22 ذیحجه 1442

 اخبار ویژه,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ ۱۳:۵۸:۳۳       ۴۶۷
اسماعیل مردانلو از معلمان استان فارس توانست در نخستین جشنواره معلمان مولف حایز مقام برتر کشوری شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ ۱۱:۰۴:۴۳       ۶۷
رییس اداره امورتربیتی،مشاوره و مراقبت در برابر آسیبهای اجتماعی گفت: در هفتمین جشنواره الگوهای برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی متوسطه اول که به میزبانی استان یزد برگزار شد مربیان و مشاوران فارس خوش درخشیدند.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ ۲۱:۴۷:۲۸       ۳۷۶
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس گفت :سی و نهمین دوره مسابقات قرآن عترت و نماز در بخش آوایی در رشته های قرائت، حفظ، اذان و مداحی به میزبانی خراسان رضوی در مشهد مقدس برگزار گردید.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ ۰۷:۴۱:۲۰       ۳۱۷
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس ، از درخشش فرهنگیان فارس در نخستین جشنواره معلمان مولف که بهار و تابستان 1400 برگزار شد خبر داد .
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ ۲۰:۵۴:۲۲       ۱۶۷
رییس اداره قرآن ، عترت ونماز آموزش و پرورش فارس گفت: در ششمین دوره مسابقات قرآن ،عترت ونمازدفرهنگیان کشور که در رشته های مختلف برگزار شد فرهنگیان استان فارس صاحب ۵ مقام کشوری شدند.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم ,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ ۱۴:۲۵:۰۴       ۲۲۱
آقای محمد مهدی روحانی سروستانی از معلمان استان فارسی در رشته دعاخوانی مسابقات تلویزیونی اسرا موفق به کسب رتبه اول کشوری شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ ۱۳:۴۱:۵۰       ۱۸۱
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس گفت: از اهداف اصلی ما برای سال تحصیلی پیش رو تدوین طرحی جامع با همکاری حوزه علمیه برای توسعه مدارس امین در استان می باشد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ ۱۳:۴۲:۰۷       ۱۰۱
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس، با تاکید بر اینکه طرح یاریگران زندگی کاملا با بوم و شرایط استان طراحی شده است و این اختیار به استان‌ها داده شده که متناسب با شرایط دانش‌آموزان و مدارس خود در خصوص راه‌ها مقابله و پیشگیری اقدام کنند، گفت: در این طرح همه تلاش‌ها بر این بوده که مواد مخدر و آسیب‌هایی که به جوانان و نوجوان وارد می‌کند را از آنان دور کنیم و از ورود مواد به مدارس جلوگیری کنیم.
  ادامه مطلب...
 اخبار حوزه ریاست,اخبار ویژه,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ ۱۳:۳۹:۴۱       ۱۱۱
مدیرکل آموزش و پرورش فارس از راه‌اندازی سامانه کشوری یاریگران در فارس خبر داد و گفت: واگذاری این مسئولیت کشوری به استان حاصل تلاش‌های روسای ادارات و کارشناسان امور تربیتی در بخش آسیب‌های اجتماعی است که این افتخار را برای فارس به ارمغان آورده است و امروز شاهد رونمایی از این سامانه هستیم.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ ۱۳:۴۷:۵۱       ۲۹۴
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش وپرورش فارس گفت: 74 دانش آموز منتخب مسابقات قرآن ،عترت و نمازاستان فارس در سی ونهمین دوره مسابقات کشوری شرکت می کنند.
  ادامه مطلب...