23 شوال 1443

 اخبار ویژه       ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ ۰۰:۰۴:۲۲       ۷۲
معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه علوم پایه سرمایه هر کشوری است، گفت: تقاضای کاذب در رشته پزشکی به وجود آمده است و همه تب پزشک شدن دارند؛ این در حالیست که از هر 106 نفر، یک نفر در رشته پزشکی قبول می‌شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار استان ها,اخبار داخلی,اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ ۱۸:۵۰:۴۱       ۲۳۹
به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش متوسطه به نقل از ،اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان، مهندس محمدمهدی کاظمی، در گردهمایی معاونین آموزشی، پرورشی، فرهنگی ومعاونین آموزش متوسطه استان ها، بیان داشت: مقام معظم رهبری بر تشکیل و تحکیم تمدن اسلامی، تاکید فراوان دارند و این مهم با تقویت زیر ساخت تربیت نیروی انسانی در دوره دوازده ساله تحصیلی محقق می شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار استان ها,اخبار معاونت,اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ ۱۸:۱۶:۳۳       ۲۱۶
به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش متوسطه به نقل از ،اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش فارس، دکتر حمید یزدانی در آیین افتتاحیه نشست کشوری علمی _ پژوهشی علوم پایه برای پیشرفت پایدار در شیراز ضمن اشاره به نقش دبیرخانه ی کیفیت بخشی به فرایند درس علوم تجربی در متوسطه اول گفت:
  ادامه مطلب...
 اخبار استان ها,اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ ۱۳:۳۸:۰۱       ۱۹۴
 به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش متوسطه به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران چهارمین رویداد اینوتکس سیکاپ همزمان با یازدهمین نمایشگاه اینوتکس در پارک فناوری پردیس با همکاری معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری و با حضور دانش آموزان، مربیان، مدیران و خانواده دانش آموزان آموزش و پرورش شهر تهران برگزار شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار داخلی,اخبار معاونت,اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ ۰۹:۴۹:۵۵       ۱۹۰
به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش متوسطه به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان، محمد مهدی کاظمی در گردهمایی معاونین آموزش متوسطه استان های سراسر کشور، افزود:
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ ۱۴:۳۷:۱۹       ۰
به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش متوسطه، ظهر امروز یکشنبه 25اردیبهشت 1401 نشست معاونین آموزشی و پرورشی سراسر کشور به میزبانی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان برگزار شد
  ادامه مطلب...
 اخبار داخلی,اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ ۱۶:۵۳:۲۹       ۵۱۸
به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش وپرورش ، صبح امروز شنبه 24 اردیبهشت ،باحضور معاون آموزش متوسطه وزیر ، مدیران کل دفاتر معاونت و کارشناسان دفتر آموزش های فنی حرفه ای و کاردانش، مراسم تکریم ومعارفه در سالن جلسات معاونت برگزارشد.
  ادامه مطلب...
 اخبار استان ها,اخبار داخلی,اخبار معاونت,اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ ۱۹:۳۸:۰۸       ۱۱۸
به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، ایشان معلمان را مفتخرین به هدایت نسل‌های آینده خواندند و افزودند: هدف از دیدار با معلمان برجسته شدن نقش آنان و تثبیت و ماندگار شدن ارزش معلمی در افکار عمومی است تا هم معلم و خانواده‌اش به شغل او افتخار کنند، هم جامعه به معلم به چشم یک فرد مفتخر نگاه کند.
  ادامه مطلب...
 اخبار استان ها,اخبار داخلی,اخبار معاونت,اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ ۱۹:۲۶:۴۳       ۱۱۱
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، عصر امروز یوسف نوری در اختتامیه نمایشگاه اینوتکس؛ اظهار کرد: چنین رویدادهایی، انگیزه دانش آموزان را برای حضور در جامعه دانش بنیان فراهم می کند. بر اساس جامعه دانش بنیان، تولید بهره‌ور خواهد شد و اشتغال ایجاد خواهد شد و برای این کار چاره‌ای جز توجه به دوران کودکی و نوجوانی نداریم، زیرا ایده های خلاق در آن دوره شکل می گیرد و در آینده شاهد بروز آن ها خواهیم بود.
  ادامه مطلب...
 اخبار استان ها,اخبار معاونت,اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ ۱۹:۲۱:۲۶       ۱۴۵
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، برنامه «بدون خط‌خوردگی» رادیو گفت‌وگو در خصوص دیدار جمعی از معلمان و فرهنگیان با رهبر انقلاب با محمدمهدی کاظمی معاون آموزش متوسط وزارت آموزش‌وپرورش به‌صورت تلفنی گفتگو کرد.
  ادامه مطلب...