17 شوال 1443

 اخبار ویژه       ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ ۱۷:۳۳:۳۱       ۱۵۳
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش مازندران از پایان داوری مرحله استانی آثار دانش آموزان مازندرانی شرکت کننده در چهلمین دوره مسابقات فرهنگی و هنری فردا خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه       ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ ۱۵:۴۵:۰۷       ۸۷
آیین اختتامیه یازدهمین جشنواره نوجوان سالم با تجلیل از حدود ۲۰۰ منتخب استانی برگزار شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه       ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ ۱۳:۱۵:۳۷       ۶۶
اختتامیه جشنواره استانی مشاعره دانش‌آموزی با حضور معاون پرورشی آموزش و پرورش مازندران، مدیر آموزش و پرورش نکا و دانش‌آموزان توانمند در زمینه مشاعره، در اردوگاه دانش‌آموزی بادله برگزار شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه       ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ ۱۰:۵۷:۴۷       ۱۰۹
معاون پرورشی و فرهنگی اداره‌کل آموزش و پرورش مازندران در اختتامیه یازدهمین جشنواره نوجوان سالم هدف از برگزاری جشنواره نوجوان سالم را بسترسازی مناسب جهت ایجاد تغییر دانست.  
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه       ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ ۱۴:۴۹:۰۸       ۳۸۵
طی حکمی از سوی مصطفی عابدی مدیرکل آموزش و پرورش مازندران، حجت الاسلام محمدعلی ابراهیم‌زاده به‌عنوان معاون مدیر‌کل و مدیر آموزش و پرورش شهرستان آمل منصوب شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه       ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ ۰۹:۵۶:۳۷       ۴۸
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران از اعزام تیم‌های تخصصی حوزه مشاوره این معاونت به مناطق کمترتوسعه‌یافته و مدارس روستایی جهت گسترش خدمات روانشناسی و مشاوره به دانش‌آموزان و والدین خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه       ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ ۲۰:۵۶:۵۲       ۱۲۲
مدیر‌کل آموزش و پرورش مازندران در دیدار با مدیر‌کل کانون پرورش فکری استان گفت: حضور معلمان در کانون پرورش فکری منجر به کیفیت‌بخشی ساعات آموزشی در مدارس می‌شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه       ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ ۱۹:۱۳:۴۲       ۱۳۸
در راستای هم افزایی و تعامل هرچه بیشتر حجت الاسلام شریف تبار مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان به همراه دیگر اعضای این سازمان با مدیرکل آموزش و پرورش مازندران دیدار، و به و گفتگو و تعامل پرداخت.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه       ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ ۱۷:۱۶:۳۹       ۱۴۷
به مناسبت هفته ترویج فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه‌ای توسط اعضای هیات ورزش زورخانه‌ای استان و معاون فرهنگی و امور جوانان اداره‌کل ورزش و جوانان شال پهلوانی به مدیر‌کل آموزش و پرورش مازندران اهدا شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه       ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ ۱۲:۰۹:۰۱       ۱۳۶
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در آیین اختتامیه طرح ملی مشارکت اجتماعی دختران دانش‌آموز از شرکت ۲ هزار دانش‌آموز دختر مازندرانی در این طرح ملی خبر داد.
  ادامه مطلب...