11 ربیع‌الاول 1443

 اخبار حوزه ریاست,اخبار ویژه,معاونت آموزش متوسطه       ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ ۱۲:۰۱:۲۲       ۲۵۱
رئیس ستاد پروژه مهر وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه امید است شاهد حضور ٣٠ درصدی دانش آموزان در مهرماه امسال در فضای مدرسه باشیم، گفت: پیش‌بینی می‌شود ٤.٥ میلیون دانش آموز این امکان را پیدا کنند که در مناطق روستایی، عشایری و نظام فنی و حرفه‌ای وارد سیستم حضوری مدارس شوند.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت آموزش متوسطه,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ ۱۴:۵۷:۲۸       ۲۱۳
رئیس سازمان دانش‌آموزی فارس در نشست خبری با اصحاب رسانه با اعلام اینکه با شیوع کرونا وتعطیلی سرویس های مدارس مطالبات نزدیک به 90 درصد دانش‌آموزان در خصوص سرویس مدارس شیراز پرداخت شده است وپول به حساب اولیای آنها بپرداخت شده گفت: اولیایی که برای دریافت وجه قسط سوم سرویس مدارس اقدام نکرده‌اند، به نواحی آموزش و پرروش مراجعه کنند
  ادامه مطلب...
 اخبار حوزه ریاست,اخبار ویژه,معاونت آموزش متوسطه       ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ ۱۴:۵۳:۵۰       ۱۶۴
رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش فارس از انجام 926 مورد بازدید از ابتدای زمان ثبت نام تاکنون از مدارس خبر داد و افزود: دراکثر این بازدیدها نماینده اولیا حضور داشته و اگر مدرسه‌ای ثبت‌نام دانش‌آموز را منوط به پرداخت پول کرده بود و هرجا که اولیا گزارش کرده‌اند ما ورود کردیم و از اولیا حمایت کردیم.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت آموزش متوسطه,معاونت پژوهشی       ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ ۱۴:۵۱:۰۶       ۱۸۵
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش فارس گفت: فضاهای آموزشی برای شروع سال تحصیلی جدید آماده و بهسازی شده اند و هرگاه تصمیم ستاد ملی کرونا بر اموزشی حضوری باشد در فارس آمادگی برگزاری کلاس ها به صورت حضوری وجود دارد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت آموزش متوسطه       ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ ۱۴:۴۸:۲۷       ۴۵۷
مدیرکل آموزش و پرورش فارس با بیان اینکه زنگ اغاز سال تحصیلی جدید روز شنبه 3 مهرماه همزمان با سراسر کشور در مدارس فارس نواخته می شود گفت: سال تحصیلی 1401-1400 در کلانشهرهایی نظیر شیراز، غیرحضوری آغاز می‌شود و تعیین روش فعالیت آموزشی در مدارس سایر نقاط شهری و روستایی و عشایری را بر عهده شورای مدرسه است.
  ادامه مطلب...
 اخبار حوزه ریاست,اخبار ویژه,معاونت آموزش متوسطه       ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ ۱۵:۱۱:۲۴       ۳۸۸
مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: از مزیت های اصلی جشنواره نوجوان خوارزمی این است که بدون در نظر گرفتن سوابق تحصیلی دانش آموزان، همه آنان می توانند در جهت تحقق استعدادهای ویژه خود در آن شرکت کنند.
  ادامه مطلب...
 اخبار حوزه ریاست,اخبار ویژه,معاونت آموزش ابتدایی,معاونت آموزش متوسطه       ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ ۱۲:۵۰:۴۰       ۱۷۶
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش فارس گفت: تهیه اقلام مورد نیاز مدارس میتواند از عوامل مهم و انگیزه بخش برای شروع هدفمند و با کیفیت سال تحصیلی باشد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت آموزش متوسطه       ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ ۱۴:۲۰:۵۸       ۲۸۵
مسئول پژوهش سرا‌های دانش آموزی آموزش و پرورش فارس گفت: دومین دوره مسابقات علمی -پژوهشی دانش آموزان کشور با 10 گرایش و شرکت بیش از 50 هزار دانش آموز از سراسر کشور برگزار شد که خوشبختانه شیراز میزبان گرایش انرژی های نوین در این دوره از مسابقات بود.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت آموزش متوسطه       ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ ۰۸:۴۵:۲۳       ۴۶۱
رییس اداره مدارس استعدادهای درخشان فارس گفت: 220 دانش آموز دختر و پسر مدارس استعدادهای درخشان فارس در مسابقات قرآن مرحله استانی به رقابت پرداختند.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت آموزش متوسطه       ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ ۰۸:۴۶:۰۶       ۶۶۴
رییس اداره دوره دوم آموزش متوسطه آموزش و پرورش فارس از شروع ثبت نام مدارس شبانه روزی خبر داد و گفت:از روز شنبه نهم مردادماه همزمان با ثبت نام مدارس متوسطه اول و دوم، ثبت نام از متقاضیان تحصیل در مدارس شبانه روزی متوسطه در بیش از ۱۳۰ مدرسه شروع می شود.
  ادامه مطلب...