3 ذیقعده 1442

 اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ ۱۳:۳۸:۳۹       ۱۸
معاون بهداشتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان این که آسیب ناشی از بسته بودن مدارس و آموزش غیرحضوری از بیماری کرونا بیشتر است، اظهار کرد: در برگزاری آزمون های نهایی شاهد رعایت بیش از 90 درصدی پروتکل های بهداشتی بوده ایم.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ ۱۳:۳۱:۵۶       ۳۴۵
نشست ارزیابی نهایی آثار گروه‌های علمی ریاضیات و آمار،علوم ورزشی و تربیت بدنی، علوم زیستی و بهداشت و تاریخ اولین جشنواره کشوری معلمان مولف در کانون فرهنگی تربیتی سمیه شهرری برگزار شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ ۱۲:۴۴:۵۸       ۲۷۶
جلسه ارزیابی نهایی آثار گروه‌های علمی فنی و مهندسی، کشاورزی و باغداری، هنر و معماری و جغرافیا و زمین شناسی اولین جشنواره کشوری معلمان مولف در کانون فرهنگی تربیتی سمیه شهرری برگزار شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ ۰۹:۵۳:۲۸       ۴۶
برنامه جشن تکلیف سیاسی که با عنوان «شور انتخاباتی» در کانون فرهنگی تربیتی امام‌خمینی(ره) شهرری برگزار شده بود، از خبر نیمروزی صدا و سیما پخش شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ ۰۹:۳۵:۴۳       ۳۳
کارشناس مسئول و‌ مشاور امور بانوان اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت: طرح های ملی در جهت توانمند سازی دختران میهن اسلامی و بانوان آینده در مناطق و نواحی شهرستان های استان تهران انجام شده است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ ۰۹:۳۴:۴۹       ۱۲
کتاب «شیوه‌نامه ویرایش صوری» به‌عنوان مرجع ویرایش کتاب‌های درسی در سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی رونمایی شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ ۱۰:۴۳:۱۹       ۷۱
در راستای برگزاری شایسته مرحله استانی جشنواره نوجوان خوارزمی، جلسه ناظران استانی جشنواره نوجوان خوارزمی در دبیرستان راضیه شکرایی شهرری برگزار شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ ۰۸:۴۰:۵۳       ۲۲
دبیر کل شورای عالی آموزش‌وپرورش بابیان این که سرمایه ملی شورای عالی آموزش‌وپرورش سه اصل اصالت، اتقان و استقلال است، اظهار کرد: مفتخریم که در یک بنای یک‌صد وبیست و پنچ ساله نفس می‌کشیم و کار می‌کنیم و نسبت به این پیشینه غنی احساس مباهات و مسؤولیت می‌کنیم.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ ۰۸:۳۲:۰۷       ۶۷
جلسه موزعین کتب درسی مناطق با حضور محمدی معاون اداره کل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی و موزعین مناطق 21 گانه در سالن آیت ا... هاشمی رفسنجانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران برگزار شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ ۰۸:۲۶:۳۴       ۷۳
معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران گفت: نیروی انسانی بعنوان مهمترین عنصر سازمانی نقش مهمی در اثربخشی و ارتقاء کیفیت درسازمان ایفا می کند.
  ادامه مطلب...