22 ذیحجه 1442

 اخبار ویژه,معاونت آموزش ابتدایی,معاونت آموزش متوسطه,معاونت پشتیبانی       ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۱۹:۳۰:۴۸       ۷۵۰
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش فارس گفت: از مقدمات اصلی بازگشایی مدارس واکسیناسیون سراسری معلمان است که این کار از عید غدیر در فارس همزمان با سراسر کشور آغاز خواهد شد و شامل همه کسانی است که در محیط های آموزشی اعم از مدارس دولتی و غیر دولتی فعالیت می کنند.
  ادامه مطلب...
 اخبار حوزه ریاست,اخبار ویژه,معاونت آموزش ابتدایی       ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ ۲۰:۵۸:۴۱       ۱۸۱
معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش گفت: مدرسه سازی آغاز یک حرکت به سمت توسعه عدالت آموزشی است و برای تکمیل این حرکت اهتمام و توجه به امور تحصیلی دانش آموزانی که در این مدارس تحصیل می کنند نیز بسیار اهمیت دارد.
  ادامه مطلب...
 اخبار حوزه ریاست,اخبار ویژه,معاونت آموزش ابتدایی       ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ ۱۷:۵۹:۱۲       ۱۹۴
معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش گفت: یکی از چالش های که دانش آموزان مناطق عشایری تجربه میکنند این است که ادامه تحصیل این عزیزان بعد از اتمام دوره ابتدایی دچار مشکلاتی میشود که با توسعه مدارس شبانه روزی عشایری میتوان این مشکلات را مرتفع کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار حوزه ریاست,اخبار ویژه,معاونت آموزش ابتدایی       ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ ۱۵:۲۹:۰۳       ۱۵۸
نماینده رهبر معظم انقلاب در فارس و امام جمعه شیراز با بیان اینکه توجه به مسئله هویت به خصوص برای مقطع سنی پیش‌دبستانی و کودکان بسیار لازم است و باید برای آن برنامه‌های فاخر و مناسبی اجرا شود، گفت: ما هم از این برنامه‌ها حمایت خواهیم کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت آموزش ابتدایی       ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ ۱۳:۵۴:۰۴       ۲۵۳
معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه سومین همایش ملی کودکان ایران اسلامی به خوبی برگزارشد، گفت: دستاوردهای این همایش باید منجر به تشکیل هسته فکری قدرتمند در راستای تحکیم و توسعه هویت دانش آموزان شود
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت آموزش ابتدایی       ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ ۱۳:۱۶:۵۵       ۴۶۲
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش فارس گفت: آثار منتخبین سومین همایش ملی هویت کودکان ایران اسلامی در پایگاه استنادی علوم جهان (isc) بارگذاری خواهد شد تا دیگر همکاران و دغدغه مندان حوزه تعلیم و تربیت نیز از این آثار علمی بهره ببرند.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت آموزش ابتدایی       ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ ۰۸:۳۰:۱۶       ۱۹۳
معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش گفت: پیام صدا و سیما در دوران کرونا این بود که ما اجازه نمی دهیم خدمات مورد نیاز شما تعطیل شود، آرامش روانی خانواده ها مختل گردد و دانش آموزان بی برنامه رها شوند
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت آموزش ابتدایی       ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ ۲۰:۱۱:۱۰       ۴۶۶
معاون وزیر آموزش ابتدایی آموزش و پرورش از نمایشگاه آثار و دست ساخته های دانش آموزان شهر مرودشت با موضوع سومین‌ همایش ملی هویت کودکان ایران اسلامی در دوره پیش دبستانی بازدید کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت آموزش ابتدایی       ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ ۱۷:۴۹:۳۸       ۹۱
معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش وپرورش گفت: همایش ملی هویت کودکان ایران اسلامی فرصتی برای مطالعه در رابطه با هویت دانش آموزان و به کارگیری یافته های علمی برای توسعه وتحکیم هویت افراد جامعه است‌.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت آموزش ابتدایی       ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ ۱۲:۳۰:۰۹       ۱۶۳
دبیر علمی همایش ملی هویت کودکان ایران اسلامی با بیان اینکه 638 اثر هنری ادبی و 499 مقاله علمی به این همایش ارسال شد گفت: پیشینه تاریخی ما نشان می‌دهد که هرجا تجلل ، ایرانیت و اسلامیت در هم تنیده شده است ، نقطه اوج و شکوفایی و تمدن سازی ما بوده است.
  ادامه مطلب...