10 ربیع‌الاول 1443

اطلاعیه

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام،در راستای دانش افزایی و ارتقاء سطح علمی همکاران محترم فرهنگی و به استناد مصوبات جلسه مورخ 10/10/98 کارگروه توسعه مدیریت اداره کل متبوع، دوره های آموزشی زیر به شیوه ی الکترونیکی برای کلیه ی فرهنگیان سطح استان در اسفند ماه سال جاری برگزار می شود. افراد متقاضی می توانند با توجه به توضیحات ارائه شده در دوره ها ثبت نام نمایند.

عناوین دوره ها :
الف ) حمایت از کالای ایرانی با کد : 99506585 به مدت 16 ساعت با ویژگی عمومی                       دانلودمحتوا
ب ) ارتقاء سلامت اداری و مبارزه با فساد با کد : 91702123 به مدت 6 ساعت با ویژگی عمومی       دانلود محتوا


توضیحات :
1-  متقاضیان شرکت در دوره ها می بایست از تاریخ 26/11/98 لغایت 04/12/98 به سامانه جامع آموزش و یادگیری فرهنگیان به آدرسhttp://ilam.medu.ir  قسمت ثبت نام در دوره ها، مراجعه نموده و در هر دو دوره در کلاس مربوط به شهرستان/ منطقه محل خدمت خود ثبت نام نمایند. بدیهی است پس از تاریخ مذکور، امکان ثبت نام وجود ندارد.

2- با توجه به اینکه دوره حمایت از کالای ایرانی با کد : 99506585  در اردیبهشت ماه سال جاری از سوی وزارت متبوع به صورت الکترونیکی برگزار گردید، ثبت نام این دوره برای افرادی فعال خواهد شد که قبلاً درآن شرکت نکرده و یا نمره حد نصاب قبولی را کسب نکرده باشند.

3- همکارانی که در سال تحصیلی جاری در دوره های ضمن خدمت حضوری آموزش و پرورش و یا دوره های برون سازمانی اعم از حضوری   و الکترونیکی شرکت کرده و هنوز گواهی نامه پایان دوره در سامانه ltms برایشان ثبت نشده دقت نمایند که دوره های گذرانده از اول فروردین 98    تا کنون با احتساب دوره های ثبت نشده از سقف مجاز تجاوز نکند و سپس در صورتی که میزان ساعات کافی در اختیار داشتند نسبت به ثبت نام در دوره های الکترونیکی اقدام نمایند. در غیر این صورت مسئولیت عدم ثبت دوره های حضوری و برون سازمانی متوجه فراگیر خواهد بود.

4-  پس از ثبت نام جهت حصول اطمینان ، به قسمت دوره های ثبت نام شده مراجعه شود. در صورت مشاهده عناوین هر دو دوره ، ثبت نام با موفقیت انجام شده است.

5-کلیه ی کارکنان آموزشی و اداری شاغل در سطح استان می توانند در دوره ها ثبت نام نمایند (به شرطی که قبلاً این دوره ها را نگذرانده باشند.)

6- فایلpdf  منبع آموزشی دوره  ها در قسمت دوره های ثبت نام شده (  ورود به کلاس - محتوای دوره ) قابل مشاهده و دانلود است. ضمناً  در سایت اطلاع رسانی اداره کل متبوع به آدرس http://ilam.medu.ir قسمت اطلاعیه ها نیز قابل دریافت می باشند.
7-  برای هر دوره فقط یک آزمون پایانی در نظر گرفته شده است که شرط قبولی و صدور گواهی نامه پایان دوره ،کسب حداقل نمره 12 می باشد .
8- برنامه ی زمان بندی آزمون دوره ها به شرح جدول زیر می باشد:

9-  سئوالات آزمون هر دوره به صورت تستی چندگزینه ای و به شیوه تصادفی توسط سامانه از بانک سئوالات دوره برای هر فراگیر انتخاب می شود.
10- آزمون پایان هر دوره شامل 20 سئوال و زمان پاسخگویی20 دقیقه می باشد.
11-آزمون نمره منفی ندارد.
12-شرکت در پرسش و پاسخ و بحث و گفتگو ، اختیاری است و امتیاز خاصی ندارد. ملاک صدور گواهی نامه ، صرفاً موفقیت در آزمون پایان دوره  می باشد. 
13-فراگیران دوره ها جهت اخذ پاسخ سئوالات احتمالی، صرفاً با کارشناس محترم آموزش نیروی انسانی شهرستان/  منطقه محل خدمت خود تماس حاصل نمایند.