17 شوال 1443

بیانیه حفظ حریم شخصی اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان

بیانیه حفظ حریم شخصی اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان


اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان برای حریم خصوصی کاربران خود ارزش فراوان قائل است. در این بیانیه شرح داده می شود که چه اطلاعاتی ، چگونه و به چه منظور از کاربران این مجموعه دریافت شده و در باره نحوه استفاده و محافظت از اطلاعات توضیح داده می شود .

اگر در هنگام استفاده از این پایگاه اینترنتی، از شما اطلاعاتی خواسته شود که هویت‌تان را آشکار کند می‌توانید مطمئن باشید که از آن تنها بر اساس اصول مطرح شده در این بیانیه استفاده می‌شود.


  اطلاعاتی که دریافت می گردد :
به منظور کار با این تارنما و یا استفاده از خدمات آن برخی اطلاعات شخصی شما ممکن است دریافت گردد. این اطلاعات برای اعمال خدمات، حفظ کیفیت خدمات، و به منظور فراهم کردن آمار عمومی ناظر به استفاده از پایگاه اینترنتی به کار گرفته می‌شود.
این اطلاعات شامل موارد ذیل می باشد :
۱ -اطلاعات هویتی مانند : آدرس ایمیل، نام و نام خانوادگی،کدملی, شماره تلفن، آدرس منزل، آدرس محل کار، نام پدر، شماره همراه ، نام شرکت، شناسه ملی، تاریخ تولد، مدرک تحصیلی، شماره دانشجویی
۲-اطلاعات تجهیزات سخت افزاری مانند : مشخصات رایانه و تجهیزات مرتبط.
۳-اطلاعات نرم افزاری مانند : سیستم عامل، نرم افزارهای مورد استفاده، آدرس IP، نوع مرورگر، زمان دسترسی و آدرس وب سایت‌های ارجاع‌دهنده..

چگونگی بهره برداری از اطلاعات :
اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان به منظور شناخت نیازها و ارائه پیشنهادهای بهتر به کاربران، از اطلاعات گردآوری شده برای اهداف ذیل استفاده می‌کند :
۱-ایجاد بانک اطلاعاتی مخاطبان یا همکاران
۲-استفاده از اطلاعات برای بهبود خدمات یا نحوه‌ی ارائه‌ی آن‌ها
۳- ارائه‌ی امکانات جدید، پیشنهادهای ویژه و یا دیگر اطلاعات

 امنیت اطلاعات :
اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان اطلاعات شخصی و هویتی که شما بر روی سرورهای رایانه فراهم کرده‌اید، به شکل کنترل‌شده، امن و حفاظت‌شده، از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تأیید نشده محافظت می‌کند . هنگامی که اطلاعات شما (مانند شماره حساب کارت اعتباری) به سایتی دیگر منتقل میشود، با استفاده از کدسازی، مانند پروتکل SSL محافظت می‌شود. این اداره کل  اطلاعات شخصی را بدون اجازه صریح شما استفاده و افشا نمی‌کند و به اشخاص ثالث ارائه نمی دهد، مگر اینکه از طرف مراجع قضایی حکمی برای این کار دریافت کند.

اطلاعات تماس

 اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان نظرات شما در خصوص محتوای ” بیانه حفظ حریم شخصی” را گرامی می‌دارد. اگر معتقدید که اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان به این بیانه وفادار نمانده، لطفا از طریق آدرسsb.medu.ir با ما تماس بگیرید. این مجموعه تمام تلاش خود را خواهد کرد تا جهت بهره گیری لازم از پرتال و امنیت اطلاعات پیگیریهایی مطابق با قوانین و مقررات را به نحو شایسته انجام دهد.