8 صفر 1443

ارسال تراکت های آغاز سال جدید تحصیلی و هفته دفاع مقدس

با سلام و احترام

ضمن آرزوی توفیق روزافزون، به پیوست تعداد 10 برگ تراکت تبلیغاتی ویژه بازگشایی مدارس و گرامیداشت هفته دفاع مقدس ارسال می گردد شایسته است مسئولین محترم روابط عمومی نواحی و مناطق استان به انحاء مختلف ( بخشنامه، درج در بخش اطلاعیه های  سایت و ... ) جهت بهره برداری همکاران و دانش آموزان  و نصب در اماکن مناسب مدارس به واحد های آموزشی مجموعه ارسال شود.

                                                           با سپاس - اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی

جهت دریافت تراکت ها لطفا اینجا را کلیک کنید

 

 •   تاریخ نمایش از ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ تا ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ مشاهده
اطلاعیه پوستر و طرح های بنر پیشنهادی آغاز سال جدید تحصیلی 1400

مدیران محترم مدارس استان/ کارشناسان روابط عمومی نواحی و مناطق

با سلام واحترام

 ضمن آرزوی توفیق روز افزون و تبریک آغاز سال تحصیلی جدید و هفته دفاع مقدس، با عنایت به ضرورت و اهمیت فضاسازی به منظور ایجاد آرامش و آماده سازی افکار عمومی برای شروع شاداب سال جدید تحصیلی و نظر به شرایط نامساعد اقتصادی و محدویت منابع مالی، طرح بنر و پوستر پیشنهادی ( به جهت تیراژ بالا با نازلترین قیمت روز) جهت استفاده در مدارس به پیوست ارسال می گردد شایسته است مدیران محترم  درخواستهای کتبی خود را حداکثر تا 20 شهریور به کارشناسان محترم روابط عمومی آموزش وپرورش نواحی ومناطق استان تحویل نمایند تا در ایام باقیمانده نسبت به سفارش چاپ و توزیع اقدام گردد.

توضیح اینکه به جهت ضیق وقت به درخواستهای بعد از موعد ترتیب اثر داده نخواهد شد.

 • طرح ها در نقطه چین پایین بنر بنام هر منطقه چاپ و ارسال خواهد شد.

با سپاس – اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش استان

طرح 1

 

طرح 2

 

پوستر

 •   تاریخ نمایش از ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ تا ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ مشاهده
کمیته واکسیناسیون کرونای فرهنگیان آذربایجان شرقی اطلاعیه صادر کرد/

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی نکات ضروری واکسیناسیون فرهنگیان را به منظور بهره مندی مطلوب از شرایط و فضای مناسب در جهت ایجاد مراکز تجمیعی تزریق واکسن به همکاران فرهنگی را اعلام کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، لیلا علی محمدزاده گفت: با آغاز واکسیناسیون فرهنگیان انتخاب مدرسه با شرایط محوطه مناسب جهت پارک خودرو، مجاورت و نزدیکی با پایگاه اورژانس، تهویه مناسب و مجهز به سیستم سرمایشی و دارا بودن حداقل 9 کلاس یا اتاق انجام می گیرد با توجه به اینکه نواحی پنجگانه تبریز دو مدرسه یا پایگاه به تفکیک برادران و خواهران معرفی و تجهیز می کنند.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی افزود: تمامی تجهیزات لازم و مورد نیاز مدرسه برای واکسیناسیون آماده سازی می شود و تمامی مراکز و پایگاه ها عناوین شش گانه راهنمایی بخش ها را مشخص و نصب می کنند.

بر اساس گزارش علیمحمد زاده ، اکیپ کامل با کادر پزشکی در محل واکسیناسیون حضور خواهند داشت با در نظر گرفتن اینکه دو نفر از عوامل اداری جهت امور نظارتی و احراز هویت خواهند بود.

