10 ربیع‌الاول 1443

اطلاعیه

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام،در راستای پیشگیری و کنترل بیماری های تنفسی به ویژه ویروس کرونا و ارتقاء سطح دانش و آگاهی فرهنگیان استان، به استناد نامه شماره 224417 تاریخ 04/12/98 ستاد پیشگیری و کنترل کرونا ویروس وزارت متبوع، دوره ی آموزشی " پیشگیری از بیماری های تنفسی حاد " با کد 99506759    به مدت 8 ساعت با ویژگی تخصصی شغلی به شیوه ی الکترونیکی برای کلیه ی فرهنگیان سطح استان در اسفند ماه سال جاری برگزار می شود. افراد متقاضی با توجه به توضیحات ارائه شده در دوره جهت ثبت نام اقدام نمایند.
توضیحات :
1-  متقاضیان شرکت در دوره می بایست از تاریخ 11/12/98 لغایت 18/12/98 به سامانه جامع آموزش و یادگیری فرهنگیان به آدرسltms.medu.ir  قسمت ثبت نام در دوره ها، مراجعه نموده و در کلاس مربوط به شهرستان/ منطقه محل خدمت خود ثبت نام نمایند. بدیهی است پس از تاریخ مذکور، امکان ثبت نام وجود ندارد.

2- فایلpdf  منبع آموزشی دوره  در قسمت دوره های ثبت نام شده (  ورود به کلاس - محتوای دوره ) قابل مشاهده و دانلود است. ضمناً  در سایت اطلاع رسانی اداره کل متبوع به آدرس http://ilam.medu.ir قسمت اطلاعیه ها نیز قابل دریافت می باشند.
3-  برای دوره ی  مذکور فقط یک آزمون پایانی در نظر گرفته شده است که شرط قبولی و صدور گواهی نامه پایان دوره ،کسب حداقل نمره 12   می باشد .
4- برنامه ی زمان بندی آزمون دوره به شرح جدول زیر می باشد:

 

5-  سئوالات آزمون دوره به صورت تستی چندگزینه ای و به شیوه تصادفی توسط سامانه از بانک سئوالات دوره برای هر فراگیر انتخاب می شود.
6- آزمون پایان دوره شامل 20 سئوال و زمان پاسخگویی20 دقیقه می باشد.
7-آزمون نمره منفی ندارد.
8-فراگیران دوره جهت اخذ پاسخ سئوالات احتمالی، با کارشناس محترم آموزش نیروی انسانی شهرستان/  منطقه محل خدمت خود تماس حاصل نمایند.

**جهت دانلود منابع اینجا کلیلک کنید.