2 جمادی‌الاول 1443

 اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ ۱۴:۰۶:۴۳       ۳۴
گروه تحقیق و پژوهش و وآموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش به مناسبت هفته پژوهش از مدرسه دوستدار و همیار پژوهش شاهد مریم بازدید کردند.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ ۱۳:۳۲:۵۹       ۶۲
در راستای نظارت بر عملکرد مدارس ابتدایی و اطلاع میدانی از نحوه ی ارائه ی خدمات آموزشی و تربیتی جاری صیاد سلامی معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش از آموزشگاههای ناحیه 1شهر زنجان بازدید کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ ۱۳:۳۰:۳۰       ۱۸
با انعقاد تفاهم نامه همکاری میان دستگاهی فی مابین شورای هماهنگی مدیران صنعت آب و برق استان و اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان ، دانش آموزان زنجانی در کلیه مناطق 14 گانه ، مخاطب طرح « نخستین واژه آب » و خدمات آموزشی و تربیتی مرتبط با آن خواهند بود . تعمیق فرهنگ مصرف انرژی ، و اصلاح الگوی مصرف از سنین کودکی ، از اهداف مهم این طرح مشترک می باشد که در قالب برنامه های متنوع اجرایی ، از سوی کارشناسان نهادهای مذکور به دانش آموزان دوره ابتدایی استان زنجان ارائه می گردد .
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ ۰۹:۱۸:۴۸       ۷۸
اجلاس استانی نماز با شعار"پیوند نماز، خانه، مسجد و مدرسه ؛ با حضور حجه الاسلام والمسلمین قرائتی رئیس ستاد اقامه نماز کشوربرگزار خواهد شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ ۰۸:۱۹:۵۶       ۴۴
مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضای پرورشی وزارت آموزش و پرورش روند ارسال فیلم های دو دقیقه ای بخش گفت و گو با رئیس جمهوری پرسش مهر ریاست‌جمهوری را اعلام کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت پژوهش و برنامه ریزی       ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ ۰۷:۱۰:۰۰       ۸۳
در راستای گرامیداشت هفته پژوهش و آشنایی با پژوهشگران برتر آموزش و پرورش استان و ترویج فرهنگ پژوهش، به همت گروه تحقیق و پژوهش مصاحبه ای با پژوهشگر برتر آموزش و پرورش استان صورت گرفت.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت پژوهش و برنامه ریزی       ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ ۱۵:۰۶:۱۹       ۵۵
جلسه مشترک معاونین ، گروه تحقیق و پژوهش و روسای ادارات داخلی اداره کل با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان در خصوص میزبانی همایش ملی "تحول و عدالت در آموزش و پرورش " و برگزاری "اجلاسیه روسای تحقیق و پژوهش سراسر کشور " در زنجان  برگزار شد .
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ ۱۴:۵۱:۰۸       ۵۹
جلسه ستاد امتحانات آموزش و پرورش زنجان با حضور معاون آموزش متوسطه، معاون آموزش ابتدایی و سایر اعضا ستاد در سالن شهید تجلی اداره کل برگزار شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ ۱۲:۵۴:۲۴       ۷۶
مراسم تجلیل از برگزیدگان کشوری مسابقات کنگره قرآن کریم سمپاد و جشنواره جوان خوارزمی با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان، رئیس اداره استعدادهای درخشان استان و مدیران مدارس سمپاد در محل سالن تجلی اداره کل برگزار شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ ۰۹:۴۱:۲۳       ۳۲
دانشجو، محور جویندگی و یابندگی است .
  ادامه مطلب...