17 شوال 1443

اطلاع رسانی درخصوص جذب روحانی وظیفه

به اطلاع می رساند:

این اداره کل با توجه به مجوز های ارسالی، در نظر دارد برای فعالیت‌های آموزشی، پرورشی و امور فرهنگی با اولویت مناطق محروم، روحانی وظیفه جذب نمایید، متقاضیان در صورت دارا بودن شرایط ذیل و با در دست داشتن مدارک شناسنامه ای، مدرک تحصیلی و فرم معرفی نامه از حوزه علمیه به همراه یک عدد پوشه حداکثر تا تاریخ 1400/3/26 به واحد امور تربیتی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان مراجعه نمایند. لازم به توضیح است با توجه محدود بودن سهمه استان درصورت زیاد بودن متقاضی تعداد مورد نیاز استان، پس از انجام مصاحبه براساس فرم امتیازبندی تعیین خواهد شد.

 

شرایط فردی:

 1. دارا بودن کد فعال در مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه
 2. برخورداری از توانایی جسمی لازم برای انجام مأموریت‌های محول
 3.  تعهد به انجام مأموریت‌های محول در طول دوران خدمت سربازی
 4. ملبس بودن به لباس روحانیت و تعهد به رعایت سایر شئون روحانیت(موارد استثنا از این بند بنا به تشخیص و نامه کتبی مرکز مدیریت حوزه علمیه استان خواهد بود).
 5. دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی سطح یک حوزه و یا گواهی موقت پایان تحصیلات سطح یک.

طلاب محترم برای ثبت نام با مراجعه به پیشخوان حوزه‌های علمیه، بخش صدور گواهی، فرم معرفی نامه (پیوست نمونه) را از پرتال (سایت) دریافت و به مسئول ثبت نام ارائه نمایند.

 •   تاریخ نمایش از ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ تا ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ مشاهده
دعوت به همکاری

به اطلاع می رساند دانشگاه فرهنگیان استان زنجان از شاغلین در آموزش و پرورش استان زنجان جهت تدریس درس کارورزی با شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید.

همکاران با مدرک حداقل کارشناسی ارشد در رشته های:

1- آموزش ابتدایی

2- روانشناسی

3- مشاوره

4- علوم تربیتی

زمان ثبت نام ازتاریخ  1400/03/01 تا 1400/03/31

 

لینک ثبت نام:

https://zanjan.cfu.ac.ir/fa/form_data/add/form_id=3480

 •   تاریخ نمایش از ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ تا ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ مشاهده
برگزاری دوره ضمن خدمت ویژه مربیان و معاونان پرورشی و مشاوران مدارس

به اطلاع مدیران محترم مدارس می رساند دوره ضمن خدمت « زندگی عاقلانه و آگاهانه در دنیای رسانه ای » ویژه مربیان و معاونان پرورشی و مشاوران مدارس با کد 99506887 به میزان 40 ساعت از تاریخ 1400/2/2 لغایت 1400/2/9 در بستر سامانه  ltms فعال شده است.  گواهی این دوره در ارزشیابی سالانه همکاران ذینفع موثر خواهد بود.

 •   تاریخ نمایش از ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ تا ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ مشاهده
برگزاری پویش دانش آموزی "کتابی که می خوانم"

به اطلاع می رساند:

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی، پویش دانش آموزی "کتابی که می خوانم" با موضوعات 1)معرفی کتابی که میخوانم 2)برگزاری نمایشگاه خانگی کتاب 3)ارسال عکس من و کتابم همین الان 4)خلاصه آخرین کتابی که مطالعه کردم، برگزار می شود.

 

 •   تاریخ نمایش از ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ تا ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ مشاهده
صدور کارت شناسایی پرسنل

با احترام

نظر به صدور کارت شناسایی پرسنل کشور در نیمه دوم آبانماه، توجه به مواردذیل ضروری است؛