به گفته ی معاون تربیت بدنی و سلامت استان، بر اساس دستورالعمل ابلاغی اطلاعات دقیق کادر آموزشی و اداری شامل( کد ملی/ تاریخ تولد/ شماره همراه/ نام منطقه یا ناحیه) و اطلاعات مالی پایگاه شامل( نام پایگاه/ شماره حساب شبا/ کد مدرسه/ شماره تلفن مدرسه) در دسترس خواهد بود.

مسئول کمیته واکسیناسیون فرهنگیان استان آذربایجان شرقی اعلام کرد: مدیران و روسای محترم نواحی و مناطق با جمعیت بالای 20 هزار نفر اطلاعات مالی مورد نیاز پایگاه را تا آخر وقت اداری روز چهارشنبه به مسئول مربوطه اعلام می کنند و شایسته است مناطق و نواحی فوق در روزهای 7 و 8 مرداد ماه مدارس مورد معرفی خود را تجهیز و آماده نمایند.

گفتنی است از مراکز بهداشتی و پایگاه های تجمیعی دانشگاه علوم پزشکی تبریز/ مراغه/ سراب با برنامه ریزی و هماهنگی لازم جهت واکسیناسیون فرهنگیان استفاده می شود.

مدیران و روسای مناطق زیر 20 هزار نفر با مسئولیت بهداشت منطقه هماهنگی های لازم را جهت زمانبندی و نوبت دهی به منظور تکریم همکاران فرهنگی به عمل آورند.

لازم به ذکر است، به منظور بهره مندی از مراکز تجمیعی مرکز بهداشت استان یک نفر رابط جهت هماهنگی بین بخشی در مراکز تجمیعی مذکور معرفی و مستقر خواهد شد./ عباسی بیشک

 •   تاریخ نمایش از ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ تا ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ مشاهده
ارسال تراکت های آغاز سال جدید تحصیلی و هفته دفاع مقدس

با سلام و احترام

ضمن آرزوی توفیق روزافزون، به پیوست تعداد 9 برگ تراکت تبلیغاتی ویژه بازگشایی مدارس و گرامیداشت هفته دفاع مقدس ارسال می گردد شایسته است مسئولین محترم روابط عمومی نواحی و مناطق استان به انحاء مختلف ( بخشنامه، درج در بخش اطلاعیه های  سایت و ... ) جهت بهره برداری همکاران و دانش آموزان  و نصب در اماکن مناسب مدارس به واحد های آموزشی مجموعه ارسال شود.

                                                           با سپاس - اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی

جهت دریافت تراکت ها لطفا اینجا را کلیک کنید

 

 •   تاریخ نمایش از ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ تا ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ مشاهده
اطلاعیه پوستر و طرح بنر پیشنهادی سال تحصیلی جدید 1399 - 1400

کارشناسان محترم روابط عمومی نواحی و مناطق استان و مسئولین کارگروه توجیه و تبلیغ پروژه مهر منطقه

با سلام واحترام

 ضمن آرزوی توفیق روز افزون، و تسلیت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان  و تبریک آغاز سال تحصیلی جدید، به پیوست فایل و لایه باز طرح بنر هماهنگ پیشنهادی ویژه بازگشایی مدارس و گرامیداشت هفته دفاع مقدس ارسال می گردد شایسته است مسئولین محترم روابط عمومی آموزش وپرورش نواحی ومناطق استان به انحاء مختلف( بخشنامه، درج در بخش اطلاعیه سایت و...) جهت بهره برداری همکاران و نصب در اماکن مناسب مدارس به واحدهای آموزشی مجموعه ارسال نمایند.

