11 ربیع‌الاول 1443

 اخبار ویژه,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ ۱۳:۲۲:۵۳       ۱۰۸
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس گفت: با توجه به بر ضرورت شناخت چهارده‌ معصوم (ع) و کاربردی کردن آموزه‌های آن ائمه اطهار(ع)، طرح مصباح الهدی درمدارس فارس بامحوریت سیره عملی حضرت ولی عصرامام‌ زمان (عج ) اجرا می‌شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار حوزه ریاست,اخبار ویژه,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ ۱۲:۲۲:۴۹       ۱۸۵
مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: مسابقات فرهنگی هنری به منظور کشف، رشد و شکوفایی استعدادهای هنری و افزایش سطح آگاهی دانش آموزان از طریق ایجاد انگیزه و رقابت سالم طرح ریزی و اجرا می شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار حوزه ریاست,اخبار ویژه,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ ۱۲:۴۴:۵۱       ۱۴۶
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس گفت: در دین و شریعت و آموزه های اجتماعی و اسلامی ما گذشت از خود و کمک به دیگران بسیار اهمیت دارد و هرگز نباید نسبت افرادی زندگی سختی دارند نباید بی تفاوت بود.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت آموزش متوسطه,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ ۱۴:۵۷:۲۸       ۲۱۳
رئیس سازمان دانش‌آموزی فارس در نشست خبری با اصحاب رسانه با اعلام اینکه با شیوع کرونا وتعطیلی سرویس های مدارس مطالبات نزدیک به 90 درصد دانش‌آموزان در خصوص سرویس مدارس شیراز پرداخت شده است وپول به حساب اولیای آنها بپرداخت شده گفت: اولیایی که برای دریافت وجه قسط سوم سرویس مدارس اقدام نکرده‌اند، به نواحی آموزش و پرروش مراجعه کنند
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ ۱۰:۴۵:۰۸       ۲۹۸
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس از برگزاری اولین جشنواره کشوری تجارب و ایده های برتر اردویی و اردوگاهی با هدف میدانی کردن اندوخته های تربیتی و تدوین تجارب برتر اردویی در فارس خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم ,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ ۱۳:۳۹:۰۷       ۳۲۰
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس گفت: ارزش هایی توسط ملت عزیز خلق گردیده است که وظیفه ی ما دفاع از این ارزش ها و انتقال آن به نسل امروز است و نشر این مهم باعث حفظ تمامیت ملی ایران اسلامی می شود .
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ ۱۳:۱۵:۳۰       ۳۲۶
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس گفت: پس از اعلام نتایج کشوری جشنواره نوجوان سالم و یاریگران زندگی 7 دانش آموز فارسی حائز رتبه های برتر کشوری شدند.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ ۱۴:۳۵:۰۷       ۱۴۱۱
درحکمی از سوی علی رمضانی ،مدیرکل فرهنگی هنری وفضاهای پرورشی وزارت آموزش وپرورش، سعید خادمی به سمت رییس اداره برنامه ریزی فعالیت های فرهنگی وهنری وزارت آموزش وپرورش منصوب شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ ۰۸:۵۵:۳۳       ۵۸۶
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس از کسب رتبه اول کشوری دانش آموزان استان در دومین جشنواره فرهنگی هنری کانون های فرهنگی تربیتی خبر داد و گفت: در این جشنواره 6 دانش آموز فارسی موفق به کسب مقام اول ، 7 دانش آموز حایز مقام دوم و 3 دانش آموز حایز مقام سوم در مرحله کشوری شدند.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ ۱۱:۵۴:۳۶       ۹۷۷
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس از درخشش دانش آموزان این استان در سی و نهمین جشنواره فرهنگی هنری فردا خبر داد و گفت: در این جشنواره 115 دانش آموز فارسی موفق به کسب مقام شدند.
  ادامه مطلب...