 1. همکاران محترم دارای تغییر سمت (همکارانی که سمت آنها در کارت شناسایی درج شده است) برای تایید سمت جدید در سامانه، از حراست محترم اداره خود پیگیری نمایند.
 2. جهت صدور کارت شناسایی جدید برای همکارانی که تغییر سمت یا محل خدمت دارند، می بایست در سامانه کارت شناسایی، وضعیت کارت قبلی عنوان «تحویل به فرد» ثبت شده باشد. در غیر اینصورت جهت حل مشکل از حراست محترم اداره خود پیگیری نمایند.
 3. همکاران محترم متقاضی کارت شناسایی، تا 15 آبانماه فرصت دارند در سامانه کارت شناسایی درخواست خود را ثبت نمایند.
 4. همکارانی که کارت شناسایی آنها سرقت شده است می بایست درخواست صدور کارت المثنی را به همراه مدارک گزارش کلانتری به حراست اداره خود تحویل نمایند تا در ادامه درخواست کارت المثنی برای ایشان توسط حراست در سامانه ثبت گردد.
 5. همکارانی که کارت شناسایی آنها مفقود شده است در صورت ارائه گزارش مفقودی به حراست محل خدمت خود، دو ماه پس از تاریخ گزارش، در خواست کارت شناسایی برای آنها در سامانه توسط حراست محل خدمت ثبت می گردد.

 •   تاریخ نمایش از ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ تا ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ مشاهده
پوستر فراخوان ملی پرسش مهر 21 ریاست محترم جمهوری
 •   تاریخ نمایش از ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ تا ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ مشاهده
برگزاری دومین جشنواره کتاب سال استان زنجان

به اطلاع علاقمندان کتاب و کتابخوانی می رساند اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان در نظر دارد دومین جشنواره کتاب سال را برگزار نماید لذا علاقمندان و مولفان عزیز می توانند جهت اطلاع از شرایط شرکت در این جشنواره به پوستر مراجعه نمایند.

 

دریافت پوستر

 •   تاریخ نمایش از ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ تا ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ مشاهده
برگزاری چهارمین دوره جشنواره دانایی توانایی

به اطلاع می رساند:

در ادامه فرایند برگزاری جشنواره مذکور، مرحله منطقه ای که قرار بود در اسفند 99 با حضور دانش اموزان منتخب برگزار گردد،  با توجه به شیوع کرونا ویروس انجام نگرفت ولی با تلاش ها و پیگیری های اداره فرهنگی و هنری، معاونت پرورشی نواحی و مناطق و همکاری اداره انفورماتیک اداره کل، مرحله منطقه ای این جشنواره طی روزهای 17 و 18 شهریور ماه به صورت مجازی برای 1200 دانش اموز منتخب در سه گروه برگزار خواهد شد.

از این رو دانش اموزان شرکت کننده طی دو روز از ساعت 10 الی 11 صبح با مراجعه به پورتال اداره کل آموزش و پرورش می توانند در این مرحله از ازمون شرکت نمایند.

 •   تاریخ نمایش از ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ تا ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ مشاهده
برگزاری طرح تابستانه کتاب

 به اطلاع می رساند:

به منظور ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی طرح تابستانه کتاب با عنوان «کتاب بخوانیم ایمن بمانیم »توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از تاریخ 18 مرداد لغایت 30 همزمان در سراسر کشور برگزار می گردد.

بر اساس این طرح دوستداران کتاب می توانند با مراجعه به کتاب فروشی های منتخب که لیست آنها در پیوست می باشد برای هر کد ملی تا سقف 150هزار تومان خرید از تخفیف 20درصدی بهرمند شوند.  

 •   تاریخ نمایش از ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ تا ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ مشاهده
به پویش مردمی آجر به آجربپیوندیم/با " آجر به آجر" در احداث و بازسازی مدارس استان مشارکت کنیم

مردم شریف و عزیز استان زنجان می‌توانند حتی با اهدای هزینه یک آجر در ساخت مدرسه مشارکت کنند.

مدرسه خانه دوم همه ما و نماد فرهنگ جامعه است . دست به دست هم دهیم و با همت و تلاش مضاعف ،همراهی و همدلی در احداث ، بازسازی و تجهیز مدارس استانمان مشارکت کنیم.

کمک های کوچک و اندک تک تک ما ، مدارسی بزرگ برای فرزندان این دیار از ایران اسلامی خواهند ساخت.

آموزش و پرورش استان تلاش می کند تا با بهره گیری از تمامی ظرفیت های موجود و استفاده از نظرات و اندیشه های همه صاحبان اندیشه و خرد از این فرصت مغتنم برای توسعه مشارکت مردم در امر مدرسه سازی و مدرسه یاری بهره مند شود.

 •   تاریخ نمایش از ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ تا ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ مشاهده