18 ذیحجه 1442

 اخبار ویژه,معاونت آموزش ابتدایی,معاونت آموزش متوسطه,معاونت پشتیبانی       ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۱۹:۳۰:۴۸       ۴۶۵
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش فارس گفت: از مقدمات اصلی بازگشایی مدارس واکسیناسیون سراسری معلمان است که این کار از عید غدیر در فارس همزمان با سراسر کشور آغاز خواهد شد و شامل همه کسانی است که در محیط های آموزشی اعم از مدارس دولتی و غیر دولتی فعالیت می کنند.
  ادامه مطلب...
 اخبار حوزه ریاست,اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۰۹:۲۷:۳۸       ۱۳۳
مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: بر اساس ارزیابی و پایش ملی نظام آموزشی با رویکرد تضمین کیفیت نرخ توسعه یافتگی آموزش و رضایت شغلی معلمان فارس بالاتر از میانگین کشوری است و این ناشی از عدالت محوری برنامه ها و عملکرد آموزش و پرورش فارس است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ ۲۱:۴۷:۲۸       ۳۳۵
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس گفت :سی و نهمین دوره مسابقات قرآن عترت و نماز در بخش آوایی در رشته های قرائت، حفظ، اذان و مداحی به میزبانی خراسان رضوی در مشهد مقدس برگزار گردید.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ ۱۷:۲۴:۵۳       ۵۵۸
آدرس و شماره تماس مراکز تخصصی مشاوره و انتخاب رشته ی کنکور سراسری 1400 شهرستان ها و مناطق سراسر فارس اعلام شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,مناطق ، شهرستان ها و نواحی       ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ ۱۸:۵۰:۲۴       ۲۲۹۴
خریدار یک مدرسه در شیراز با گرفتن حکم تخلیه آن قصد دارد مدرسه را به رستوران تبدیل کند که مدیرکل آموزش و پرورش فارس در واکنش به اقدام یاد شده اعلام کرد: فروش این مکان آموزشی بدون اطلاع این اداره کل و همچنین بنیاد شهید استان رخ داده است.
  ادامه مطلب...
 اخبار حوزه ریاست,اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ ۱۳:۰۸:۴۸       ۱۵۹۷
مدیرکل آموزش و پرورش فارس در ابلاغی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش شهرستان مرودشت را به عنوان سرپرست این اداره منصوب کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار حوزه ریاست,اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ ۱۱:۵۸:۲۰       ۱۰۱۰
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش فارس گفت: تعلیم و تربیت ما هم دینی است و ملی و یکی از اهداف این سیستم تربیت شهروندانی در تراز جهانی است تا بتوانند در جهان بحران زده کنونی چالش های خود و جامعه را مدیریت کنند.
  ادامه مطلب...
 اخبار حوزه ریاست,اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ ۱۹:۵۵:۳۵       ۲۳۶
رییس سازمان بسیج فرهنگیان فارس گفت: انقلاب فرهنگی در مدیریت شهری جایگزین فرهنگ غیر انقلابی و انقلاب غیر فرهنگی شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار حوزه ریاست,اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ ۱۵:۳۱:۵۱       ۱۳۴
مدیرکل آموزش و پرورش فارس با بیان اینکه حضور فرهنگیان در شوراها ۴۱ درصد رشد داشته است گفت: آموزش و پرورش را باید شریکی راهبردی و فرهنگی برای شوراهای اسلامی دانست که میتواند در ارتقای سطح فرهنگ و رفتار جامعه نقش آفرین باشد.
  ادامه مطلب...
 اخبار حوزه ریاست,اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ ۱۵:۲۸:۴۸       ۱۰۵
فرمانده سپاه فجر فارس گفت: فرهنگیان منتخب شورا نباید خود را از آموزش و پرورش جدا بدانند و باید در راستای توسعه این نهاد فرهنگی و تربیتی مهم تمام تلاش خود را به کار گیرند.
  ادامه مطلب...