با سپاس  اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش استان

همکاران محترم فایل لایه باز طرح در گروه تلگرام و سروش  بارگزاری شده است

 •   تاریخ نمایش از ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ تا ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ مشاهده
پوستر جشنواره ایده پردازی

پوستر شانزدهمین جشنواره علمی وپژوهشی در قالب  جشنواره ایده پردازی تعلیم وتربیت در ایام کرونا، جهت اطلاع کلیه همکاران ارسال می گردد

 

 •   تاریخ نمایش از ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ تا ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ مشاهده
طرح پژوهشی پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش

براساس تصمیم پژوهشگاهی مطالعات آموزش و پرورش مبنی بر ارزشیابی طرح پژوهشی از سامانه شاد و تدریس تلویزیونی در دوره قرنطیه ناشی از شیوع ویروس کرونا لینک پرسشنامه الکترونیکی از طریق سامانه شاد در دسترس دانش آموزان دوره اول و دوره دوم متوسطه قرار می گیرد لطفا پسشنامه را تکمیل و ارسال نمائید.

https://Survey.porsline.ir/s/BEVPaXU

 •   تاریخ نمایش از ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ تا ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ مشاهده
ابلاغ دستورالعمل نقل وانتقالات مرحله دوم فرهنگیان برون استانی سال تحصیلی 1400-1399

راساس آن تعداد از معلمان رسمی و پیمانی ارجمند که واجدشرایط دستورالعمل بوده و تمایل به انتقال و جابه جایی به خارج استان دارند می توانند پس از مطالعه دقیق دستورالعمل و در صورت داشتن شرایط مندرج در بخشنامه ، از تاریخ 99/5/08 تا مورخ 99/5/15 با مراجعه به کارشناسی امور اداری و تشکیلات مدیریت یا اداره آموزش و پرورش محل خدمت خود ، نسبت به ثبت نام در سامانه اینترنتی profile.medu.ir  و  سپس در همین مهلت نسبت به ارائه مدارک و مستندات خود که به واسطه آن از امتیاز  خاصی برخوردار شده اند ، به کارشناسی امور اداری و تشکیلات مدیریت یا اداره آموزش و پرورش محل خدمت فعلی خود  اقدام نمایند.

مشاهده دستورالعمل نقل و انتقال مرحله دوم

https://medu.ir/portal/fileLoader.php?code=53aa68142d94ca380d3f351596099900

 •   تاریخ نمایش از ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ تا ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ مشاهده
فرآیند جابجایی درون استانی نیروهای حق التدریس آزاد

در مرحله ثبت نام همکاران می توانند از تاریخ 14 مرداد ماه 99 به مدت 4 روز به سامانه همگام مراجعه کنند

 داوطلبان ضمن تکمیل فرم امتیازبندی و ثبت تقاضا، اسکن مدارک و مستندات لازم، فرم امتیاز بندی خود را هم در همان سامانه جهت بررسی و تایید در امور اداری مناطق و نواحی محل خدمت در قالب فایل فشرده زیپ(zip) بارگذاری نمایند.

همکاران حق التدریس واجد شرایط مطابق شیوه نامه ارسالی می توانند درخواست انتقال خود را پس از ورود به  سامانه همگام به آدرس www.hamgam.medu.ir  از بخش "فرم ساز"قسمت "نمایش فرم" را انتخاب و سپس اقدام به تکمیل فرم انتقال و ثبت درخواست نمایند.

https://ea.medu.ir/fa/news/item/1240747/

 •   تاریخ نمایش از ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ تا ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ مشاهده
نهمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی

با عنایت به تاکید وزیر محترم آموزش و پرورش مبنی بر ضرورت آمادگی جهت تهیه و تولید محتوای آموزشی استاندارد در وضعیت خاص کرونا براس سال تحصیلی آینده 1399 1400 و لزوم به اشتراک گذاشتن تجربیات و قابلیت های معلمان خلاق و دلسوز، مقرر است بهترین تولیدات محتوایی و الگوهای تدریس انجام شده توسط دبیران و معلمان فرهیخته سراسر کشور، شناسایی، بارگذاری و مورد تقدیر سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی قرار گیرند. لذا مقتضی است با عنایت به ظرفیت ها و قابلیت های ارزشمند علمی و آموزشی موجود در آن استان نسبت به شناسایی، جمع آوری و ارسال آثار تا حداکثر سی­ ام تیر ماه جاری به دبیرخانه سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی (تولید محتوا ویژه سال تحصیلی 1399 1400) اقدام فرمایید.

 •   تاریخ نمایش از ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ تا ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ مشاهده