22 ذیحجه 1442

 اخبار ویژه,معاونت آموزش متوسطه       ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ ۰۸:۴۶:۰۶       ۳۱۵
رییس اداره دوره دوم آموزش متوسطه آموزش و پرورش فارس از شروع ثبت نام مدارس شبانه روزی خبر داد و گفت:از روز شنبه نهم مردادماه همزمان با ثبت نام مدارس متوسطه اول و دوم، ثبت نام از متقاضیان تحصیل در مدارس شبانه روزی متوسطه در بیش از ۱۳۰ مدرسه شروع می شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت آموزش ابتدایی,معاونت آموزش متوسطه,معاونت پشتیبانی       ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۱۹:۳۰:۴۸       ۷۵۰
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش فارس گفت: از مقدمات اصلی بازگشایی مدارس واکسیناسیون سراسری معلمان است که این کار از عید غدیر در فارس همزمان با سراسر کشور آغاز خواهد شد و شامل همه کسانی است که در محیط های آموزشی اعم از مدارس دولتی و غیر دولتی فعالیت می کنند.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت آموزش متوسطه       ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ ۰۸:۴۷:۲۱       ۳۶۸
رییس اداره دوره دوم آموزش متوسطه آموزش و پرورش فارس از آغاز ثبت نام آزمون جایگزینی و تکمیل ظرفیت پایه های میانی مدارس نمونه دولتی دوره دوم‌ متوسطه در فارس از تاریخ ۲۲ تا ۳۱ تیرماه خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت آموزش متوسطه       ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ ۲۱:۰۴:۳۲       ۸۰۶۳
مدیر کل سلامت و تندرستی وزارت آموزش پرورش گفت: آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی که مقرر شده بود، روز جمعه ۱۸ تیرماه برگزار شود، به دلیل آغاز پیک پنجم کرونا، لغو شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار حوزه ریاست,اخبار ویژه,معاونت آموزش متوسطه       ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ ۱۵:۱۲:۴۹       ۲۰۷
مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: مدارس ماندگار مصوبه 725 شورای عالی آموزش و پرورش است و به مدارسی اطلاق می شود که سابقه نیم قرن درخشان علمی، فرهنگی، هنری را داشته اند.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم ,معاونت آموزش متوسطه       ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ ۱۴:۵۳:۱۲       ۶۲
مدیر پژوهش سرای جابربن حیان ناحیه 1 شیراز گفت: پژوهش سرای جابربن حیان نوبت دختران در سال گذشته فعالیت های بسیار متنوعی را جهت دانش آموزان و همکاران فرهنگی ارائه نموده است که از این بین می توان به برگزاری همایش رابطین پژوهش سرا، همایش انرژی های نو، همایش رباتیک ویژه دانش آموزان ابتدایی اشاره کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت آموزش متوسطه       ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ ۱۱:۴۷:۳۳       ۴۶۱
معاون آموزش متوسطه آموزش وپرورش فارس گفت: کلاس های دوره تابستانی ویژه دانش آموزان دوره متوسطه دوم درفارس برگزار می گردد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت آموزش متوسطه       ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ ۱۲:۱۲:۰۶       ۴۱۲۱
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش فارس از تمدید مهلت ثبت نام و ویرایش اطلاعات در آزمون ورودی پایه دهم دبیرستان ها و هنرستان های نمونه دولتی دوره دوم متوسطه از تاریخ 29 تا 31 خردادماه خبرداد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم ,معاونت آموزش متوسطه       ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ ۱۸:۰۵:۳۶       ۴۲۲
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش فارس گفت: هدف و نگاه ژرف دانش آموزان توانمند عضو مجلس دانش آموزی باید در راستای حل مسائل و مشکلات جامعه دانش آموزی استان و کشور در چهارچوب نظام تعلیم و تربیت باشد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت آموزش متوسطه       ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ ۱۵:۰۶:۵۳       ۱۲۱۶
رییس اداره دوره دوم آموزش متوسطه آموزش و پرورش فارس از تمدید مهلت ثبت نام و ویرایش اطلاعات در آزمون ورودی دبیرستان ها و هنرستان های نمونه دولتی دوره دوم متوسطه تا 5 روز دیگر خبرداد.
  ادامه مطلب...