22 ذیحجه 1442

 اخبار مهم ,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ ۱۴:۲۵:۰۴       ۲۲۱
آقای محمد مهدی روحانی سروستانی از معلمان استان فارسی در رشته دعاخوانی مسابقات تلویزیونی اسرا موفق به کسب رتبه اول کشوری شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم ,معاونت پشتیبانی       ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ ۱۲:۵۳:۲۹       ۱۵۲
معاون پژوهش،برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش فارس گفت: از ظرفیت های اردوگاه شهید دستغیب به عنوان یک سرمایه ملی باید به نحو مطلوب بهره برد و در حفاظت آن نیز باید دقت نظر کافی را داشته باشیم.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم ,معاونت آموزش متوسطه       ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ ۱۴:۵۳:۱۲       ۶۲
مدیر پژوهش سرای جابربن حیان ناحیه 1 شیراز گفت: پژوهش سرای جابربن حیان نوبت دختران در سال گذشته فعالیت های بسیار متنوعی را جهت دانش آموزان و همکاران فرهنگی ارائه نموده است که از این بین می توان به برگزاری همایش رابطین پژوهش سرا، همایش انرژی های نو، همایش رباتیک ویژه دانش آموزان ابتدایی اشاره کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم ,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ ۱۳:۰۱:۲۸       ۴۴۱
رییس اداره قرآن، عترت و نماز اداره کل آموزش و پرورش فارس، دهه کرامت را فرصتی برای بهره‌مندی از خوان کرم اهل‌بیت و احادیث شریف رسیده از آن بزرگواران دانست و گفت: امسال 22 خردادماه تا یکم تیرماه به عنوان دهه کرامت نام گذاری شده است.
  ادامه مطلب...
 اخبار حوزه ریاست,اخبار مهم        ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ ۱۴:۵۴:۳۵       ۱۲۲۹
مدیر کل آموزش و پرورش فارس از فرآیند مصاحبه گزینش پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال 1399(ماده 28 ) بازدید به عمل آورد.
  ادامه مطلب...
 اخبار حوزه ریاست,اخبار مهم        ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ ۱۰:۰۸:۵۶       ۱۷۸۶
مدیر هسته گزینش آموزش و پرورش فارس از آغاز گزینش استخدام قطعی دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه شهیدرجایی تهران خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار حوزه ریاست,اخبار مهم        ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ ۱۴:۴۵:۲۳       ۱۹۳
سازمان بسیج فرهنگیان فارس بمناسبت فرا رسیدن روز و هفته بزرگداشت معلم بیانیه ای صادر کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم ,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ ۱۴:۴۳:۲۶       ۲۴۸
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس گفت: روانشناسان یکی از اقشار و گروه های مهم در بحث مشاوره تحصیلی و رفع نگرانی ها، مشکلات و گرفتاری های دانش آموزان و خانواده های آنها هستند.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم ,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ ۱۲:۲۹:۴۵       ۵۰۲
رئیس اداره فرهنگی هنری ، اردوها و فضا های پرورشی آموزش و پرورش فارس گفت: باتوجه به شرایط خاص3 حاکم در جامعه به دلیل شیوع بیماری کرونا به دنبال آن هستیم که با اجرای فعالیت های فرهنگی و هنری در مدارس شور و نشاط را به دانش آموزان تزریق کنیم.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم ,معاونت آموزش متوسطه       ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ ۱۸:۰۵:۳۶       ۴۲۱
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش فارس گفت: هدف و نگاه ژرف دانش آموزان توانمند عضو مجلس دانش آموزی باید در راستای حل مسائل و مشکلات جامعه دانش آموزی استان و کشور در چهارچوب نظام تعلیم و تربیت باشد.
  ادامه مطلب...