12 ربیع‌الاول 1443

 اخبار ویژه,معاونت تربیت بدنی       ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ ۱۱:۱۵:۰۱       ۱۰۷
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش فارس از افتتاح 14 طرح و پروژه ورزشی برای دانش آموزان فارسی و اعزام کاروان تجهیزات ورزشی و بهداشتی به مناطق کمتر برخوردار در هفته تربیت بدنی و ورزش خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار حوزه ریاست,اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ ۱۰:۵۲:۳۶       ۷۲
مدیرکل آموزش و پرورش فارس به مناسبت فرا رسیدن هفته پیوند اولیا و مربیان پیامی را صادر کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار حوزه ریاست,اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ ۱۰:۳۵:۰۰       ۱۳۲
جلسه آموزشی و توجیهی آشنایی با قوانین و مقررات مربوط به تخلفات ادارای ویژه مدیران، معلمان و کارکنان اداری ادارات آموزش و پرورش سراسر فارس با حضور کارشناس مسئول امور حقوقی و کارشناس نظارت دفتر هماهنگی هیات های رسیدگی به تخلفات اداری وزارت آموزش و پرورش برگزار شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار حوزه ریاست,اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ ۱۹:۵۱:۱۷       ۱۲۳
سخنگوی ارشد نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران از مردم عشایر به عنوان ذخیره الهی برای انقلاب اسلامی که همواره در میدان جهاد حضور داشته و شهدای بسیاری تقدیم انقلاب نمودند نام برد.
  ادامه مطلب...
 اخبار حوزه ریاست,اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ ۱۹:۲۰:۱۹       ۶۹
رییس آموزش و پرورش عشایری فارس گفت:  در مدارس عشایری استان فارس بیش از ۱۲ هزار دانش آموز تحصیل می کنند که ۸ هزار نفر از آنها در مقطع ابتدایی و ما بقی در مقطع متوسطه حضور دارند .
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ ۱۳:۲۲:۵۳       ۱۲۲
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس گفت: با توجه به بر ضرورت شناخت چهارده‌ معصوم (ع) و کاربردی کردن آموزه‌های آن ائمه اطهار(ع)، طرح مصباح الهدی درمدارس فارس بامحوریت سیره عملی حضرت ولی عصرامام‌ زمان (عج ) اجرا می‌شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت سواد آموزی       ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ ۰۸:۵۱:۵۵       ۷۷
معاون سوادآموزی آموزش و پرورش فارس گفت: ستاد امتحانات سوادآموزی فارس در راستای پایش و نظارت بر فرآیند برگزاری امتحانات پایانی ۱۰ درصد از پرونده های آموزشی سال ۱۳۹۹ از سراسر استان را به صورت تصادفی مورد بازبینی قرار خواهد داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار حوزه ریاست,اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ ۰۹:۵۷:۴۵       ۱۵۴
رییس اداره انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش فارس گفت: در سال تحصیلی 1401-1400 هفته پیوند اولیا و مربیان با شعار همراهی اولیا، همکاری مربیان با تاکید بر همدلی بیشتر در اجرای فعالیت های تربیتی و آموزشی مدارس و همچنین آماده سازی و اقناع خانواده ها در دوران پساکرونا برای آموزش حضوری دانش آموزان از 24 تا 30 مهرماه برگزار می شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار حوزه ریاست,اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ ۰۸:۲۱:۰۵       ۷۲۵
نماینده صندوق ذخیره فرهنگیان در فارس گفت: بیش از5هزار وپانصد نفرازهمکاران فرهنگی فارسی عضو صندوق ذخیره فرهنگیان بابت صرفا سود یک ساله 1399 مبلغی بین 10 الی 22 میلیون تومان دریافت نموده اند
  ادامه مطلب...
 اخبار حوزه ریاست,اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ ۰۸:۰۰:۰۰       ۱۰۸
مسئول بسیج فرهنگیان فارس گفت: دوره طرح ولایت جهت ارایه آموزش های تخصصی به معلمان برای جریان سازی مذهبی و تقویت مبانی دینی دانش آموزان با سرفصل های اختصاصی برگزار می شود.
  ادامه مطلب...