارک ومستندات ومصاحبه آزمون استخدامی خاص فرزندان شهدا و فرزندان جانباز 70 درصد و بالاتر استان فارس در سال 1400 را اعلام کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت پشتیبانی       ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ ۱۱:۰۲:۲۷       ۴۲۳۳
مدیر منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش فارس مدارک مورد نیاز ،زمان و مکان انجام مصاحبه معرفی شدگان چند برابر ظرفیت آزمون سراسری سال 1400 دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی در فارس را اعلام کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت پشتیبانی       ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ ۱۱:۰۱:۲۰       ۱۰۳۶۴
از سوی مدیر منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش فارس اطلاعیه ای در خصوص پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان فارس صادر شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت پژوهشی,معاونت پشتیبانی       ۱۴۰۰/۰۵/۲۱ ۱۴:۵۴:۵۹       ۸۹۰
معاون پژوهش،برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش فارس گفت: خوشبختانه با برنامه ریزی های انجام شده تاکنون ۹۰ درصد کتابهای درسی دوره ابتدایی و متوسطه اول دانش اموزان فارس بین شهرستانها و مناطق استان توزیع شده است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت پشتیبانی       ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ ۰۹:۵۵:۴۸       ۹۹۷
مدیر منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش فارس از آغاز نقل و انتقال اضطراری درون استانی فرهنگیان فارس در سال تحصیلی 1401-1400 خبر داد و گفت: درخواست انتقال اضطراری موقت یکساله با هر میزان سنوات تجربی برای همکاران فرهنگی امکان پذیر است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت آموزش ابتدایی,معاونت آموزش متوسطه,معاونت پشتیبانی       ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۱۹:۳۰:۴۸       ۹۶۶
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش فارس گفت: از مقدمات اصلی بازگشایی مدارس واکسیناسیون سراسری معلمان است که این کار از عید غدیر در فارس همزمان با سراسر کشور آغاز خواهد شد و شامل همه کسانی است که در محیط های آموزشی اعم از مدارس دولتی و غیر دولتی فعالیت می کنند.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت پژوهشی,معاونت پشتیبانی       ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ ۰۸:۲۴:۲۳       ۶۲۶
رئیس گروه طرح و برنامه معاونت پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش فارس از جذب یکهزار و 186 سهمیه دانشجویی دانشگاه‌های فرهنگیان و یکهزار و 510 سهمیه استخدامی در آموزش و پرورش فارس خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم ,معاونت پشتیبانی       ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ ۱۲:۵۳:۲۹       ۳۵۴
معاون پژوهش،برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش فارس گفت: از ظرفیت های اردوگاه شهید دستغیب به عنوان یک سرمایه ملی باید به نحو مطلوب بهره برد و در حفاظت آن نیز باید دقت نظر کافی را داشته باشیم.
  ادامه مطلب...